IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 19th February 2007, 23:18
aleks_k_b aleks_k_b не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 7
По подразбиране кръвоносни съдове

Много искам да си махна капилярите по краката,разбрах ,че с лазер ги махат.Но искам да попитам дали някой от вас си е махал кръвоносни съдове защото чесно казано ме е стррах.И въобще какво сте чували за тия капиляри.
Много отдавна искам да си ги махна като трън в очите ми са ,а сега като зная къде ги отстраняват не ми стиска
Отговори с цитат
  #2  
Стар 20th February 2007, 00:18
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Капиляри (съдови звезди)или разширени вени имаш предвид?Най-добре се консултирай със съдов или пластичен хирург...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 20th February 2007, 07:14
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

ами оня ден като бях на мезотерапия, имаше поне 10 жени, които бяха дошли за махане на капиляри. прави се с лазер, за 5-10 минути, и доколкото разбрах от лекаря въобще не боли.
ама от личен опит не мога да ти кажа какво е чувството. нито пък колко струва.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 20th February 2007, 10:18
Аватара на Renkata
Renkata Renkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 238
По подразбиране

Аз на 14-ти си правих такава процедурка на носа-имам един голям спукан капиляр и още два по-малки.LPG май се казваше точно.Доколкото разбрах, по някакъв начин стеснява стените на самите кръвоносни съдчета,а не ги премахва.Няма почти никакво физическо усещане,но светлината е стряскаща (понеже на мен ми беше близо до очите),на импулси е.След 3 седмици трябва пак да отида,защото големия има нужда от няколко процедури.Но и сега даже значително е намалял и предполагам с още 2 импулса другия път съвсем ще изчезне.Не е и скъпо-3 лв/1 импулс.След процедура се ползва крем с висок УВ фактор задължително
__________________
"Синтезирайки пантонимиката на парадоксалното, базирайки се на солидни, фундаментални фактори, ще бъда кратък, ясен и точен - яжте салата!"
Отговори с цитат
  #5  
Стар 21st February 2007, 00:00
aleks_k_b aleks_k_b не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 7
По подразбиране капиляри

Благодаря ви Аз намерих в нета в Пикасо правят тази процедура с лазер и не е чак толкова скъпо. Аз не съм от София и малко ще ми е трудно да оставя детенце за повече дни ,но ще го измисля някакси ,че мнооооого ме дразнят тия капиляри(разширени вени нямам)
Само ,че първо ще отида при съдов хирург ,така ,че ако някой знае добър да свирка
Отговори с цитат
  #6  
Стар 21st February 2007, 10:11
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Renkata
Аз на 14-ти си правих такава процедурка на носа-имам един голям спукан капиляр и още два по-малки.LPG май се казваше точно.Доколкото разбрах, по някакъв начин стеснява стените на самите кръвоносни съдчета,а не ги премахва.Няма почти никакво физическо усещане,но светлината е стряскаща (понеже на мен ми беше близо до очите),на импулси е..След процедура се ползва крем с висок УВ фактор задължително
Ренка сигурно имаш в предвид IPL - пулсираща светлина, апарата е и за фотоепилация, аз на такава ходя.
LPG е апарат с един вид вакумен масаж- основно се използва при проблем целулит.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 21st February 2007, 11:02
Аватара на Renkata
Renkata Renkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 238
По подразбиране

Да,да! Голяма съм ряпа Все не мога да ги оправя имената на тези апаратури!
__________________
"Синтезирайки пантонимиката на парадоксалното, базирайки се на солидни, фундаментални фактори, ще бъда кратък, ясен и точен - яжте салата!"
Отговори с цитат
  #8  
Стар 9th April 2007, 22:03
Milva Milva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 20
По подразбиране Re: кръвоносни съдове

Цитирай:
Първоначално написано от aleks_k_b
Много искам да си махна капилярите по краката,разбрах ,че с лазер ги махат.Но искам да попитам дали някой от вас си е махал кръвоносни съдове защото чесно казано ме е стррах.И въобще какво сте чували за тия капиляри.
Много отдавна искам да си ги махна като трън в очите ми са ,а сега като зная къде ги отстраняват не ми стиска
Здравей, Алекс, аз имах същият проблем, но по шията и лицето. Успешно ги премахнах в Дерма Вита. Процедурата е болезнена, но не чак толкова и при мен се наложи да я повторя, но наистина изчезнаха проклетниците. Работи се с лазер, като има специален за лице и друг за крака. Пробвай там, сигурна съм, че ще си доволна.

Успех
Отговори с цитат
  #9  
Стар 10th April 2007, 21:50
Galiusha Galiusha не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 37
По подразбиране

Renkata, къде си направи процедурата?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: кръвоноснисъдове
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:17.