IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2761  
Стар 25th March 2015, 09:43
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

По принцип за силов спорт е и повече от 2 месеца. И имай предвид,че този триумф, с който си, за бягане категорично не става- пробвах го- изобщо не крепи.той си е ей така за удобство,за лека аеробичица, фитнес и т.н. Аз питах какъв е проблемът при бягането-за вас не знам как е де, защото сте с разрези отдолу и импанта натиска мястото,където е рязан и мускула- при мен го няма това, но проблемът е, че ако не придържа хубаво някакъв сутиен, може да се разшири джоба от тези вибрации нон стоп нагоре надолу. Днес ще се престраша да побягам 20 мин и ще видя как е действително,чера тренирах крака и дупе и беше супер, ама то там движение много няма...

Снимки чакам аз И от новите и от улегналите вече

А, да за белезите- мажа откакто падна коричката,но не смогвам 2 пъти на ден винаги. Моята драма там я знаете,спряха от производство зерадерма...лятото явно ще тр.да се бръкна за другия, скъпия, който лили май ми беше показала по-рано във форума...сега мажа с контрактубекс, ама честно казано не смятам, че от него ще има резултат някакъв, ама поне да знам, че правя нещо.

Последно редактирано от kanari : 25th March 2015 на 09:46
Отговори с цитат
  #2762  
Стар 25th March 2015, 09:50
Аватара на gakj
gakj gakj не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 58
По подразбиране

Момичет а от кой ден се мажете за белезите на мен ми казаха до месец и половина с нищо да не ги мажа. Вие от кога почнахте?
Аз при Стоянов можеи да се замисля за реоперация аз съм 9 ден незнам до 20 колко ще се смалят още хахах чак ме хваща страх ,щом има и намаление ама зависи колко ще да е...това намаление........ 5000 си става пак... златни цици и още преди това хахах
Отговори с цитат
  #2763  
Стар 25th March 2015, 09:57
Аватара на gakj
gakj gakj не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 58
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от geri2424 Виж мнението
При И.С. реимплантацията е 1500 ев. + цената на имплантите, но ако си бил при него първият път знам, че прави отстъпки от тази цена . Аз съм още по-ниска от вас, 160 см и 49 кг....Аз може би ако родя второ дете, след това ще ги сменя. Чела съм тук в други теми, има много с реимпландация с по-голям кубик, и който си слага пак, слага над 450сс
Ами мойте доста поомекнаха като спря да ме боли мускула, но като ми стане студено и настръхна пак стават на камък,но определено умаляват като спаднат отоците, след към 20 ден. .
Днес си купих 2 сутиена "Push up" 75D, определено добре ми стоят, поне вече няма какво да хлопа като се наведа надолу
Дано прави по голяма отстъпка хаха, че не знам до 20 ден да не ги търся с лупа пак хихи
И аз вчера като излезнах като ми се втърдиха все едно камъни нося и болят
Отговори с цитат
  #2764  
Стар 25th March 2015, 09:59
Аватара на gakj
gakj gakj не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 58
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kanari Виж мнението
По принцип за силов спорт е и повече от 2 месеца. И имай предвид,че този триумф, с който си, за бягане категорично не става- пробвах го- изобщо не крепи.той си е ей така за удобство,за лека аеробичица, фитнес и т.н. Аз питах какъв е проблемът при бягането-за вас не знам как е де, защото сте с разрези отдолу и импанта натиска мястото,където е рязан и мускула- при мен го няма това, но проблемът е, че ако не придържа хубаво някакъв сутиен, може да се разшири джоба от тези вибрации нон стоп нагоре надолу. Днес ще се престраша да побягам 20 мин и ще видя как е действително,чера тренирах крака и дупе и беше супер, ама то там движение много няма...

Снимки чакам аз И от новите и от улегналите вече

А, да за белезите- мажа откакто падна коричката,но не смогвам 2 пъти на ден винаги. Моята драма там я знаете,спряха от производство зерадерма...лятото явно ще тр.да се бръкна за другия, скъпия, който лили май ми беше показала по-рано във форума...сега мажа с контрактубекс, ама честно казано не смятам, че от него ще има резултат някакъв, ама поне да знам, че правя нещо.
Прати снимки да видя как са улегнали вече gakj@abv.bg
И от кога почна да мажеш?
Отговори с цитат
  #2765  
Стар 25th March 2015, 10:33
Аватара на tolini
tolini tolini не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 51
По подразбиране

Да ви кажа честно,че хич не изглеждат голями през сутиена. Аз съм с 75С,нали се бях приготвила за по-малкия кубик.Момичета,слагахте ли лед за отоците? Първа нощ в нас,спинках добре на 1000 възглавници полуизправена.
Отговори с цитат
  #2766  
Стар 25th March 2015, 10:40
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

gakj, аз периодично качвам снимки в първоначалния албум, който го имаш в пощата ти отпреди. Ама още не съм качвала голи, защото са ми на апарата, пък докато ми остане време да ги кача вкъщи, и все забравям. Имам по бански.
Започнах да мажа около 2 седм. след самата операция. Засега не виждам никаква разлика въпреки мазането...

Аз лично не съм слагала нищо за отоците,ма то и нямах, много помага крем от арника-с него ме мазаха в болницата, а пиех и от арниката на боарон. После вкъши мажех с лиотон.
Отговори с цитат
  #2767  
Стар 25th March 2015, 10:55
Аватара на gakj
gakj gakj не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 58
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tolini Виж мнението
Да ви кажа честно,че хич не изглеждат голями през сутиена. Аз съм с 75С,нали се бях приготвила за по-малкия кубик.Момичета,слагахте ли лед за отоците? Първа нощ в нас,спинках добре на 1000 възглавници полуизправена.
И аз не съм слагала нищо за отоците, вече 9 ден а си спа от началото полу настрани
Отговори с цитат
  #2768  
Стар 25th March 2015, 10:58
Аватара на gakj
gakj gakj не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 58
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kanari Виж мнението
gakj, аз периодично качвам снимки в първоначалния албум, който го имаш в пощата ти отпреди. Ама още не съм качвала голи, защото са ми на апарата, пък докато ми остане време да ги кача вкъщи, и все забравям. Имам по бански.
Започнах да мажа около 2 седм. след самата операция. Засега не виждам никаква разлика въпреки мазането...

Аз лично не съм слагала нищо за отоците,ма то и нямах, много помага крем от арника-с него ме мазаха в болницата, а пиех и от арниката на боарон. После вкъши мажех с лиотон.
пратти ми пак моля те, че каката ми изтри всичко докато си играеяе на компа
мерси предварително
Отговори с цитат
  #2769  
Стар 25th March 2015, 23:04
Аватара на tolini
tolini tolini не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 51
По подразбиране

Момичета,много ме стяга тоя сутиен. Дали не трябваше да купя чашка D,но предполагам като са ми го слагали са видяли,че е С. До петък,дали няма да ги повредя нещо? Почва да ме гони параноя някаква
Отговори с цитат
  #2770  
Стар 26th March 2015, 07:35
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

В първите дни това е ролята на сутиена - да ти стяга. Като ти дадат за малко да го свалиш, облечи тениска или потник и сложи сутиена отгоре.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:05.