IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #861  
Стар 6th September 2013, 12:45
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Много често, като отварям този форум и се сещам за серияла - "Отчаяни съпруги" (самото заглавие), съдбата как ви е събрала тук на едно място толкова жени, които са имали лошият късмет да срещнат неподходящ партньор. Мъжете повечето са такива, които могат да оценят една жена, чак когато я изгубят ! На мен ми става неудобно, като мъж и четейки тези неща, как се отнасят някои мъже към жените си.

Тези случаи с реакцията им при разбиране, че искате да си оправите гърдите е показателен за ревнивата мъжка природа и за това, как повечето имат жените си до тях, все едно са им лична, неприкосновена вещ, които жени не могат да правят нищо по тялото си или друго, без тяхното разрешение !

Ако обичаш една жена и знаеш, че тази корекция ще я направи по щастлива, какъв човек трябва да си, за да искаш да я лиши от това щастие. А още по големият абсурд е що за човек би отказал жената до себе си, да има по хубави и секси гърди, при положение, че той ще им се радва и ще ги докосва.

Съвет не бих си позволил да ви давам, но мнението мога да си го кажа, какво бих направил аз, ако бях на ваше място. Знайте обаче, че хората трудно се променят, малко са тези, които могат да се променят и то само, ако нещо много силно ги разтърси.

Ако бях на ваше място и търпението ми се изчерпа, събирам мислите си и в удобният момент му казвам всичко в очите на този човек, как се държи, защо не сте щастливи с него и че имате един живот и нямате никакво намерение да си го погубвате.

След което, ако има къде да отидете си сбирате багажа и го оставате сам и ако той в това време, през което е сам не му дойде акъла, къде е сгрешил, какво трябва да промени, то този човек винаги ще си е такъв и сами трябва да си прецените, да си жертвате ли щастието, като останете с него и в името на какво !

Същото съм го казвал и на майка ми и не е за вярване, как някои жени могат да търпят такова отношение толкова дълго. Някой беше писал тук във форума това - "По-добре сама, отколкото зле придружена" и това си е точно така, а и винаги може да опитате да намерите нещо по добро.

Пожелавам на всички жени да имате късмета да живеете с най подходящите за вас мъж и да сте истински щастливи !
Това да видя тъжна и нещастна жена е нещото, което най много ме натъжава, вече ми е като психологически проблем дори. Жените са като цветята, които трябва да се поливат с много любов и внимание и те ще цъфтят и греят от щастие , а пък ако не се грижиш добре за тях, ще увехнат и изсъхнат, а кой би искал да вижда увехнало цвете ?
Отговори с цитат
  #862  
Стар 6th September 2013, 13:52
Niveas Niveas не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 16
По подразбиране

Пуфпаф толкова добре си го описал, че няма какво да добавя, освен адмирации към теб. Аз не предполагах, че това да си направя гърди, би могло да доведе до такова обтягане на връзката ми, но заради самата себе си съм готова да я жертвам. Моят мъж е германец и винаги много ме е разбирал, не е показвал ревността си, но тук ударих на камък. Смятам преди да се върна в БГ, да му кажа написаното от теб и да го оставя сам да си взема решение. Той ми каза, че му трябвало време да свикне и най-много което ме засегна беше, че аз имам толкова страхове относно операцията и здравословното ми развитие ( дали няма да стане КК и да тр пак да отварят), а на него основния му проблем, бил дали щял да ги хареса. Е няма такъв егоизъм. Честно.
Отговори с цитат
  #863  
Стар 6th September 2013, 14:04
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Абе гледйте си живота и кефа бе мацки , веднъж се живее , ако даден човек иска да е с вас и ви обича , повярвайте ми , че и ще ви разбира и подкрепя . Мен също ме зарязаха заради силиконовите гърди но хич не ми дреме , няма да се ядосвам със комплексирани мъжленца
Отговори с цитат
  #864  
Стар 6th September 2013, 14:06
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
Абе гледйте си живота и кефа бе мацки , веднъж се живее , ако даден човек иска да е с вас и ви обича , повярвайте ми , че и ще ви разбира и подкрепя . Мен също ме зарязаха заради силиконовите гърди но хич не ми дреме , няма да се ядосвам със комплексирани мъжленца
БРАВО!От една порода сме
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #865  
Стар 6th September 2013, 15:05
Niveas Niveas не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 16
По подразбиране

Момичета четох в интернет, че ако желая разреза да е през ареолата или под мишницата, ставало само ако ще се слагат кръгли имплантанти. А аз бих искала да са капковидни. Дали самият лекар не иска да поема излишни рискове или наистина няма такава практика?
Отговори с цитат
  #866  
Стар 6th September 2013, 16:49
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Niveas Виж мнението
Момичета четох в интернет, че ако желая разреза да е през ареолата или под мишницата, ставало само ако ще се слагат кръгли имплантанти. А аз бих искала да са капковидни. Дали самият лекар не иска да поема излишни рискове или наистина няма такава практика?
Защо не искаш достъпа да е субмамрен , а искаш излишни главоболия ?
Няколко месеца след мамото гърдите леко гравитират и белезите не се виждат изобщо .
Отговори с цитат
  #867  
Стар 6th September 2013, 17:29
Niveas Niveas не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 16
По подразбиране

Защото аз съм си такъв тип, малко перфекциониска и го правя за себе, като се погледна след време в огледалото не искам да виждам белезите, знам че са от долу, но четох някаде че с времето и помоща на гравитацията, белезуе се изместват и после не са отдолу а много по нагоре и видими. Ще чуя докторите и ако преценя, че може да имам много повече главоболия, естествено ще избера този метод, пред едни белези.
Отговори с цитат
  #868  
Стар 7th September 2013, 09:37
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Ами виж,има жени,които се гледаме в огледалото и не виждаме белезите.За да ги видя трябва да повдигна самите гърди или да съм в легнало положение с вдигнати ръце.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #869  
Стар 7th September 2013, 11:46
Niveas Niveas не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 16
По подразбиране

Момичета сега четох за крема зерадерм, има зерадерм и зарадерм ултра, някой от вас знае ли кой е по-добрия вариант? Предполагам ултра, но гледам че го нямат наличен
Отговори с цитат
  #870  
Стар 7th September 2013, 11:51
Niveas Niveas не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 16
По подразбиране

А крем за синини и отоци, доктора ли ви препоръча, мажехте ли се с такъв?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:19.