IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3851  
Стар 7th July 2013, 17:31
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Искрено ти съчувствам, защото ще ти се отрази много добре една такава почивка в която горещото слънце да погали с палавите си лъчи изящното ти тяло, а морския бриз да си поиграе закачливо с косите ти , това ще те накара да се почувстваш освежена и заредена с енергия и тогава на лицето ти ще изгрее усмивка и ще започнеш работната седмица с нови сили и настроение
Надявам се скоро да получиш тази почивка и защо не повече от 3 дена !
Иххх, как си го представих ... дори виждам един мускулест младеж наоколо как се грижи за доброто ми настроение ...
Отговори с цитат
  #3852  
Стар 7th July 2013, 21:18
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Мда така почивката ще е още по пълноценна, да има някой с добри обноски и услужлив, ако ти се прияде сладолед на клечка той ще отиде да ти купи , имаш нужда от намазване с плажно масло, няма проблем покорният роб е там и добре ще те намаже , толкова добре, че няма да искаш да спре , искаш това искаш онова, няма проблем, само потъркваш вълшебната лампа и твоят роб е там, за да изпълни всичките ти желания

Ама на вас жените ви е много лесно за някои неща, примерно ако отидеш на плажа и искаш някой да те намаже с плажно масло по гърба, може да накарате всеки един мъж да го направи и всеки ще го направи с голям кеф. Ако някой мъж обаче помоли някоя мацка да му намаже гърба, най много да изяде един чадър по главата и като сложа и 10те вида оргазъм плюс някви разцепващи от блаженство такива, още от сега пускам заявка, следващият живот да се родя жена
Отговори с цитат
  #3853  
Стар 7th July 2013, 22:24
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Ако някой мъж обаче помоли някоя мацка да му намаже гърба, най много да изяде един чадър по главата и като сложа и 10те вида оргазъм плюс някви разцепващи от блаженство такива, още от сега пускам заявка, следващият живот да се родя жена
Ако ме помоли някой мъж с голям гръб и широки рамене да го понамажа тук, там начи нема да му откажа , казвам си честно ... слабост са ми мускулестите мъже ...
Отговори с цитат
  #3854  
Стар 7th July 2013, 22:44
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
и като сложа и 10те вида оргазъм плюс някви разцепващи от блаженство такива, още от сега пускам заявка, следващият живот да се родя жена

Само си представи , че се преродиш , като жена, която не може да изпита насладата на разтърсващите оргазми ...
Отговори с цитат
  #3855  
Стар 7th July 2013, 22:58
Аватара на Лудите клавиши
Лудите клавиши Лудите клавиши не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 241
По подразбиране

Пуфпаф, ти сигурно си от мъжете, дето много говорят и на каламбури са върха, но после като "хванат" жената и вдигнат мързеливо краката, не мо'йш ги пипнеш!!!

Ааа, какъв ти е моторът, между другото? Аз също карам, дай да се състезаваме!

Последно редактирано от Лудите клавиши : 7th July 2013 на 23:02
Отговори с цитат
  #3856  
Стар 7th July 2013, 23:03
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
Ако ме помоли някой мъж с голям гръб и широки рамене да го понамажа тук, там начи нема да му откажа , казвам си честно ... слабост са ми мускулестите мъже ...
Значи си съвсем нормален човек и жена, то е същото, както някой мъж да има слабост към красивите и секси женски тела.

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
Само си представи , че се преродиш , като жена, която не може да изпита насладата на разтърсващите оргазми ...
Ако се родя със същият упорит характер ти гарантирам, че ще направя всичко възможно да го постигна това нещо, аз за това отворих и онази тема, да чуя именно жени, които никога не са го изпитали. Даже мислих сега точно това да напиша, че аз ако съм жена и съм чул и знам други жени какви оргазми изпитват, ти гарантирам, че сън няма да ме хване докато не го изпитам и аз и ще търся начин да го напарвя и няма де се примиря докато не успея.

Има обаче по лошо от това ако примерно се преродя жена, ама в някоя арабска държава или Индия, Сев. Корея и други такива, ей тогава неща да съм жена. Но виж ако съм жена и да се родя някъде в Маями примерно, вземи тия плажовеееееееее , ох на кака и разни други неща
Отговори с цитат
  #3857  
Стар 7th July 2013, 23:11
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Лудите клавиши Виж мнението
Пуфпаф, ти сигурно си от мъжете, дето много говорят и на каламбури са върха, но после като "хванат" жената и вдигнат мързеливо краката, не мо'йш ги пипнеш!!!

Ааа, какъв ти е моторът, между другото? Аз също карам, дай да се състезаваме!
Хубави пишеш, ама грешно четеш защото аз никога не съм се писал като герой в нещата които пиша и това държа да го отбележа, никъде да виждаш да съм писал от първо лице, демек аз.

Точно пък аз мога да ти кажа, че не съм от тея хора, дето се правят на голяма работа на думи и сега мога да ти го кажа, нито съм най хубавия, нито най умния, нито най големия любовник на света, аз съм и аз и толкова !

Просто много грешно четете това, което пиша, а в онази тема за оргазмите извади едно изречение примерно, където съм казал аз така, аз онака.
Ама хей да не помислиш, че ти се сърдя сега, аз знам, че си майтапчийка, просто исках да го изясня, защото наистина не съм от тези, за които си мислиш
Отговори с цитат
  #3858  
Стар 7th July 2013, 23:12
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Ако се родя със същият упорит характер ти гарантирам, че ще направя всичко възможно да го постигна това нещо, аз за това отворих и онази тема, да чуя именно жени, които никога не са го изпитали. Даже мислих сега точно това да напиша, че аз ако съм жена и съм чул и знам други жени какви оргазми изпитват, ти гарантирам, че сън няма да ме хване докато не го изпитам и аз и ще търся начин да го напарвя и няма де се примиря докато не успея.
Прав си че си трябва упоритост и силно желание ...
Отговори с цитат
  #3859  
Стар 7th July 2013, 23:15
Аватара на Лудите клавиши
Лудите клавиши Лудите клавиши не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 241
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Хубави пишеш, ама грешно четеш защото аз никога не съм се писал като герой в нещата които пиша и това държа да го отбележа, никъде да виждаш да съм писал от първо лице, демек аз.

Точно пък аз мога да ти кажа, че не съм от тея хора, дето се правят на голяма работа на думи и сега мога да ти го кажа, нито съм най хубавия, нито най умния, нито най големия любовник на света, аз съм и аз и толкова !

Просто много грешно четете това, което пиша, а в онази тема за оргазмите извади едно изречение примерно, където съм казал аз така, аз онака.
Ама хей да не помислиш, че ти се сърдя сега, аз знам, че си майтапчийка, просто исках да го изясня, защото наистина не съм от тези, за които си мислиш
Важно е да си разбираме майтапите. Радвам се, че си го разбрал. Нищо, че после се оправдаваш де )

Кажи за мотора ся, нали сме в говорилня!
Отговори с цитат
  #3860  
Стар 7th July 2013, 23:28
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Лудите клавиши Виж мнението
Ааа, какъв ти е моторът, между другото? Аз също карам, дай да се състезаваме!
Вярно ника много добре ти стои, щом караш и мотори

А ти що първо не покажеш твоя, моя е като този от снимката долу с някои подобрения, които съм му направил и след като един път се размазах с него и мотора стана на кайма, аз обаче оцелях по Божията воля и след това си оправих мотора, като нов си стана. А един завистлив комшия, който между другото беше първият човек, който ми видя мотора след, като го купих и го изкарах от гаража, той не можеше да повярва и се вайкаше, вика ти си луд да дадеш толкова пари и някви е такива, даже не ме поздрави за мотора и точно тоя е бил казал, след като катастрофирах и тва други хора ми го казах, че е казал - "толкова пари даде и сега в коша" ! Много завист и злоба има на света и аз искам да променя този свят, но само аз няма как го направя !

Последно редактирано от Pufpaf : 21st July 2013 на 13:58
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Говорилня
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:17.