IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 5th March 2007, 21:16
monimil monimil не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: София
Мнения: 227
По подразбиране

съжалявам ако дублирам нечие мнение!
значи преди нуколко дена ми се появиха нещо като обриви около узите и носа-мисля че са от прекомерното използване на пудра и фондьо тен!!! ще ми препоръчате ли някакво почистващо средство???
Отговори с цитат
  #72  
Стар 5th March 2007, 22:58
milena1781 milena1781 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 121
По подразбиране

milena127, Благодаря ти за отговора,ако намериш нещо ефективно за белези може да споделиш с нас.
Отговори с цитат
  #73  
Стар 7th March 2007, 19:41
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milena127
Ами би следвало да помага, виждам че се бели кожата, но аз го позлвам от само 15 дена, а толкова белези имам по лицето от всякакви козметички, дето се упражняваха върху мен

Иначе какво да ви кажа- аз дето 10 години се боря с тея пъпки в момента нямам нито една по лицето, направо не ми се вярва, що не ми го дадоха тоя Проактив преди време, да си спестя малко мъки по стискания и прочее (да не говорим за парите хвърлени на вятъра).

Ама нищо- сега и аз вече за белезите се замислям, понеже пъпките изчезнаха, и не знам дали да не направя един пилинг, макар че не знам дали може все още, вече е март.
За белезите някакъв лек пилинг май ще даде по-бърз резултат от крема. Иначе знам че Ла Рош имат някакъв крем за белези, но не знам дава ли ефект.
Аз мисля да пробвам поне тези домашни пилинги на Авон за белезите.
все още не е късно за един - два гликолови пилинга. намен лично ми се отразиха 4удесно!
Отговори с цитат
  #74  
Стар 7th March 2007, 20:02
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Pupitto, къде прави тези пилинги, давай координати бързо
Отговори с цитат
  #75  
Стар 7th March 2007, 21:27
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

milena127 може ли да ми покажеш това чудо ProActiv?
Отговори с цитат
  #76  
Стар 7th March 2007, 21:40
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Само да уточня- аз ползвам само измиващото и нощния крем. Просто това ми изпратиха от чужбина. Като ги поприключа ще си поръчам цялата серия.
Отговори с цитат
  #77  
Стар 7th March 2007, 23:12
SquasH SquasH не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2004
Мнения: 47
По подразбиране

ТАка итака говорим за пъпки ;P. Ккаво ползвате за пъпки по тялото. Аз примерно по гърба имам малко по- точно рамената с какво мога тях да ги третирам. А и от по миналото лято бях супер изгорял и сега раменете ми са на червени птънца с какво мога да ги махна.
Отговори с цитат
  #78  
Стар 8th March 2007, 13:18
chervenokoska_2 chervenokoska_2 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: сред болката
Мнения: 581
Изпратете съобщение чрез ICQ до chervenokoska_2
По подразбиране

Аз имах този проблем с пъпките на гърба. Отидох на козметичка и въпреки, че не се практикува много-много се уговорихме да ми направи почистване на гърба (както се прави на лицето). Пъпките ми завехнаха. После всеки ден по 2 пъти сутрин и вечер се обтривах с AcneOut и се мажех с крем на Neutrogena - в началото активно гелче за пъпки, после нормален крем. И всичко ми изчезна. Петната , които ми поостанаха ги махам с по малко солариум. И всичко е ок.
__________________
Аз съм красива и здрава, защото раста в пеницилинова среда - мухльо до мухльо!
Отговори с цитат
  #79  
Стар 8th March 2007, 17:06
Levee Levee не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 21
По подразбиране Козметика на "Христина"

Хм...още едно мнение не е излишно, нали
Ползвала съм и Виши и Зинерит...и какво ли не. Козметичката ми ми препоръча един крем - българска козметика на фирма Христина. Останах супер доволна - има го в два варианта - антибактериален и за мазна кожа. Потърсих и други техни продукти - имат маски, лосиони...И струват между 2-4 лв. опаковката.
Можете да си купите от салона им на Витошка 118 - в един вход, на втория етаж.
Силно ги препоръчвам!!
__________________
Падам, ставам, продължавам да танцувам...
Отговори с цитат
  #80  
Стар 9th March 2007, 19:02
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chervenokoska_2
Аз имах този проблем с пъпките на гърба. Отидох на козметичка и въпреки, че не се практикува много-много се уговорихме да ми направи почистване на гърба (както се прави на лицето). Пъпките ми завехнаха. После всеки ден по 2 пъти сутрин и вечер се обтривах с AcneOut и се мажех с крем на Neutrogena - в началото активно гелче за пъпки, после нормален крем. И всичко ми изчезна. Петната , които ми поостанаха ги махам с по малко солариум. И всичко е ок.
хм..аз пък знам, че даже е много разпространено като процедура и дори доста салони имат промо пакет за лице и гръб както е за лице и деколте.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: АХТЕЗИПЪПКИ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:59.