IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 30th August 2012, 11:24
ulysess ulysess не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 13
По подразбиране

Тоз боклук редовно го засичам из Пловдив... някой ден като дойде непознат и ти се изплюе на лицето и ти се изпикае отгоре да знаеш че съм аз грозно и глупаво същество... повдига ми се от мърли като теб....
Отговори с цитат
  #22  
Стар 30th August 2012, 14:55
Аватара на lili_belqta
lili_belqta lili_belqta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Plovdiv
Мнения: 307
По подразбиране

Ще се пръснеш от злоба, чеки.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 1st September 2012, 07:24
kalinka86 kalinka86 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 21
По подразбиране

Защо все си мислиш, че хората ти завиждат? Кажи ми често, за какво може да ти завижда човек на теб? Дали може да ти завижда за празната автобиография, за смрадливият Изгрев, в който си израснала, за грозните и пропаднали травестити с които излизаш, или за плачевният вид, в който се 'привеждаш' всеки ден преди да се запътиш към някоя хотелска стая?
Ти изобщо виждаш ли света, виждаш ли прогреса на света, и виждаш ли се къде си ти в света? Виждаш ли колко си малка, незначителна и жалка? Виждаш ли как хората като се разминат с теб после започват да си шушукат, или просто се смеят на вида и поведението ти? Защото другите във форума може да не са те виждали, но аз знам как изглеждаш и знам колко жалка си точно, а също така знам доста подробности за теб, които предпочитам да ти напиша на ЛС, за да не те изгорят на клада публично....

Та, Лили, не ти завиждаме, мразим те и те мислим за жалка... използваме те за отдушник, толкова си жалка, че с удоволствие като ни е тежко ти влизаме в темата за да напишем какъв злетак си и после ни е леко...

И САМО ОЩЕ ЕДНО НЕЩО - НЕ СЕ ХАБИ, ЗАЩОТО ЗНАМ КАКВО ЩЕ ОТГОВОРИШ И ВМЕСТО ДА ХАБИШ МЯСТО В ТЕМАТА ЩЕ ОТГОВОРЯ ВМЕСТО ТЕБ:

lili_belqta каза: Кифла! Злобейте, завиждайте ми, аз съм неотразима! (Бележка на редактора: Тя е тъпа и не се усеща, нека се посмеем!)
Някой ден след години, когато си стара и нямаш сили да лапаш пишки за стотинки, влизай тук и чети какво си сътворила със себе си.
Супер щастлива съм, че не съм като теб. Жалка си!
Отговори с цитат
  #24  
Стар 1st September 2012, 07:27
ulysess ulysess не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 13
По подразбиране

^ Жестоко, не се сдържах, евала!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 1st September 2012, 10:11
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kalinka86 Виж мнението
Та, Лили, не ти завиждаме, мразим те и те мислим за жалка... използваме те за отдушник, толкова си жалка, че с удоволствие като ни е тежко ти влизаме в темата за да напишем какъв злетак си и после ни е леко...
Ей бре хора, недейте така. В смисъл, че ако мислиш един човек за жалък, би трябвало да го съжаляваш, не да го мразиш или да му се присмиваш (не става въпрос конкретно за лили белята). Сега, ако този същия човек ти е навредил с нещо - нещата стоят другояче.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 1st September 2012, 10:14
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от митю tonight Виж мнението
Бях тръгнал към пазара да си търся вентилаторче с меки перки- да ми духа отпред щот направо се сдухах от тез жеги. После тръгнах към морето да скивам къде се излежават затоплените Лъкеви прелести. Те били на юг от Бургас, пък аз по погрешна информация забих на север. Намерих си един чадър и легнах под него. Ама съм заспал. Слънцето се извъртяло и ми изгори половината козина. Ужаст на ужасийте!! Две нощи подред скимтях, охках и пъшках като мома по време на първи акт. Известно време се крих, щото ми се оформи голяма цветова разлика в двете телесни пол'вини. И аромата и той различен. От ляво мирише на Armani, отдясно- на препържено попче.
Как е сега с миризмата, уеднаквиха ли се двете половини?
Отговори с цитат
  #27  
Стар 1st September 2012, 12:26
Аватара на hera
hera hera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 251
По подразбиране

не виждам защо да злобея,при положение че на два пъти повече години изглеждам повече от двайсет пъти по-добре от това момиченце.Както в прочем и по-голямата част от жените в този форум.А да не говорим за умствените възможности.Това дете е за съжаление-не му се ядосвайте
Отговори с цитат
  #28  
Стар 4th September 2012, 15:44
ulysess ulysess не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 13
По подразбиране

Съгласен съм с коментара преди мен.
Лилито е за съжаление. Ах.... на никого не пожелавам такъв заблуден и тъжен живот като нейния.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 5th September 2012, 17:39
Аватара на lili_belqta
lili_belqta lili_belqta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Plovdiv
Мнения: 307
По подразбиране

Заблудени и жалки сте вие. Голямо снасяне е падало.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 5th October 2012, 11:23
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
Lightbulb

Къде изчезнаха модераторите и админа в този сайт? Има работа за вършене в сайта.
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Койнезлобялскоро
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:17.