IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 7th May 2010, 13:01
Momicheto0 Momicheto0 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 2
По подразбиране гмалки гърди

здравеите имам проблем които мн ме притеснява.имам супер малки гарди и нося наи малкия номер сутиен и даже ми е голям но също така спа с него . едно момиче ми каза че не съм за сутиен и не трябва да нося. какво да правя?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 7th May 2010, 13:16
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Ако си пълнолетна, чети темата за мамопластика, избирай лекари и ходи по консултации и най важното събери парички. Само това може да ти реши проблема. До сега не е измислен друг метод за уголемяване на гърди освен импланти.
Аз имах същия проблем, пробвах разни храни, мазила но нищо не действаше. Като си сложих импланти и сякаш съм друг човек, и самочувствието ми се повдигна, вече не се притеснявам да ходя с прилепнали блузки с деколтета и т.н.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 8th May 2010, 01:40
Аватара на siseto90
siseto90 siseto90 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: Горна Оряховица/Варна
Мнения: 123
По подразбиране

Аз така като чета начина, по който се изказваш, май си доста мъничка. Спри да спиш със сутиена, защото той нарушава кръвоснабдяването и още повече пречи да ти пораснат гърдите. Ако искаш, си носи сутиена през деня, не обръщай много внимание на въпросното момиче, повечето просто обичат така да си говорят.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 8th May 2010, 13:06
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Не забравяй че гърдите растат до към 20-21 годишна възраст някъде. Ако имаш 18, си годна за импланти, но най добре изчакай докато станеш на 21-22 и тогава си прецени дали си харесваш бюста.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 11th May 2010, 10:32
Аватара на annnnna
annnnna annnnna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: Sofiq
Мнения: 77
Изпратете съобщение чрез AIM до annnnna Изпратете съобщение чрез MSN до annnnna Изпратете съобщение чрез Yahoo до annnnna
По подразбиране

Брей много разбирачки много нещо
__________________
He никак лесно да бъдеш толкова красив, колкото изглеждаш....
Отговори с цитат
  #6  
Стар 24th May 2010, 02:01
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Да, и аз се учудих на chaoslady как почна да нарежда за мамопластиката.Момичето може да не иска да ляга под ножа, бре! Пък и може и да не може да си "събере парички".Според мен тя пита за някакви бутафорни решения на проблема си.Или по-скоро има нужда някой да й каже да продължава да си носи сутиена.Така ще изглежда по-оформена и ще има илюзия.
Извинявам се предварително на chaoslady, ако съм я засегнала, че й противореча.
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 24th May 2010, 11:17
Аватара на annnnna
annnnna annnnna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: Sofiq
Мнения: 77
Изпратете съобщение чрез AIM до annnnna Изпратете съобщение чрез MSN до annnnna Изпратете съобщение чрез Yahoo до annnnna
По подразбиране

Та и аз имам много малки гърди, силикон не искам щото не ме кефи супер изкуствено е ....но има и други варианти които поне малко биха могли да подобрят състоянието на гърдите...
__________________
He никак лесно да бъдеш толкова красив, колкото изглеждаш....
Отговори с цитат
  #8  
Стар 24th May 2010, 14:02
Ognyana Ognyana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 20
По подразбиране

И мен това със силикона не ме кефи изобщо, Трябва да се научим да се харесваме такива каквито сме. Не говоря да се оставим мизерни и да не се поддържаме, но за такива работи като например колко са големи гърдите, смятам, че просто трябва да го приемем. не бива да позволяваме на някой да ни създава комплекси. Я колко мацки има с малки гурди дето хич не им пука и са със супер самочувствие.. Горе главата, а може и да пораснат още, не се знае
Аз например имам голям нос е, не е огромен, но в сравнение с черите на лицето ми, които са дребни , носът ми изглежда голям , но не ми пука
__________________
Страстна почитателка на хубавите парфюми
Отговори с цитат
  #9  
Стар 24th May 2010, 21:52
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Според мен доста добър резултат се получава от упражнения за гръдните мускули, оформя се вътрешната част на мускула /в средата м/у гърдите/. В комбинация с подходящ сутиен с малко подплънки резултата е задоволителен. Упражненията на Синди Крауфорд за гърди са чудесни за целта. Иначе за сутиена мисля, че през деня е уместно да се носи, придава очертания на тялото. За през нощта сутиен /без банели/ се препоръчва само при много голям бюст, като превантивна мярка срещу отпускането на кожата. Във всички останали случаи е по-добре да не се затруднява кръвообръщението излишно.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 24th May 2010, 22:01
Аватара на sunday
sunday sunday не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 19
По подразбиране

може пък и да пораснат
и кой каза, че гърдите растяли до 21 годишна възраст?!?! при всеки си е индивидуално
моите след това пораснаха и още растат
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: гмалкигърди
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:53.