IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3621  
Стар 11th November 2015, 15:28
Аватара на merijaan
merijaan merijaan не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 52
По подразбиране

Спрях, наистина. Аа...мммм...ъъъ...как стои въпросът с масажите? До колко са важни и задължителни? Оф, не мога да си стискам гърдата и да слушам този звук, защото...е...направо брутално..Сигурно 150 пъти сте отговаряли на този въпрос, вероятно има изписана доста информация, ама ...си е друго човек като попита Ааааа и за сауната (обикновената) и солариума как седят нещата?
Отговори с цитат
  #3622  
Стар 11th November 2015, 15:53
Аватара на a.l.e.n.a
a.l.e.n.a a.l.e.n.a не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 83
По подразбиране

На мен Тепавичарова ми каза за масажи 1 месец след операцията и са ми изключително приятни
Отговори с цитат
  #3623  
Стар 11th November 2015, 16:06
Аватара на merijaan
merijaan merijaan не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 52
По подразбиране

Ама колко време? В смисъл..единия месец не го разбрах..Стартира ги месец след операцията ли?
Отговори с цитат
  #3624  
Стар 11th November 2015, 16:27
CvetiB CvetiB не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 115
По подразбиране

Аз моите масажи ги започнах към втората седмица и ги правих около две седмици. За звука сигурно става въпрос за скърцане нали? Аз не съм имала никакви шумове хах ама на комшийката бяха звучни имплантите
Отговори с цитат
  #3625  
Стар 11th November 2015, 16:38
CvetiB CvetiB не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 115
По подразбиране

Явно всеки доктор дава различни указания и времетраене, вид масаж, продължителност и т. н. Моите ги правех сутрин и вечер по 5,6 мин с обхващане на гърдата с цяла ръка от долната външна страна и кръгообразни движения с натиск навътре към гръдния кош. Това е и цялата работа 2 седмици, като и сега го правя ама от глезотия пред огледалото от дъжд на вятър
Отговори с цитат
  #3626  
Стар 11th November 2015, 17:26
Аватара на mucko
mucko mucko не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 32
По подразбиране

Относно пазенето-аз съм с анатомични и понеже спя само по корем,в началото се бях филмирала,че ако легна по корем ще ми се разместят и край!
Но спането по гръб е кошмар-едвам изтърпях докато бях бременна-и изведнъж започнах да се събуждам по корем,а зизите не бяха на гърба ми и така вече две години спя по корем-нищо им няма.
Но разбира се съм със сутиен
Отговори с цитат
  #3627  
Стар 11th November 2015, 19:50
Аватара на merijaan
merijaan merijaan не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 52
По подразбиране

За сега ми е казал да обхващам гърдата от долната страна (чак от гръдния кош) и да стискам пръстите, като премествам импланта нагоре, съответно същото да правя и от горната страна, за да го местя надолу. За кръгообразни движения ме предупреди, но те щели да бъдат на по-късен етап. Ходих да ми смени превръзката - определено в гърдите има разлика от понеделник до сега, по-меки са и са слезли леко надолу. Такъв хубав масаж им направи, че излязох като издоена, направо голямо облекчение, но той е по-смел и бая натиска, пък и като го прави лекаря, ми е по-спокойно. Каза, че звуците са нормални, щели да отшумят във времето...В петък ми маха конците...
Отговори с цитат
  #3628  
Стар 12th November 2015, 12:39
karla_amanda karla_amanda не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2015
Мнения: 64
По подразбиране

Момичета , вградени мигли косъм по косъм . Ще пречат ли на операцията?
Отговори с цитат
  #3629  
Стар 12th November 2015, 12:43
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Не, освен ако не са ти вградени на зърната
Отговори с цитат
  #3630  
Стар 12th November 2015, 13:27
Аватара на a.l.e.n.a
a.l.e.n.a a.l.e.n.a не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 83
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от merijaan Виж мнението
Ама колко време? В смисъл..единия месец не го разбрах..Стартира ги месец след операцията ли?
Да, каза ми да започна, когато вече беше минал месец - масажи, упражнения, спорт ... Май не ми каза колко време, но масажите са приятни - и 3 месеца да се правят - все ще е добре То така или иначе всяка вечер има масажи, на мъжът ми още не му е омръзнало
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:58.