IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3061  
Стар 17th June 2015, 09:48
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

на мен това усещане на студенина в циците хич не ми е по вкуса, ама ко да се прай, тъй ще да е
Отговори с цитат
  #3062  
Стар 17th June 2015, 14:44
Maraya Maraya не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2015
Мнения: 14
По подразбиране

Момичета, минаха почти 2 месеца от операцията. Всичко е наред, все по- красиви стават, обаче нещо не омекват... кога горе долу трябва да стане това? Много е гадно на пипане - все едно баскетболни топки
Отговори с цитат
  #3063  
Стар 17th June 2015, 18:07
Emmalfy Emmalfy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 397
По подразбиране

И аз се присъединявам към въпроса за омекването ?
Седят точно като топки
Иначе от сутринта , когато ми се мреше , досега разликата е огромна , остана мускулното стягане и лека болка . Грижа се за малкия с лека помощ , ръцете ми вършат работа за всичко , надявам се до седмица след операцията да съм напълно функционална >
През нощта как бяха при вас нещата - по зле или по-добре ?
__________________
Tomorrow never comes until it`s too late ...
Отговори с цитат
  #3064  
Стар 17th June 2015, 19:17
Аватара на Merygrubik
Merygrubik Merygrubik не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 40
По подразбиране

Момичета чудих се ,дали има и друга като мен
Аз като цяло се подложих много необмислено и без изобщо да съм запозната с нещата .. Пуснах тук една ,две теми ,но като цяло не се заслушах в съветите на момичетата .. " мъж го исках,веднага го исках"
Естественно стана точно както ми казаха момичетата.. Само с имплант нещата не се получиха ,искаше си обиране ...
Обирането обаче и него го направих не по общия начин " обиране около ареолата" ами след дълго умуване проф.Анастасов каза,че има идея как да се получи това,което аз искам и ще обира кожа по старият разрез .. Та сега съм с обрана кожа но изцяло под гънката на гърдата ми .. Зърната ми не гледат надолу (имах такива опасения) Имплантите ми ги свали малко по -надолу .. та като цяло най-накрая получих визията,която аз исках да имам .
Само аз ли съм обирана по този начин .. ?!
Признавам си,че когато Анастасов ми махна бинта и ги видях в огледалото се разплаках и си му благодарих съвсем чистосърдечно ...все пак 4 месеца ,всяка сутрин махах лентата и се молих пред огледалото да не са във форма на изгладена тиквичка ))))
Отговори с цитат
  #3065  
Стар 17th June 2015, 20:42
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Относно въпроса за омекването - очаквайте го след 4-я месец....до към 6-я.
Отговори с цитат
  #3066  
Стар 17th June 2015, 21:48
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Мери, обирането не е с котва, а само в гънката ли? Аз таквоз не съм срещала тук!
Отговори с цитат
  #3067  
Стар 17th June 2015, 21:54
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Emmalfy Виж мнението
През нощта как бяха при вас нещата - по зле или по-добре ?
През нощта се обездвижваш.... подготви се за болки при ставането тумору... ма щом се раздвижиш пак ще мине. Всеки нов ден сутрешната болка ще е по-малка... нема се пуашиш! Аааааааааа и за по-голям кеф може като преминат болежките в зизите да се сдобиеш с болки в гърба (от спането по гръб), но и това минава.
Отговори с цитат
  #3068  
Стар 17th June 2015, 22:19
Emmalfy Emmalfy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 397
Talking

Ах , че готино звучи ! Вярно ,че и днес първото ставане беше най-гадно.
А настрани не трябва ли да се спи , мен ми беше много удобничко като пробвах , те моите са мъничета и не ми седят под мишниците да поне по този параграф не ми пречи , но не знам , не е ли препоръчително ?
А малкият човек , който спи между нас , ще се грижи да стана поне 2 пъти през нощта ...
Тйу пусто кърмене и неговия режим и бившите зизи разби
__________________
Tomorrow never comes until it`s too late ...
Отговори с цитат
  #3069  
Стар 17th June 2015, 22:45
Аватара на Merygrubik
Merygrubik Merygrubik не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 40
По подразбиране

Да ,не е котва ,а само отдолу .. За това ме гложди. Дали не е поредната ми грешка .. факт е,че сега са ми по вкуса ,че много си ги харесвам,но много ме притеснява да не се развалят пак . Никъде другаде не срещнах такова обиране .. многократно го питах за обиране котва,но доки настоя да е по този начин ,че нямало смисъл от още белези и според него и с това обиране ще направи нещо красиво,защото зърната ми са много горе.(вече не)
Той дори настояваше да поизчакам,защото били минали само 4 месеца и имало възможност имплантите да си слезнат сами ... Аз обаче не вярвах а и честно не ми се чакаше ,исках да ги харесвам ..
Самият Пеев пък каза,,че ще направи лунен разрез около ареолата а не Т образен ..
Дали аз не бързах за крайният резултат
Това на аватара са те ... Аз харесвам точно тази визия на гърди ... Естествена ..

Последно редактирано от Merygrubik : 17th June 2015 на 22:47
Отговори с цитат
  #3070  
Стар 17th June 2015, 22:52
Аватара на Merygrubik
Merygrubik Merygrubik не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 40
По подразбиране

И друго се чудя в неделя съм на сватба ,иска ми се да съм без сутиен ,шевовете не ми пречат а и имплантите са в мен вече 4 месец и кусур ,дАли мога да си позволя ?!
Той каза ,че може ,но дали няма да ги разваля ?!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:11.