IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #291  
Стар 18th March 2013, 21:12
viviannn viviannn не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 127
По подразбиране

браво, Асенката има все по-добри резултати
Отговори с цитат
  #292  
Стар 18th March 2013, 21:30
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beauty_on_Duty Виж мнението
Аз се оперирах при д-р Асенов на 09.01 /няколко дни преди Dii/. Бях обещала снимки!!!!!!!!!!!!!!!!и".
Аз съм очарована от този резултат! !!
Точно това трябваше да ке направи на моя нос преди 10 години, когато се оперирах за пръв път..
Честито!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #293  
Стар 19th March 2013, 09:00
bee_di bee_di не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 32
По подразбиране

Дааа наистина много добър резултат Beauty_on_Duty! А всички корекции, които доктора е направил бяхте ли ги обсъждали, или някои са по негова преценка?
Отговори с цитат
  #294  
Стар 19th March 2013, 17:11
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
Smile

Да, говорихме какво искам и какво може да се направи. Принципно исках стесняване на ширината на целия нос. Обсъждахме основно ноздрите, те бяха доста месести и имаха една особено груба извивка в горната си част. Аз не исках стандартно успоредно свиване, а да бъдат по-прибрани към носа в горната си част, а основата им да си остане същата. Единствено поставения хрущял на връхчето е негова инициатива - преценил е, че така ще изглежда по-добре. Аз съм изключително доволна, че е взел такова решение! Сега носът ми е чип!
След операцията д-ра идваше да ме види през 30-40 мин. и всеки път ми обясняваше подробности от операцията. Много е старателен и изцяло отдаден на работата си.

Последно редактирано от Beauty_on_Duty : 19th March 2013 на 18:22
Отговори с цитат
  #295  
Стар 20th March 2013, 09:14
bee_di bee_di не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 32
По подразбиране

Браво на доктора, добре е преценил наистина. Все повече се убеждавам, че той ще ремонтира и моят нос.
Отговори с цитат
  #296  
Стар 21st March 2013, 16:05
similu similu не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 10
По подразбиране

здравейте момичета ,искам да попитам как става записването при д-р Асенов, толкова ли много часове както Джамбазов има ?искам да знам цената ако е възможно и понеже се прибирам август от Америка,дали ще е възможно операцията да ми е септември ...благодаря ви предварително
Отговори с цитат
  #297  
Стар 21st March 2013, 20:20
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Записването става, като му се обадиш по телефона и се разберете, назад в темата има номера му, ако не ти се търси ми пиши л.с. ще ти го пратя, за цената най-добре той да каже в зависимост от това какво ще ти прави, а на последния ти въпрос отново той най-добре ще ти отговори, много хора обичат да си почиват точно през септември....тъй, че....звънни му.
Отговори с цитат
  #298  
Стар 22nd March 2013, 08:57
bee_di bee_di не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 32
По подразбиране

Dii изглеждаш невероятно с новото носле Много ти отива
Отговори с цитат
  #299  
Стар 22nd March 2013, 17:50
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
Cool

Цитирай:
Първоначално написано от bee_di Виж мнението
Dii изглеждаш невероятно с новото носле Много ти отива
Тя на живо е още по-хубава!
Отговори с цитат
  #300  
Стар 23rd March 2013, 15:31
krokodil krokodil не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 44
По подразбиране

Минах и аз през консултация при д-р Асенов най-накрая, насрочихме операция за около 20-30 април, надявам се всичко да мине добре, по отовореният метод ще съм, което не знам колко е добре, но при мен костта се е свлякла и ще се наложи повидгане и леко скъсяване на върха на носа. Вече ми е притеснено, надявам да ми го направят по-чип, какъвто искам да е, моят е прав генетически със заострен издължен връх.
Ами това е, доволна съм много от докотора, цената 1200 лева някъде. Взема се направление номер 3 от личният лекар. Стискайте палци...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:31.