IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1921  
Стар 19th October 2016, 14:05
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 100008141550529 Виж мнението
Ох, малко е късно вече Защото нещата са поръчани, трябва да бъдат платени парите... е, сега стана една... голям риск правя, ще ви държа в течение. Иначе... според компетентните сред вас... смятате ли, че сенките под очите могат да бъдат причинени от това нарушено носово дишане? Защото аз съм пример за спортист - човек, с прилично хранене, да малко стоенето пред компа е прекалено, но такава е и работата ми?
Никога не късно,винаги може да откажеш или поне да отложиш за по късна дата операция,става въпрос за здравето ти,не за коса,която ако клъцнат по- вечко ще порасне нова....Относно въпроса за сенките под очите,разбира се че се дължи на затруднено дишане,защото целия организъм и всички органи не получават достатъчно кислород,моите сенки вече са като въглен черни,с нито един фонтьотен не се матират
Отговори с цитат
  #1922  
Стар 19th October 2016, 20:01
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yoube Виж мнението
Да точно! Аз бях забравил как се казва, не мога да повярвам че някой друг още помни. Мисля че беше 3000 евро, по принцип е ревизията с 500 евро по евтина, но аз бях специален случай с вече 2 операции и вместо нос имах само 2 дупки на лицето
Този ли доктор Ташкин в Турция ?
Отговори с цитат
  #1923  
Стар 19th October 2016, 20:10
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Alena5 Виж мнението
Виж, не ти знам личната драма, но си доста арогантна и лишена от всякаква култура.
С такива като теб е вредно да се "спори".
Предлагам ти нещо - вложи времето си в правопис и учене на български език.
Граматиката и правописа ти сериозно куцат.
Спри да клеветиш хората, олекваш.
Граматика и правописа ми като за чужд гражданин е много добре,при положение че никога не съм карала нито курс по български език,нито съм ходила на училище тук,така че "умното" ти предложение за какво да вложа времето остави за себе си...
Отговори с цитат
  #1924  
Стар 23rd October 2016, 16:57
Аватара на yoube
yoube yoube не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 149
По подразбиране

Да, същия. Но нямам много спомени точно къде оперираше той. В една от главните болници в Истанбул, доста централно се падаше дори. Аз отначало щях да се отказвам, понеже не открих много информация за него, но той е преподавател, затова оперира рядко. И все пак, ние бяхме трима човека в един ден...справи се, повече от добре, писал съм по-назад във форума. Добре че по късмет попаднах на тоя тип и оная русата мацка от Турция която ми помогна. А по лично за мен мнение Асенката си остава един експериментатор. За него само едно ще помогне...да се съберат 5-6 момчета с бухалки и да го вкарат в болницата за един месец. После като излезе същата процедура още веднъж. И още веднъж. После може да стане човек от него и да се откаже. Има да се чуди дълги години кой от всички клиенти го е подредил така. Само не мога да повярвам как след всичко написано все още има балами които ходят при него. Еми извинявайте ама трябва доста да мразите себеси за да рискувате така тъпо. Сетих се даже преди малко един виц за Асенов

Мерлилин Менсън разбрал че в България имало такъв невероятен доктор като Асенов. Той страшно много се заинтересовал и хванал първия самолет за България като лично посетил пластичния магъосник:
-Здравейте доктор Асенов...подхванал го той още задъхан. Идвам директно от Америка при вас за операция на носа.
На Асенов веднага му се привидяла световна слава и вместо господин Менсън виждала да му говори торба с пари.
-Да, да...с какво мога да ви помогна
-Ами искам ринопластика. Значи носа ми трябва да е несъразмерно скъсен, но така че да може да ми е залепнал вътре изцяло, като говоря едва да ме разбират. Лявата ноздра да е по-голяма от дясната, както и по нагоре, нещо като свинска зурла. Ако може връхчето да бъде остро като на кълвач и да не го усещам поне 2-3 години. Едната страна да бъде вдлъбната надолу, а от другата да има повече материал тип ,,феномен,, И за капак нека целия нос да клони надясно. Мога дори да си доплатя, ако успеете да ми докарате сенки под очите следващите 5 години.
Асенката се изпотил и тихо казал:
-Ама господин Менсън, ние тук такива операции не можем да правим...
-Не можеш а? А на половин България как успя?!

Последно редактирано от yoube : 23rd October 2016 на 21:36
Отговори с цитат
  #1925  
Стар 23rd October 2016, 20:24
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yoube Виж мнението
Да, същия. Но нямам много спомени точно къде оперираше той. В една от главните болници в Истанбул, доста централно се падаше дори. Аз отначало щях да се отказвам, понеже не открих много информация за него, но той е преподавател, затова оперира рядко. И все пак, ние бяхме трима човека в един ден...справи се, повече от добре, писал съм по-назад във форума. Добре че по късмет попаднах на тоя тип и оная русата мацка от Турция която ми помогна. А по лично за мен мнение Асенката си остава един експериментатор. За него само едно ще помогне...да се съберат 5-6 момчета с бухалки и да го вкарат в болницата за един месец. После като излезе същата процедура още веднъж. И още веднъж. После може да стане човек от него и да се откаже. Има да се чуди дълги години кой от всички клиенти го е подредил така. Само не мога да повярвам как след всичко написано все още има балами които ходят при него. Еми извинявайте ама трябва доста да мразите себеси за да рискувате така тъпо. Сетих се даже преди малко един виц за Асенов

Мерлилин Менсън разбрал че в България имало такъв невероятен доктор като Асенов. Той страшно много се заинтересувал и хванал първия самолет за България като лично посетил пластичния магъосник:
-Здравейте доктор Асенов...подхванал го той още задъхан. Идвам директно от Америка при вас за операция на носа.
На Асенов веднага му се привидяла световна слава и вместо господин Менсън виждала да му говори торба с пари.
-Да, да...с какво мога да ви помогна
-Ами искам ринопластика. Значи носа ми трябва да е несъравмерно скъсен, но така че да може да ми е залепнал вътре изцяло, като говоря едва да ме разбират. Лявата ноздра да е по-голяма от дясната, както и по нагоре, нещо като свинска зурла. Ако може връхчето да бъде остро като на кълвач и да не го усещам поне 2-3 години. Едната страна да бъде вдлъбната надолу, а от другата да има повече материал тип ,,феномен,, И за капак нека целия нос да клони надясно. Мога дори да си доплатя, ако успеете да ми докарате сенки под очите следващите 5 години.
Асенката се изпотил и тихо казал:
-Ама господин Менсън, ние тук такива операции не можем да правим...
-Не можеш а? А на половин България как успя?!
yoube ти ме разби, за оскар си
Отговори с цитат
  #1926  
Стар 24th October 2016, 17:39
100008141550529 100008141550529 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2014
Мнения: 20
По подразбиране

Малко защита ще излезе, но все пак от 100 човека - 90 са доволни. Не можеш да правиш такова заключение. Съжалявам, ако не се е получило при теб. При мен се получи, освен дишането - признавам. Ще видим дали може да се коригира това, ако не - кофти. При тези операции винаги има риск - не сме малки деца да не го знаем. Сто процента съм сигурен и че при турчина има неуспешни операции, при които го псуват по същия начин. Ще е хубаво да излезем най-сетне извън рамките на субективното мислене. Можете да бъдете субективни относно своя опит - но когато фактите сочат във ваша вреда, то тогава просто сте нямали късмет. Айде със здраве. Ще пиша следващата седмица, може би ;]
Отговори с цитат
  #1927  
Стар 24th October 2016, 19:28
Аватара на yoube
yoube yoube не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 149
По подразбиране

Как преброи че от 100 са 90 доволни? Човек като теб който говори толкова интелигентно сигурно има сериозни доказателства за тази статистика. Второ: При турците също имало недоволни които го псували. Можеш ли да ми цитираш поне един недоволен от темата за турските хирурзи? Там има два пъти повече оперирани от при Асенов. Чакам да ми намериш. После да обясниш как ние трябва да излизаме от рамките на субективното мислене, като си написал 10 реда безсмислици без нито един точен факт. Нищо лошо мой човек, и късмет на операцията че ще ти е нужен, защото ако има някой в момента на когото фактите наистина са срещу него то това си ти.
Отговори с цитат
  #1928  
Стар 24th October 2016, 19:51
Аватара на Set
Set Set не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 31
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yoube Виж мнението
. Ако може връхчето да бъде остро като на кълвач и да не го усещам поне 2-3 години. Едната страна да бъде вдлъбната надолу, а от другата да има повече материал тип ,,феномен,, И за капак нека целия нос да клони надясно.
След операцията ми при Асенов общо взето носът ми се доближава точно до това описание. Даже не е смешно, ами трагично. Имам няколко познати, които са оперирани при него и всички са за ревизии. Това е показателно. Този човек обещава неща, които очевидно не може да направи. Никога не съм харесвала турците, но в последно време преглеждам доста снимки на оперирани при тях и резултатите са зашеметяващи.
Явно тук нещата не са се променили. Или добро за Асенов или нищо.
Отговори с цитат
  #1929  
Стар 24th October 2016, 20:01
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 100008141550529 Виж мнението
Малко защита ще излезе, но все пак от 100 човека - 90 са доволни. Не можеш да правиш такова заключение. Съжалявам, ако не се е получило при теб. При мен се получи, освен дишането - признавам. Ще видим дали може да се коригира това, ако не - кофти. При тези операции винаги има риск - не сме малки деца да не го знаем. Сто процента съм сигурен и че при турчина има неуспешни операции, при които го псуват по същия начин. Ще е хубаво да излезем най-сетне извън рамките на субективното мислене. Можете да бъдете субективни относно своя опит - но когато фактите сочат във ваша вреда, то тогава просто сте нямали късмет. Айде със здраве. Ще пиша следващата седмица, може би ;]
Хммм странно,а къде са тези 90 доволни?? под прикритие или в някоя гора са скрили?
Дай боже тогава ти да имаш този огромен късмет,наистина и от цяло сърце ще се радвам за теб
Отговори с цитат
  #1930  
Стар 24th October 2016, 20:03
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Set Виж мнението
След операцията ми при Асенов общо взето носът ми се доближава точно до това описание. Даже не е смешно, ами трагично. Имам няколко познати, които са оперирани при него и всички са за ревизии. Това е показателно. Този човек обещава неща, които очевидно не може да направи. Никога не съм харесвала турците, но в последно време преглеждам доста снимки на оперирани при тях и резултатите са зашеметяващи.
Явно тук нещата не са се променили. Или добро за Асенов или нищо.
Много точно си казала,че резултати са зашеметяващи!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:13.