IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 3rd April 2010, 03:36
Amtela Amtela не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Варна
Мнения: 40
По подразбиране Купувам `15 кг. на който са му излишни - искам да напълнея!

Какво ли не опитах и не мърдам нагоре от 65 кг. при ръст 184 см. - Аман!!!
Всеки ден свински пържолки с яйца...по цял ден шоколади...пържени картофи пак със свински пържолки в полунощ и едно кило не качих бе Мъча се от 2 години е няма и няма мърдане. Хем сега и не работя и лежа и пак не качвам.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 3rd April 2010, 03:43
Amtela Amtela не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Варна
Мнения: 40
По подразбиране Re: Купувам `15 кг. на който са му излишни - искам да напъл

Цитирай:
Първоначално написано от Amtela
Какво ли не опитах и не мърдам нагоре от 65 кг. при ръст 184 см. - Аман!!! На 30 г. съм.
Всеки ден свински пържолки с яйца...по цял ден шоколади...пържени картофи пак със свински пържолки в полунощ и едно кило не качих бе Мъча се от 2 години е няма и няма мърдане. Хем сега и не работя и лежа и пак не качвам.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 5th April 2010, 10:24
HealthStore HealthStore не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 95
По подразбиране

А тренираш ли силово?

Tip: Увеличи животинските мазнини.Ограничи бързите въглехидрати за сметка на тези със среден и нисък гликемичен индекс.Подържай нивата на белтъчините.

Тренирай силово и правилно за начинаещ!

Вярвай
__________________
Syntrax, Harbinger, Mueller
Отговори с цитат
  #4  
Стар 5th April 2010, 18:37
Amtela Amtela не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Варна
Мнения: 40
По подразбиране

Кои са бързите и бавни въглехидрати?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 5th April 2010, 21:17
HealthStore HealthStore не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 95
По подразбиране

http://www.bb-team.org/values/glycemic_index/

Колкото по-висок е индекса, толкова въглехидратите са по-бързи
__________________
Syntrax, Harbinger, Mueller
Отговори с цитат
  #6  
Стар 6th April 2010, 23:38
Amtela Amtela не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Варна
Мнения: 40
По подразбиране

Като гледам ям много стабилни въглехидрати и полза напълно нулева.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 8th April 2010, 12:53
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Ти явно си момче, никое момиче не мой са размечта да качва кила. Пита ли фитнес инструктор? Естествено трябва да качиш мускулна маса, не сланини. Има протеини за пиене за натрупване на мускули. Но трябва контрол. И да не ги объркаш с други протеини, дето са за отслабване. Преди години Георги Стайков, за да снима филма "Без драскотина, за много кратко време трябваше да качи 20 кг. И така стана. Протеини за пиене, по две порции манджа, хляб, торта. Това става лятото. Жега, не ти е работа. Яде и се сили да не повърне. Пие си протеините и пак в залата (то нямаше така фитнес като сега, ами с връзки си уреди в гимнастическия салон на май беше Академик - все едно. На вечеря пак така - плюскане до отврат. Качи ги. Да видииш зор пък после да ги смъкне. Та питай фитнес инструктор. С лежане няма да стане, че явно имаш бърз метаболизъм, пък и както ти казах - сланини не ти трябват, трупай мускули
Отговори с цитат
  #8  
Стар 8th April 2010, 20:08
Аватара на daliq
daliq daliq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: варна
Мнения: 279
По подразбиране

Отиди на лекар , яденето и некачването на килограми може да е по сериозен проблем отколкото предполагаш . И изобщо не е за пренебрегване . не случайно лекарите питат , как ти варира теглото при преглед .
__________________
Един урок се повтаря , докато го научиш ! Живота ще продължава да проверява , дали си го научил!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 9th April 2010, 09:44
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Далия е права. Не ми се щеше да те плаша, пък и не е чак толкоз вероятно, ама някой път при чревни паразити така става. Дори една свинска тения. Споко, всичко е лечимо. Но има и други варианти - щитовидна жлеза и различни хормонални смущения. Така че - послушай Далия
Отговори с цитат
  #10  
Стар 12th April 2010, 00:01
Amtela Amtela не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Варна
Мнения: 40
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от daliq
Отиди на лекар , яденето и некачването на килограми може да е по сериозен проблем отколкото предполагаш . И изобщо не е за пренебрегване . не случайно лекарите питат , как ти варира теглото при преглед .
Не варира въобще теглото ми, от 15 годишна възраст насам, тоест 15 години поне съм ги заковал на 65 кг. и не мърдат наникъде, нито надолу нито нагоре. Лекарката - джипито ми е малоумна, според нея всичко ми е наред, да съм се радвал, че съм със свръх бърз метаболизъм, сигурно това го казва защото тя е комбинация между слонче и тюленче.
Никой представител на мъжкия пол не би се радвал на 65 кг. при ръст 184 см.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Купувамкгнакойтосамуизлишниискамданапълнея
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:14.