IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #291  
Стар 2nd August 2012, 13:34
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Показвам и моето носле, вече носле де, след намесата на Джамбазов! Мисля, че ясно се вижда какво е сътворил професора от предишното ми недоразумение, при мен основно проблема беше в анфас и доктора, както се вижда доста се постара, е, има някои несъвършенства, но са смилаеми! http://prikachi.com/images/8/5088008H.jpg Снимката на новия нос е от втория месец след риното, вече съм на три, но изменение не е настъпило! Сутрин върха е отекъл, но 30 минути след ставане се нормализира, нощем спя с лонгетата, защото спя с малкия и пробвах без нея, но получих един десен ъперкут и от тогава не смея, сигурно ще спя така още поне един месец, не ми се рискува.

Последно редактирано от klarisina : 2nd August 2012 на 13:40
Отговори с цитат
  #292  
Стар 3rd August 2012, 03:30
Solenka Solenka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от klarisina Виж мнението
Показвам и моето носле, вече носле де, след намесата на Джамбазов! Мисля, че ясно се вижда какво е сътворил професора от предишното ми недоразумение, при мен основно проблема беше в анфас и доктора, както се вижда доста се постара, е, има някои несъвършенства, но са смилаеми! http://prikachi.com/images/8/5088008H.jpg Снимката на новия нос е от втория месец след риното, вече съм на три, но изменение не е настъпило! Сутрин върха е отекъл, но 30 минути след ставане се нормализира, нощем спя с лонгетата, защото спя с малкия и пробвах без нея, но получих един десен ъперкут и от тогава не смея, сигурно ще спя така още поне един месец, не ми се рискува.

Браво! Чудесна работа на професора. Много хубаво носле имаш! Да ти е честито А всъщност точно какви корекции му правихте?
Отговори с цитат
  #293  
Стар 3rd August 2012, 09:01
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Преди операцията му казах, че искам да премахнем топчестия връх, без да го прави остър, като отварачка, да го позиционира в средата на лицето, защото захождаше на една страна и да намали гърбичката, като може да има лека извивка. Мисля, че се е придържал максимално към исканото, съответно имах и доста снимки, от които той си избра три, в анфас, в профил и в полупрофил, които онагледяваха исканото от мен. След операцията не съм го питала какво точно е правил, защото вече при свършен факт и да ми каже и да не ми каже връщане назад няма. Единствено ме е яд, че не съм му казала да скъси/повдигне едната ноздра с 1-1.5мм, но не знам дали въобще такъв минимализъм може де се изисква в ринопластика и не се знае дали пък нещо нямаше да се окепези.
Ако трябва да дам оценка за удовлетвореност е 5.5, а ако трябва да оценя носа, като нос въобще, не като изпълнение(защото професора е правил това, което е могъл или по точно това, което му е казано и тази оценка не е оценка на работата му), е 5 или малко под 5, с времето ако нещо се промени в положителна или отрицателна посока, ще докладвам!
Поздрави и Успех на всички авантюристи!
Отговори с цитат
  #294  
Стар 5th August 2012, 18:28
Аватара на Qgodka
Qgodka Qgodka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 242
По подразбиране

Клари нолслето ти е страхотно!

Момичета вече станах на 3 месеца и 10 дни и пускам малко снимки.

http://av21.snimka.bg/?album;aid=673103 парола:111111

Последно редактирано от Qgodka : 5th August 2012 на 18:51
Отговори с цитат
  #295  
Стар 5th August 2012, 22:55
Аватара на Tytik 2
Tytik 2 Tytik 2 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 70
Post

Цитирай:
Първоначално написано от Qgodka Виж мнението
Клари нолслето ти е страхотно!

Момичета вече станах на 3 месеца и 10 дни и пускам малко снимки.

http://av21.snimka.bg/?album;aid=673103 парола:111111
Страхотен резултат!Браво!
Отговори с цитат
  #296  
Стар 5th August 2012, 22:59
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Ягодке, какво да ти гледаме нослето, сиянието на лицето ти обезмисля гледането на носа , но за протокола ще кажа, че твоят нос е един от най-най-симетричните, които съм виждала след ринопластика! Стои ти перфектно на лицето и пропорциите ти са идеални!
Отговори с цитат
  #297  
Стар 6th August 2012, 18:05
Аватара на Qgodka
Qgodka Qgodka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 242
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от klarisina Виж мнението
Ягодке, какво да ти гледаме нослето, сиянието на лицето ти обезмисля гледането на носа , но за протокола ще кажа, че твоят нос е един от най-най-симетричните, които съм виждала след ринопластика! Стои ти перфектно на лицето и пропорциите ти са идеални!
Клари, много ти Благодаря за прекрасните комплименти! Както казах твоето носле ми харесва много.
Не зная дали моят нос е най-хубав от всички сътворени, но дори и несъвършен ме направи много щастлива! Четейки Тутик в другата тема, малко се притеснявам какво ще стане след още 7-8 месеца, но дано Всички бъдем доволни!

П.С. Промених паролата на албума

Последно редактирано от Qgodka : 6th August 2012 на 18:12
Отговори с цитат
  #298  
Стар 6th August 2012, 18:06
Аватара на Qgodka
Qgodka Qgodka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 242
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tytik 2 Виж мнението
Страхотен резултат!Браво!
Благодаря ти Тутик
Защо не постнеш снимки за да видим как е твоето носле след 11 месеца?
Отговори с цитат
  #299  
Стар 7th August 2012, 08:15
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Qgodka Виж мнението

П.С. Промених паролата на албума
Как така я промени? И аз искам да видя.
Отговори с цитат
  #300  
Стар 9th August 2012, 12:26
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

И аз, и аз
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Снимки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:09.