IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 4th March 2007, 18:07
morganlefei morganlefei не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 1 424
По подразбиране

Освен това около силикона се натрупва съединителна тъкан и с времето устните стават още по-големи

Извини ме, че те цитирам, но ти с силикон в устните ли си? И от каде знаеш, че стават по-големи?
Аз имам от 4 години и не са мръднали.
Отговори с цитат
  #72  
Стар 4th March 2007, 18:54
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Всъщност нямам нито една пластична операция
Досега съм видяла (наживо) 3 жени с инжектиран силикон, на които устните допълнително са се уголемили. Силиконът предизвиква натрупване на съединителна тъкан, и това е доказано микроскопски. Това, че при теб тя не е много, е частен случай. Поздравления

П.П. Както писах и в другата тема - Jeni84 може да подтвърди думите ми за допълнителното уголемяване. На свой гръб.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #73  
Стар 4th March 2007, 19:18
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

Аз също нямам никакви проблеми със устните си и не стават по-големи.Това ,че на тези жени от снимките устните им изглеждат така си е тяхна вина ,защото са си нахакали повече от 2 кубика(естествено не оневинявам хирурга).А точно за тая организация на стари моми Не не силикона дето искаха даже да ме съдят ,защото съм направиал предаване за пластичните операции не ми говорете.Аз в това предаване нито веднъж не съм казала ,че е хубаво да си правиш пл.операции.А те чак искаха да ме смъкват от екран ,пратиха копие на прокуратурата ,НС,Министерски съвет и прочие.Това дали да си сложиш силикон или не си личен избор,но това че аз нямам проблем с устните си изобщо не означава ,че друг няма да има.Така че момичета прочетете всяка информация ,която намерите и сами си преценете,защото ако има последствия те ще са изцяло за ваша сметка.
Отговори с цитат
  #74  
Стар 4th March 2007, 19:46
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отговори с цитат
  #75  
Стар 5th March 2007, 11:05
Jeni84 Jeni84 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 47
По подразбиране

Аз имах само 1 куб силикон в горната устна и изрично казах тогава на хирурга че искам съвсем лека корекция колкото долната да ми се изравни с горната.Само че се получи обратното- после горната ми стана по-голяма от долната. Колкото до това дали се уголемяват с времето, при мен беше така и то видимо, явно при всички е разчино. Искам да подчертая че аз не обвинявам хирурха, грешката си е изцяло моя че не бях достатъчно информирана.Слава богу не съм имала здравословни проблеми и както каза хирурга силикона си остана там където го е инжектирал. (не съм се събуждала с уста на ушите)
Всеки има глава на раменете си и решава дали си заслужава риска, защото връщане назад няма.
п.п. Може би ако бях сложила половин кубик щях да се харесвам и нямаше да се налагаше да го махам,а може би ако бях видяла статиите на beauty по рано щях да се уплаша и да не рискувам. Може би ... Може би...
Отговори с цитат
  #76  
Стар 5th March 2007, 22:30
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diastemma
Иво Рачев Певицата Мария го прочу.
.
Мда... той я е правил, макар че е прекелила. А на местно ниво си е супер прочут, няма мацка в града с някаква корекция да не е била при него. За устни и цици е номер едно. Направил е толкова много и много от тях съм видяла. До сега няма провал в това. Но на мен ми прави носа ...
__________________
Бъди във форма!!
www.atletikko.com
Отговори с цитат
  #77  
Стар 5th March 2007, 22:34
i_shikawa i_shikawa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 113
По подразбиране

Певицата Мария освен силикона е преминала през една доста тежка операция на устата,не си мислете че тези пищни устни са само силикон.
__________________
Щастието обича красивите!
Отговори с цитат
  #78  
Стар 5th March 2007, 23:31
sena sena не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1
По подразбиране

Първо да уточня че тази Георгиева не е единствената която работи с Matridex, защтото аз съм си правила устните при лекар в София няма да споменавам имена и второ, мнооого важно имах по големи устни само в продължение на седмица. Така че тоя филър е пълен боклук.
Отговори с цитат
  #79  
Стар 5th March 2007, 23:40
VanVel VanVel не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: Sofia
Мнения: 31
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sena
Matridex....Така че тоя филър е пълен боклук.
Точно така е . Той се абсорбира за една седмица от организма и после няма никаква следа от него.
Отговори с цитат
  #80  
Стар 6th March 2007, 08:50
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от i_shikawa
Певицата Мария освен силикона е преминала през една доста тежка операция на устата,не си мислете че тези пищни устни са само силикон.
А знаеш ли какво точно са й правили.Оперативно уголемяване ли с изтегляне на лигавица?
А какво мислите за този метод,защо не се прави често-май не е много сполучлив...
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: искамустни
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:25.