IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3961  
Стар 19th May 2016, 12:38
Аватара на MartaSanchez
MartaSanchez MartaSanchez не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2015
Мнения: 63
По подразбиране

Благодаря ти lily.ana аз това което си описала го правя и вече ми се доближават безпроблемно -4 месеца направих от операцията,просто явно съм се заблудила в очакванията за мекота и поклащане.Иначе да тези мацки от ютуб са американки и явно още по-голямо е станало заблуждението ми ....Та писах на клиниката де те ми отговориха,че било нормално
Отговори с цитат
  #3962  
Стар 19th May 2016, 14:49
Аватара на judie
judie judie не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2016
Мнения: 18
По подразбиране

Момичета, аз днес бях при док. Сменихме превръзката, каза, че всичко е нормално и ми показа как да ги масажирам. Подобно е на метода, който Лили описва: противоположни ръка и гърда, от едната страна на основата палец, от другата -показалец и среден, само че не стискат гърдата, а последователно се прави нещо като лек натиск от едната страна с палец, от другата с другите пръсти и всяко следващо докосване се движи "напред", докато стигнем до другия край на гърдата /отдолу нагоре /. После другата гърда.
Пуфпаф, ако до 10 дни мога да легна настрани не секс ще правя, а форумски купон ще вдигна. Относно отока, който ме тормози, док каза, че след около 20 дни ще започне да се разсейва.
Днес най-накрая си ги разгледах и им се зарадвах. Макар че още не са съвсем "опечени" много си ги харесвам. Точно каквото исках. Запазила се е моята форма, само са по-големи, но е все едно подплънките от сутиените ми вече са ми в гърдите. Не знам дали ще мина над чашка С, но не е и нужно. Само чакам да отмине болката, конците и заминавам на шопинг

Последно редактирано от judie : 19th May 2016 на 14:53
Отговори с цитат
  #3963  
Стар 19th May 2016, 18:37
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

За отока вземи арника монтана и за пиене и крем за мазане също и ще ти мине много по бързо и дано мъжа ти да има здрав кръст

Инак за другите неща няма нужда да лежиш настрани, ето така няма да ти е неудобно >

https://encrypted-tbn1.gstatic.com/i...ZhMcoMB_gy8C8M

Пък после като се оправиш може да се развихрите
Отговори с цитат
  #3964  
Стар 20th May 2016, 18:58
Аватара на judie
judie judie не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2016
Мнения: 18
По подразбиране

Момичета, откакто вчера започнах масажите, се чувствам значително по - добре, тази сутрин дори успях да се вдигна сама от леглото, къпах се сама (макар и с почивки и на части, заради превръзките), даже пометох. Има, обаче нещо, което ме притеснява, макар че бяхте писали назад в някоя от темите за едно изтръпване. Започнах да го усещам, след като започнах да се масажирам. Има ли повод за притеснение според вас?
Отговори с цитат
  #3965  
Стар 20th May 2016, 20:07
asyastefanovva19 asyastefanovva19 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2016
Мнения: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от judie Виж мнението
Момичета, откакто вчера започнах масажите, се чувствам значително по - добре, тази сутрин дори успях да се вдигна сама от леглото, къпах се сама (макар и с почивки и на части, заради превръзките), даже пометох. Има, обаче нещо, което ме притеснява, макар че бяхте писали назад в някоя от темите за едно изтръпване. Започнах да го усещам, след като започнах да се масажирам. Има ли повод за притеснение според вас?
Аз съм оперирана малко преди теб и днес ми свалиха конците.Имам много малки болки вече,та...спокойно .Попитах доктора за масажите-каза ми сутрин и вечер по 5-10 мин..Направих преди малко първия масаж и аз имам леко изтръпване,но мисля,че е нормално,защото се отпуска мускула.Понеже съм бивша спортистка и си спомням,че след тежки силови тренировки ни правеха масаж на тялото ,и по същия начин изтръпваше всичко.Само,че не съм сигурна,че трябва да масажираш преди сваляне на конците..Не е ли опасно?
Отговори с цитат
  #3966  
Стар 20th May 2016, 23:14
Аватара на judie
judie judie не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2016
Мнения: 18
По подразбиране

Щом док. препоръчва, по презумпция не е опасно... Иначе, аз също разсъждавах, но според мен по-скоро не, защото, ако мускулът се отпуска, значи няма да опъва и да дърпа конците. Движенията са сравнително леки и слабо интензивни. Не ми каза по колко време да ги правя. Общо взето започне ли да ме е боли, правя "един тигел". И действително ме отпуска. Днес дори не съм пила болкоуспокояващо. Вероятно, защото болката е в мускулите, а не в разрезите.
Ася, честно казано ти завиждам благородно, че са ти махнали конците. Моите док ще ги свали след празниците (25.05) и най-накрая ще се изкъпя не "на парче" ))
Отговори с цитат
  #3967  
Стар 21st May 2016, 07:35
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от judie Виж мнението
Щом док. препоръчва, по презумпция не е опасно... Иначе, аз също разсъждавах, но според мен по-скоро не, защото, ако мускулът се отпуска, значи няма да опъва и да дърпа конците. Движенията са сравнително леки и слабо интензивни. Не ми каза по колко време да ги правя. Общо взето започне ли да ме е боли, правя "един тигел". И действително ме отпуска. Днес дори не съм пила болкоуспокояващо. Вероятно, защото болката е в мускулите, а не в разрезите.
Ася, честно казано ти завиждам благородно, че са ти махнали конците. Моите док ще ги свали след празниците (25.05) и най-накрая ще се изкъпя не "на парче" ))
Това с къпането на парче си е гадничко - аз затова на 3-тия ден като ходих да ме видят ми сложиха водоустойчиви лепенки, та да се къпя нормално (колкото можех да се движа, де ... ). Да, болката е мускулна(само дето на мен ми беше странна, защото точно там съм нямала мускулна треска ), нормални са и изтръпванията, не се безпокойте. Бързичко възстановяване ви желая. И да се похвалите със снимки после.
Отговори с цитат
  #3968  
Стар 21st May 2016, 18:28
Аватара на judie
judie judie не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2016
Мнения: 18
По подразбиране

Добре де, момичета, ами кога започнахте да спите настрани/ по корем? Не, че се глезя, но нощем всяко движение е болезнено, а от спането само по гръб, гърба ми се сковава адски и... Знаете как боли.
Отговори с цитат
  #3969  
Стар 21st May 2016, 20:28
Аватара на MartaSanchez
MartaSanchez MartaSanchez не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2015
Мнения: 63
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от judie Виж мнението
Добре де, момичета, ами кога започнахте да спите настрани/ по корем? Не, че се глезя, но нощем всяко движение е болезнено, а от спането само по гръб, гърба ми се сковава адски и... Знаете как боли.
може да си сложиш възглавничка зад гърба и да спиш леко полунастрани,иначе всеки различно се възстановява и сама ще усетиш кога ще ти е комфортно да спиш настрани.
Отговори с цитат
  #3970  
Стар 23rd May 2016, 19:47
Аватара на judie
judie judie не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2016
Мнения: 18
По подразбиране

Момичета, хрумна ми въпрос към тези, които са сменяли импланти. Какво правите със старите?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:05.