IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 27th February 2007, 09:59
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Петко К
Яж повече
Не е въпрос за яденето.Ям си нормално та даже и в повече.Метаболизма ми е такъв.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 27th February 2007, 11:22
florina florina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: kablehkovo
Мнения: 87
Изпратете съобщение чрез ICQ до florina
По подразбиране

късметлийка си дано и занапред да имаш такъв метаболизм изгубилисе лоша работа но всичко зависи от начина на хранене и живот
Отговори с цитат
  #23  
Стар 8th March 2007, 19:02
azalia azalia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Varna
Мнения: 25
По подразбиране

Когато започнах ходих всеки ден почти,но аз имах доста за сваляне.След като родих бях качила,много,много килограми.Бях силно амбицирана и се бъхтих здраво.Тренирам вече две години и трипати в седмицата са просто перфектното време отделено за фитнес.чувствам се много добре и във форма.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 9th March 2007, 02:40
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Ходя всеки ден без неделя и винаги с голямо удоволствие. Почивам в дните на месечното си неразположение
Отговори с цитат
  #25  
Стар 9th March 2007, 15:25
azalia azalia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Varna
Мнения: 25
По подразбиране

аз дори когато сам в цикъл тренирам,забелязала съм,че от както тренирам активно, цикъла ми е по-кас и по-слаб,навярно има някаква врсзка с физическото натоварване.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 13th March 2007, 12:15
Mind_Control Mind_Control не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 46
Изпратете съобщение чрез ICQ до Mind_Control
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от The Shadow
Аз ходя по 2-3 пъти седмично.Различно щото някой път само 2 пъти.Ходя с цел стягане/пъддръжка/, ама.....много бързо правя релеф особено на корема и избягвам да работя за пресата.Баси.Ставам като мъж.Ставам на едни плочки та чак срам ме хваща....незнам на какво се дължи но мн. бързо влизам във форма.Правя бързо релеф ако реша да кача маса някъде става не мн. бързо но пък за това имам егати метаболизма за сваляне. Общо взето луда работа.Може би се дължи на това че съм била активен спортист доста време/годинки хи-хи/ И за това не си давам зор да ходя повече от три пъти седмично.Иначе става ужассссссссссссс.Иаеробни е ги избягвам всячески, че свалям дет се вика за секунди...бе ненормална работа съм аз....хората свалят, аз качвам и с труд задържам кг.
да ти имам проблема.. аz по 4 пъти в седмицата го тренирам корема и нямам релеф о6те Сигурно zа6тото се скъсвам от ядене от друга страна... Ама тва корема е много неблагодарно съzдание от към релеф..

Ина4е по 4 пъти тренирам в момента(zа6тото имам малко пове4е време). Но по принцип по 3 пъти фитнес и 1 път бойни иzкуства, та сумарно пак 4 се полу4ава.. Както каzва един поzнат, в следва6тия живот никакви тренировки, няколко милиона в банкова сметка и играене на голф...
__________________
Не че ме мързи, ами просто някак си не ми се почва нищо да работя.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 8th April 2007, 22:39
PassiON_ PassiON_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Barcelona
Мнения: 421
По подразбиране

ММм това е идеално решение, ще станеш супер готина мацка
Мен сега ме е одарил мързела.И на фитнес ходя 3 пъти в седмицата и горе долу 3-4 пъти в седмицата на аеробика.
Но лошото е че понякога фитнеса и аеробиката ги правя на един ден и имам дни дупка ...
__________________
За да водиш себе си - използвай главата си. За да водиш другите - използвай сърцето си.
Когато отделяш време да сравняваш своето изразстване с това на някой друг, ти спираш да растеш.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 8th April 2007, 22:48
PassiON_ PassiON_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Barcelona
Мнения: 421
По подразбиране

Със сигурност. Пък и те мускулите помнят, така че вярвам в теб.
__________________
За да водиш себе си - използвай главата си. За да водиш другите - използвай сърцето си.
Когато отделяш време да сравняваш своето изразстване с това на някой друг, ти спираш да растеш.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 17th April 2007, 17:08
didi_sladka didi_sladka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 156
По подразбиране

ако от тренировки са ми се надули мускулите за колко време ще спаднат тъй като имаше 1 седмица в която мн се натоварвах и ми се надуха
Отговори с цитат
  #30  
Стар 9th May 2007, 15:49
just_smile_{F} just_smile_{F} не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 133
По подразбиране

сега малко си промених тренировката всеки ден ходя да бягам в едно училище до нас и всяка събота и неделя ходя на фитнес
__________________
докато не се науча да наранявам...

ще ме нараняват!!!!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: колкочестотренирате
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:05.