IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4001  
Стар 18th June 2012, 20:00
naninkata naninkata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 18
По подразбиране

Edelweiss, недей да се гледаш непрекъснато в огледалото. Аз съм решила да не се поглеждам докато не ми свалят лонгетата. Още една седмица остана до моето рино, от сега ми е малко притеснено, дори ми се наруши здравия сън. Успех на всички!
  #4002  
Стар 18th June 2012, 20:02
naninkata naninkata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 18
По подразбиране

А между другото, исках да попитам, след като сложат успокоителната инжекция можем ли адекватно да обясним какво точно искаме като форма и т.н.
  #4003  
Стар 18th June 2012, 23:36
edelweiss edelweiss не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 14
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от naninkata Виж мнението
А между другото, исках да попитам, след като сложат успокоителната инжекция можем ли адекватно да обясним какво точно искаме като форма и т.н.
naninkata, не се притеснявай, тази инжекцийка само отнема напрежението и стреса, но си напълно в час и съвсем адекватно мислиш и обясняваш


Момичета, ще се побъркам до сряда, много ме е страх дали не съм си вдлъбнала или изкривила костта с това дърпане, ще полудея от СТРАХ!!! Не си внушавам, нещо изпука лекичко, но сякаш беше в същото време меко, и от тогава пулсира и ме наболва. Участъкът е точно 3 пръста над върха на носа, самата гърбичка където е била
  #4004  
Стар 19th June 2012, 10:38
Аватара на Qgodka
Qgodka Qgodka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 242
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от edelweiss Виж мнението
naninkata, не се притеснявай, тази инжекцийка само отнема напрежението и стреса, но си напълно в час и съвсем адекватно мислиш и обясняваш


Момичета, ще се побъркам до сряда, много ме е страх дали не съм си вдлъбнала или изкривила костта с това дърпане, ще полудея от СТРАХ!!! Не си внушавам, нещо изпука лекичко, но сякаш беше в същото време меко, и от тогава пулсира и ме наболва. Участъкът е точно 3 пръста над върха на носа, самата гърбичка където е била
За вдлъбване...мисля, че не си я вдлъбнала, както и за изкривяване. Виж отстрани по ръба на лонгетата от към страничната ти кост как са нещата...навътре ли е? Чудя се да не се качила костите една върху друга, което пак не е фатално, защото на Суки и се бяха качили една върху друга, но на 7-ми ден Димитров като махна лонгетата за почистване и после пак си я сложи и след това всичко беше наред. От коя страна пулсира? Върху носа ли? Не се притеснявай излишно, носът има още мноооого да се намества. Физиологията си знае работата.
  #4005  
Стар 19th June 2012, 13:58
edelweiss edelweiss не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 14
По подразбиране

Ягодке, благодаря, че се включи с отговор.

Ами нещата около лонгетата са ок, но ми пулсира точно там, където е била гърбицата...
Иначе в момента върха на носа ми изглежда видимо по-голям, отколкото е бил, но да се надяам да е от отока.
Утре следобед съм при д-р Димитров за смяна на лонгетата, знаете ли кога махат конците - на 7 или на 14 ден?
  #4006  
Стар 19th June 2012, 15:29
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Някой питаше за ноздрите, големината на отворите-ще се промени, но ако са били асиметрични в смисъл едната е започвала по-надолу и не са коригирани с операцията няма как да станат на едно ниво!
  #4007  
Стар 19th June 2012, 20:00
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от klarisina Виж мнението
Някой питаше за ноздрите, големината на отворите-ще се промени, но ако са били асиметрични в смисъл едната е започвала по-надолу и не са коригирани с операцията няма как да станат на едно ниво!
Аз съм тази с ноздрите, наистина ми бяха асиметрични преди операцията, самият нос ми беше асиметричен. В момента не мога да преценя дали са асиметрични, или изглеждат заради отоците така. Според Димитров са добре, но аз все още се притеснявам.
  #4008  
Стар 19th June 2012, 21:09
Аватара на Qgodka
Qgodka Qgodka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 242
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от edelweiss Виж мнението
Ягодке, благодаря, че се включи с отговор.

Ами нещата около лонгетата са ок, но ми пулсира точно там, където е била гърбицата...
Иначе в момента върха на носа ми изглежда видимо по-голям, отколкото е бил, но да се надяам да е от отока.
Утре следобед съм при д-р Димитров за смяна на лонгетата, знаете ли кога махат конците - на 7 или на 14 ден?
На мен също ми пулсираше там, но от време на време. Не го пипай-утре ще каже дока.
  #4009  
Стар 20th June 2012, 13:06
Аватара на jalana1000
jalana1000 jalana1000 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 72
По подразбиране

ПРивет на всички, вчера ми махнаха лонгетата и плаките и съм супер доволна. Много ми харесва нослето и това още в момента, в който се видях. Ще гледам да направя снимки днес или утре и да ви зарадвам . Все си мисля, че може би трябваше да искам извивка, но може и да се втелясвам, вие ще кажете.

Иначе накратко по някой основни дискутирани въпроси тук и аз да се изкажа
- плаки и тампони - болят * не колкото да умреш от болка, но мен си ме боля
- успокоителната инжекция въобще не ми подейства, разревах се пред операционната (но аз съм си шубе иначе сте си в пълно съзнание, така че не се притеснявайте, че ще сте замаяни или нещо такова

Слава богу, но засега изобщо не се виждам подута или да оттичам, чак ми стана странно като знам какво е споделяно. Даже носа ми е толкова фин или поне аз така го виждам, че ако спадне още има вероятност да остана без нос : )

Наистина един съвет към опериращите се е да не се гледате за 4-5 дни, защото това, което виждате не е това, което ще стане, единствено ще се побъркате без смисъл.

- Конците се абсорбират, той само реже възелчето

Момичета внимавайте с лонгетата, док я е залепил добре, не я стискайте, сложете лепенка отгоре, ако трябва, докато отидете при него. Той сам сподели, колко момичета я натискат и си създават сами главоболия.

- Оток - нормално е да има. Аз като бях подута носа ми изглеждаше два см. сега изглежда доста по-дълъг от колкото очаквах.

- Фотошоп - според мен е загуба на време да правите фотошопи. ОТ това,което съм говорила и с други момичета док. прави това, което сметне добре за носа ви. Разликата с моят фотошоп е от земята до небето. Просто според мен той го приема за Ваше успокоение, иначе си работи според стандартите на лицето Ви.
  #4010  
Стар 20th June 2012, 14:36
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

Честито jalana1000, радвам се че ти е харесало веднага нослето. Чакаме с нетърпение снимки. По почти всички точки които си споменала съм съгласнасна с теб, най вече това за успокоителната инжекция (и аз изобщо не усетих разлика преди нея и след нея) и това за фотошопа.Пожелавам ти само хубави моменти с новата визия.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:08.