IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #381  
Стар 25th August 2013, 17:33
KHALEESI KHALEESI не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 37
По подразбиране

Здравейте! Изчетох... всичко във форума , на 17 съм и мисля другата година да си правя рино при Джамбазов, но гледам възмущенията във връзка със записването на часове... чудя се дали да се опитам да се свържа от сега с тях ,, не се знае кога ще дойде и моя ред
Отговори с цитат
  #382  
Стар 26th August 2013, 08:58
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Нищо не губиш, то и без това до като ти дойде реда за операция ще мине най-малко година..
Отговори с цитат
  #383  
Стар 26th August 2013, 10:30
KHALEESI KHALEESI не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 37
По подразбиране

Ха ха , и аз така мисля
Отговори с цитат
  #384  
Стар 27th August 2013, 16:58
aleksi aleksi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 16
По подразбиране

Здравеите!Аз съм на 16 години от Варна и не си харесвам носа.Да попитам дали някой има хубаво връхчее направено от Джамбазов?Или от някой друг?Ако не споделете вашия опит.Благодаря!
Отговори с цитат
  #385  
Стар 31st August 2013, 20:59
vanesa1977 vanesa1977 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 4
По подразбиране

Здравей, Нелка
Имам както ти каза месест нос- кой е моят доктор?
Благодаря предварително !
Отговори с цитат
  #386  
Стар 13th September 2013, 19:45
Nenna Nenna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 85
По подразбиране

Здравейте и от мен
от как ме няма май не говорим мн за оплескани носове, хахаххаа
ама като гледам няма и мн хвалещи се като преди 2 год, когато аз проучвах
Ние с професора пак ще се срещаме! Ще ви кажа другара седмица какво е положението, НО носа отвътре се е надул пак - не мога да си бъркам в него, лишиха ме от това удоволствие , не дишам на 100 %, може би на 50-60....... белега долу м/у ноздрите си остана и лека вдлъбнатина от дясната страна. най- ме притеснява факта, че отвътре не е добре и се усеща и на пипане, да не говорим за миризмата.....по няколко пъти на ден трябва да се правя на "миньор", а за чистенето със спрта, което ми препоръчаха професионалистите ,........ шашнах всички аптекари........
Единственото, което за се надявам е да не се налага 3-та операция - вече нямам пари и нерви.
Интересно ми е след всичко изписано тук как са графиците, дали все още има толкова голям наплив?
Aleksi - хубаво връхче при него не съм виждала, поне на "обикновените" хора, чувала съм че и фолк диви има правени от него, но те явно са с привилегии. Моят връх в момента е малко по-различен от характерния оставян от него, но това е вероятно в следствие на наблегнатото и подчертано мое желание втория път да РЕЖЕ да не провисне пак върха до земята, макар, че носа ми по начало не бе дебел, гърбицата му беше проблема.
Все пак нека и по-пресните пациенти, които четат да се включат с инфо, не съм единствената, дето ходи все още на срещи с Джамбазов по неприятен повод, така че се надявам да си променил нещо в метода
Отговори с цитат
  #387  
Стар 13th September 2013, 22:00
viviannn viviannn не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 127
По подразбиране

аз др седмица ще се оперирам и ще пиша как е протекло
Отговори с цитат
  #388  
Стар 14th September 2013, 13:07
KHALEESI KHALEESI не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 37
По подразбиране ...

искам да ви попитам трябва ли да му покажа как искам да изглежда или мога да му обясня само?
Отговори с цитат
  #389  
Стар 19th September 2013, 09:27
Nenna Nenna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 85
По подразбиране

viviannn, uspeh
MARIKA, обясни му подробно и със снимки и не отстъпвай ако каже, че нещо друго си представя той.
Ние с него се видяхме пак, за сега искал да изчакаме да не правим операции толкова на често, за което съм напълно съгласна. НО белега му се вижда несъществен, топчето на носа...... ми да видим дали ще спадне, подутината отвътре била от хрущяли, няма какво да правим, ще си седя със запушени ноздри, а за дишането.......да си слагам нещо в носа пък ще видим и ако искам да ходя пак на пролет........
дори не мога и да се разправям, близките ми все още се чудят как и защо не съм вдигнала скандал до сега, ама не виждам смисъл.
Пожелавам ви успех новобранци, дано се сдобиете с мн хубави нослета

Последно редактирано от Nenna : 19th September 2013 на 09:33
Отговори с цитат
  #390  
Стар 19th September 2013, 10:48
Аватара на lolinka21
lolinka21 lolinka21 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 100
По подразбиране

Nenna,чета поста ти и не ми се вярва чак!!!!Ти дори имаш проблем с дишането-това на нищо не прилича. Разбирам,че не ти се разправя,но всичко си остава за твоя сметка-и финансово и здравословно и психически. Пожелавам ти да разрешиш проблема и по-малко изхабени нерви по "лекари".Опитвам се да бъда позитивна,но подобни случаи ми идват в повече.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:07.