IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 3rd February 2007, 09:52
Reminder Reminder не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 270
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
Цитирай:
Първоначално написано от Reminder
Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
аз само за тая сушеница се чудя...няма ли много сол и мазнини?
Има в добри количества.
затова не ми се струва подходяща. наскоро като огладнях към 10 вечерта единственото за ядене беше един суджук, изядох едно парченце десетина сантиметра - еми после изпих едни литър вода сигурно
1. Тези, сурово-сушените колбаси са най-добрите сред колбасите.
2. Подходящо е да се използват като лесна за пренасяне и нямаща нужда от приготвяне храна.
3. Има доста видове и може да се избере подходяща по вкус и сол.
4. Солта не е повода за безпокойство. Нормално е да се изпие повече вода, която след това се отделя успешно от здравия организъм.
Отговори с цитат
  #62  
Стар 3rd February 2007, 09:57
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reminder
4. Солта не е повода за безпокойство. Нормално е да се изпие повече вода, която след това се отделя успешно от здравия организъм.
ема на първо време се подуваш като плондер
Отговори с цитат
  #63  
Стар 3rd February 2007, 10:36
jedira jedira не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: sofia
Мнения: 410
По подразбиране

А и усещането е неприятно,bimbi,опитай различни суджуци,някои не са толкова солени и пикантни,от модела е и аз съм попадала на такъв,след който ти иде да хапнеш каквото и да е за да се махне гадния вкус в устата 8)
Отговори с цитат
  #64  
Стар 3rd February 2007, 10:39
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

ам тоз беше домашен явно са изтървали солчицата
Отговори с цитат
  #65  
Стар 3rd February 2007, 14:26
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

Fibrite v ALL BRAN-A sa v ogromni kolichestva. Те имат способността да се свързват с кaлцiя и витамините от водноразтворимата група в организма и да ги извеждат навън което с течението на времето създава дисваланс не само в червата а и в организма, анемии, нервен стомах, висока киселлинност и т.н.

Винаги трябва да се комбинира и/или друг тип флейкс. А и най добрият вариант е с кисело а не с прясно мляко заради голямата молекула на каzеина заради което се получават подпухването, газовете и разстройството или запека(на всеки действа различно).

А плодове или 1/2 час преди това или 2 часа след заради ферментационният процес и последствията му.
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #66  
Стар 4th February 2007, 15:55
florina florina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: kablehkovo
Мнения: 87
Изпратете съобщение чрез ICQ до florina
По подразбиране

аз също спазвам хранителен режим и съм над 30,но знам от истичници на информация,от книги от познати, от личният опит, че млечните продукти са необходими заради калций но с ниска масленост в нашият случай. при доста наднормено тегло може времено да се изключи от консумация. а с плодове трябва да се внимава, обаче грейпфрут разгражда мазнини и киви също, вярно че полезни сушените плодове. с воля и търпение хубавите неща се постигат бавно но сигурно. :P
Отговори с цитат
  #67  
Стар 7th February 2007, 18:07
asesina asesina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: UK
Мнения: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Yana
Fibrite v ALL BRAN-A sa v ogromni kolichestva. Те имат способността да се свързват с кaлцiя и витамините от водноразтворимата група в организма и да ги извеждат навън което с течението на времето създава дисваланс не само в червата а и в организма, анемии, нервен стомах, висока киселлинност и т.н.

Винаги трябва да се комбинира и/или друг тип флейкс. А и най добрият вариант е с кисело а не с прясно мляко заради голямата молекула на каzеина заради което се получават подпухването, газовете и разстройството или запека(на всеки действа различно).

А плодове или 1/2 час преди това или 2 часа след заради ферментационният процес и последствията му.
Яна,

Доколкото съм запозната препоръчителното количество фибра на ден е 30гр(за справка шест лъжици ALL BRAN ти дават 12 гр) При повече от 50 гр на ден вече се проявяват тези странични действия, за които говориш.
Отговори с цитат
  #68  
Стар 8th February 2007, 09:53
Reminder Reminder не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 270
По подразбиране

За мен фибрите са по желание. Нуждата от тях се преувеличава и то, защото хората не пият достатъчно вода и/или се хранят безобразно.
Отговори с цитат
  #69  
Стар 8th February 2007, 10:19
asesina asesina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: UK
Мнения: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reminder
За мен фибрите са по желание. Нуждата от тях се преувеличава и то, защото хората не пият достатъчно вода и/или се хранят безобразно.
Напълно съм съгласна с теб, прав си. Но много хора имат проблеми в това отношение било поради стрес, работа на стол или почти никаквото движение. И в този случай фибрите са важни.
Отговори с цитат
  #70  
Стар 8th February 2007, 11:17
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reminder
За мен фибрите са по желание. Нуждата от тях се преувеличава и то, защото хората не пият достатъчно вода и/или се хранят безобразно.
ама пък кво кардио правят масово И се мерят всеки ден на кантара. Аз смятам, че килограмите нямат първостепенно отношение към начина, по който изглеждаме, по-голямо значение имат % мазнини и % мускулна маса. Особено за нас над 30-те...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: годишниметаболизъм
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:58.