IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 9th March 2007, 00:26
Аватара на Briseis
Briseis Briseis не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Моя страна, моя България...
Мнения: 373
По подразбиране

момичета, ами да взема и аз да си кажа. по принцип не съм фен на каквито и да било такива хапчета, но за сметка на това майка ми е решила че има да сваля 4 кг. с които се бори от край време и потози повод сигурно е пила всичко което се предлага в аптечната мрежа. Тя смята, че само диета не и помага понеже вече била на 44 и метаболизма и бил друг и дрън дрън... аз не съм съгласна с това, но тя не се отказва от хаповете. И това лято най-накрая постигна целта си с помоща на някакви китайски таблетки: жълти и зелени, който се редуват сутрин и вечер и от тях въобще, ама въобще не се сещаш за ядене цял ден. свали даже повече от 4 кг и леле каква мацка стана аз направо се депресирах не помня името на хапчетата, но мога да я питам. знам обаче че трябва да се пият само 2 седмици или 3 май беше, защото може да ти затормозят черния дроб ако се прекалява. аз лично съм пила и съм много доволна от Виаредин на Валмарк (много яка полска фармацевтична компания, имат добри продукти и не са скъпи). та тези хапчета се пият 30 мин. преди ядене и намаляват апетита и засилват метаболизма. само естествени съставки са и наистина ви ги препоръчвам.
__________________
Happiness lies in your own hands....
Отговори с цитат
  #32  
Стар 9th March 2007, 00:36
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

първо това което ти е казала майка ти за метаболизма хич не е дрън дрън, де да беше така нямаше да има менопауза и като ни циркулира естрожена на мах до умирачка щяхме да умираме млади и хубави:) да и е честито на майка ти ново самочувствие а какви са тя таблетки а и полските за които говориш? Поляците въобще още по веремето на cоц-а си бяха прочути с фармацефтичните си продукти за регулиране на тегло и апетит.
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #33  
Стар 9th March 2007, 02:07
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Yana, сори за изказването ми! Когато проблемът е здравословен, наистина само спорт, диета и дисциплина не са достатъчни.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 9th March 2007, 02:49
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

Точно така е. Ако не бях крива, луда и проклета досега 4-те ми диагнози като инсулинова ресистентност, Хашимото, Съндроме X и Поликистозни яйчници да са ме докарали до 170кила, все пак тва докторите се чудят като ми гледат показателите в изследванията а само всяка от тия диагнози рахат ти докарва между 25 и 40кг отгове а аз с моя Маркототевски късмет Surpriiiiiiiiise имам ги и 4те накуп не е кат да е празно. Но Луд Умора Няма решила съм да ги опровергая всичките.
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #35  
Стар 9th March 2007, 10:32
pupata pupata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 58
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Yana
Точно това е. Значи го има в БГ - супер. А как иначе се поръчва, тук си link-нала само статията за Хоодiя-та, опитах да отворя site-а но май не задавам точният адрес. Би ли дала инфо please.Мерси.
Аз си ги купих от аптека в София, но не си спомням точно коя. Май беше Ремедиум. Важното е, че ги има. А наистина ли са толко ефективни, защото имам да свалям 3-4 килограма, които боря от една година?
Отговори с цитат
  #36  
Стар 9th March 2007, 11:20
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

От Худея-та както са го кръстили на БГ просто няма да ти се яде, това е. Не знам за кой други питаш. А Агнес-ата регулира ПМС-а включително пристъпите за шоколад, сладко, солено абе въобще ОНiЯ пристъпи а и много други симптоми, аз имам тежък ПМС но с Агнус кактуса не усещам много кога идва и си отива пък и не ме избива на рев и тормоз над околните:)
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #37  
Стар 9th March 2007, 13:23
Cruella_Devil Cruella_Devil не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 25
По подразбиране

...а някой който си ги е купил в България може ли да сподели колко струват Худея-та? Благодаря предварително ...и едно въпросче към Яна, аз страдам от невероятни болки при всеки цикъл..пия какви ли не хапчета..та освен против налитане на сладко и рев, за болки помагат ли?
__________________
"Да се ядосваш значи да наказваш себе си за грешките на другите" - Цицерон
Отговори с цитат
  #38  
Стар 9th March 2007, 13:26
pupata pupata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 58
По подразбиране

Смятам да го почна, но в момента пия преди тренировка Л карнитин - 750 мг., витамини Центрум, Саменто - имуностимулатор и чай Инхуа - уж за отслабване, но с него си регулирам стомаха. Не знам дали няма да ми дойде в повече Худеята. Май ще я почна като свърша Л карнитина.
Отговори с цитат
  #39  
Стар 9th March 2007, 13:30
pupata pupata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 58
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Cruella_Devil
...а някой който си ги е купил в България може ли да сподели колко струват Худея-та? Благодаря предварително ...и едно въпросче към Яна, аз страдам от невероятни болки при всеки цикъл..пия какви ли не хапчета..та освен против налитане на сладко и рев, за болки помагат ли?
Я понеже си на линия да ти препоръчам нещо. Аз бях със същия проблем, адси болки, дори повръщах от болка. След раждането малко намаляха, но не съвсем. Това което ми помогна са свещички Профенит. Може да пробваш.
Отговори с цитат
  #40  
Стар 9th March 2007, 14:14
Cruella_Devil Cruella_Devil не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 25
По подразбиране

Благодаря ти, ще ги пробвам при следващият ужасяващ цикъл аз последният път, отидох в аптеката и помолих за някакво силно хапче след като изредих всички който съм пила аптекарката ме пита защо не ида на преглед?
__________________
"Да се ядосваш значи да наказваш себе си за грешките на другите" - Цицерон
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Десетинакгдиетахапчетакак
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:10.