IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1661  
Стар 12th March 2014, 19:41
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Мда, така е. Ето затова и на плажа съм с горнище.
Хитруша си ей ама хайде от мен да мине този път нищо няма да казвам за монокините. Аз съм имал случай на една приятелка с която ще ходя на плаж и да вземе да и изчезне горнището от банския
Направо да не повярваш как може да изчезне ей така, но аз и казах, че това е знак от съдбата и да опита да намери и положителното в случая, както това, че на циците и няма да има разни бели фигурки и всичко ще е в един цвят, което стои много по красиво

Цитирай:
Първоначално написано от simona_80 Виж мнението
atina, само на мен ли не си пратила паролката?
Позволявам си аз да ти я изпратя, тъй като си от форума и да не чакаш докато тя се появи !
Отговори с цитат
  #1662  
Стар 12th March 2014, 20:47
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Pufpaf, благодаря ти !
Отговори с цитат
  #1663  
Стар 12th March 2014, 20:49
tifany123 tifany123 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 24
По подразбиране

Момичета не знам дали не полудявам , но имам чувството че единия имплант ми се движи някак си отвътре ( не мога да го обясня и аз ) , не ме боли , нямам други усещания , но от днес при определени движения го чувствам сеедно се мести . Ако някоя е запозната моля споделете (на 2 седмиция от операцията съм )
Отговори с цитат
  #1664  
Стар 12th March 2014, 22:25
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Хитруша си ей ама хайде от мен да мине този път нищо няма да казвам за монокините. Аз съм имал случай на една приятелка с която ще ходя на плаж и да вземе да и изчезне горнището от банския
Направо да не повярваш как може да изчезне ей така, но аз и казах, че това е знак от съдбата и да опита да намери и положителното в случая, както това, че на циците и няма да има разни бели фигурки и всичко ще е в един цвят, което стои много по красиво



Позволявам си аз да ти я изпратя, тъй като си от форума и да не чакаш докато тя се появи !
добре де, само аз ли нямам паролка за красотите на atina, ама не е честнооооо!
Отговори с цитат
  #1665  
Стар 12th March 2014, 23:06
Аватара на Pilar
Pilar Pilar не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 24
По подразбиране

de_ni_ и аз за жалост не съм облагодетелствените
Отговори с цитат
  #1666  
Стар 13th March 2014, 07:46
Nansi@Nansi Nansi@Nansi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 34
По подразбиране

И аз, и аз
Отговори с цитат
  #1667  
Стар 13th March 2014, 08:22
Аватара на Pilar
Pilar Pilar не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 24
По подразбиране

Да се включа и аз с въпрос за теглилки, мерилки, и кубици. При височина 165, подгръдна 80, и гръдна 88, 60кг, какъв максимум при кубиците бих могла да искам?
Не държа да изглежда абсолютно естествено - естествен си имам Искам да е пищен и налят. Интересуват ме кубиците на Мак Ган, да съм по-точна, тъй като знам, че има различни размери при различните марки и стоят по различен начин.
Отговори с цитат
  #1668  
Стар 13th March 2014, 08:28
Аватара на atina
atina atina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 35
По подразбиране

Момичета - Puf е прав , ще пусна паролата, / 12345678 / просто наистина не съм очаквала да има такъв интерес.
tifani, носиш ли постоянно сутиена и придържащата лента? Аз съм на 9 дена, свалям ги само като се къпя и за няколко часа докато ги изпера, но нямам подобни усещания.
Отговори с цитат
  #1669  
Стар 13th March 2014, 09:02
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tifany123 Виж мнението
Момичета не знам дали не полудявам , но имам чувството че единия имплант ми се движи някак си отвътре ( не мога да го обясня и аз ) , не ме боли , нямам други усещания , но от днес при определени движения го чувствам сеедно се мести . Ако някоя е запозната моля споделете (на 2 седмиция от операцията съм )
Тифани, нормално е и аз имах същото усещане.
Отговори с цитат
  #1670  
Стар 13th March 2014, 12:54
Аватара на Pilar
Pilar Pilar не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 24
По подразбиране

atina, страхотни са ти гърдите изглеждат точно като естествени, поздравления на Заякова! Благодарим, че сподели с цицоманките на колко дена станаха?

Последно редактирано от Pilar : 13th March 2014 на 12:56
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:38.