IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4101  
Стар 17th July 2012, 20:07
gery_1309 gery_1309 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2010
Град: sofia
Мнения: 19
Smile

Ходих на преглед февруари месец.Тогава доцента ми каза, че ми е много крива носната преграда,но щом нямам проблем с дишането няма нужда от направление... Операцията ми беше 1500 лв. )
  #4102  
Стар 17th July 2012, 20:28
Emma123 Emma123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: Пловдив
Мнения: 50
По подразбиране

Благодаря за отговора! Отново честито носле!
  #4103  
Стар 17th July 2012, 21:34
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Emma123 Виж мнението
........................................
Krissstin4enceto, предварително се извинявам, ако е коментирано, но как си минала по ЗК? Здравословен проблем ли си имала?
От малка имах изкривена носна преграда и проблеми с дишането и на консултацията доктора каза, че ще мина по ЗК и ми обясни за направлението.
  #4104  
Стар 17th July 2012, 22:44
Аватара на Qgodka
Qgodka Qgodka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 242
По подразбиране

Dana G честито носле. Със здраве да си го носиш!
Момичета скоро ще стана на 3 месеца и ще гледам да пусна снимки! Все не ми остава време.

НО като цяло съм изключително доволна от работата на Професора. Много си харесвам нослето. Новооперираните, НЕ се плашете от сега за крайния резултат! Аз също много се бях притеснила, но след 2 месеца видях, че не е имало за какво.

На мен тази промяна внесе много други и се радвам, че я направих точно при Професор Джамбазов и екипът му.
  #4105  
Стар 18th July 2012, 16:49
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Аз пък преди дни "станах" на 4 месеца и реших да пусна снимки пак
Последните 4 са новите!

http://kristin4enceto.snimka.bg/dail...ika.628383.all
парола: 2612
  #4106  
Стар 18th July 2012, 18:20
Solenka Solenka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 13
По подразбиране

edelweiss: Носът ти е страхотен!!! Просто съвършен резултат. Какво всъщност си прави и какво му обясни, защото моят нос е подобен, но на консултацията не съм сигурна, че ще мога да обясня, така че да ме разберат. Но определено твоя е много хубав и искам и аз такъв резултат.
  #4107  
Стар 20th July 2012, 00:13
fatalna_kombinaciq fatalna_kombinaciq не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте момичета,нова съм във форума,но информацията много ми помага.Искам да попитам къде си правихте фотошопа и до колко той отговаря на очакванията ви?
  #4108  
Стар 20th July 2012, 07:23
Аватара на DanaG
DanaG DanaG не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 87
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fatalna_kombinaciq Виж мнението
Здравейте момичета,нова съм във форума,но информацията много ми помага.Искам да попитам къде си правихте фотошопа и до колко той отговаря на очакванията ви?
Аз си поиграх с тази програмка (безплатна е първите два дни след инсталирането): цък , но коригирането на снимка си е трудна работа и накрая помолих форумните фотошопски магьосници за помощ. Може да я пробваш, максимално е опростена в сравнение с Photoshop, така че ако имаш идея какво искаш може и да се справиш сама.

На консултацията д-р Джамбазов пита дали имаш снимки и ще ти каже дали е реалистичен фотошопа и дали ще се води по него по време на операцията. Моя го взе в операционната, но съм прекалено прясна, за да коментирам дали е направил точна репродукция (личи си, че носа ми ще изглежда по-добре от преди, но е подут и не мога да преценя колко ще е близо до снимката).
  #4109  
Стар 20th July 2012, 11:34
fatalna_kombinaciq fatalna_kombinaciq не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 3
По подразбиране

Трудничко ще ми е да се справя сама А кой от форума прави фотошоп? Аз писах на Susan , но тя така и не ми отговори?
  #4110  
Стар 20th July 2012, 12:05
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

Кристинчето нослето ти е спаднало доста , няма за какво да се притесняваш толкова. И моят връх е топчест още и понякога много ме дразни ама и аз си чакам търпеливо.
Много си ми хубавка
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:21.