IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 19th October 2010, 23:48
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

Всеки който се е интересувал сериозно от перманентният грим знае, че след няколко години се заличава от времето, но поне аз не съм видяла да се заличи така татуировка.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 20th October 2010, 12:53
Аватара на artannie
artannie artannie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: Sofia
Мнения: 35
По подразбиране

Всеки който се е интересувал като професия или като клиент??? ..... разликата е огромна, а що се отнася до това и татуировките избледняват, ако не се спазват някои правила....
__________________
Когато си в бърлогата на друг, покажи уважение или изобщо не ходи там!
Отговори с цитат
  #33  
Стар 3rd January 2011, 20:24
Pride Pride не е на линия
Banned
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 42
По подразбиране

Здравейте и Ч.Н.Г!

Отдавна не съм писала по темата, която сама пуснах, но просто изчаквах момента, в който ще се престраша и ще се подложа на някоя процедура, та поне да дам някакво мнение.
На 18.12.2010 г. отидох в козметичната клиника Jewel Skin за процедурата по премахване на наслоеният 4 пъти върху веждите ми перманентен грим. Служителките бяха изключително любезни, обясниха ми подробно същността на процедурата, както и какво да очаквам. Всичко мина ок, болка почти нямаше, неприятно е после падането на коричките, които се образуват, но и това мина. За празниците бях на 6
Бих казала, че ефектът не е този, който очаквах, всмисъл, че се надявах да избледнеят повече. Но Еми, момичето, което извърши манипулацията, ме предупреди, че ще стане бавно, поне с още две-три нанасяния на крема Rejuvi. Най-важното е да не останат белези и резултатът да е максимално естетичен. Другото важно е, че определено вече имам надежда, защото веждите са поне с два тона по-светли.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 7th January 2011, 20:07
Аватара на ЗиКОВУ
ЗиКОВУ ЗиКОВУ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 8
По подразбиране

Браво!
Няма невъзможни неща за козметиката днес!
Аз съм с перманентен грим също, много съм доволна от начина по който ми стои- много е естествено, формата е супер!
Но аз пък имам другия проблем- моя перманентен пада много бързо- за година и половина ходя трети път! Но мисля, че е освен заради кожата ми, също и заради това, че не минавам на ретуш..
Pride аз мога в такъв случай да ти дам съвета, ако се наложи някога да си слагаш пак перманентен, просто не ходи на ретуш- виж как ще се приемеш и как ще те направят в салона и така!
Отговори с цитат
  #35  
Стар 8th January 2011, 16:22
Pride Pride не е на линия
Banned
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 42
По подразбиране

Здравей, ЗиКОВУ!

Благодаря ти много за съвета! Радвам се, че вече започнаха да правят хубав перманентен грим, изглеждащ естествено, а не както преди - равни линии, все едно реисувани с маркер. Иска ми се да имаше повече информация по времето, когато си направих перманентните вежди и ми ги ретушираха 4 пъти! Но... здраве да е, имам надеждата, че ще се махнат. Просто ми трябва повече търпение и упорство
Отговори с цитат
  #36  
Стар 12th October 2011, 13:11
Аватара на jewelskin
jewelskin jewelskin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 15
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pride Виж мнението
Здравейте,

От близо шест години съм с перманентен грим на веждите. Вече започна ужасно да ме дразни, когато съм гримирана е добре, но когато съм без грим стои ужасно неестествено. Мечтая си да върна моите си вежди, но все още в България има ужасно малко информация по въпроса с премахването на перманентния грим.

Рових се страшно много по български и чужди форуми и сайтове, но единствената информация, която добих е, че се премахва с лазер. Да но мен ме е страх от белези и загуба на косъмчета и бих искала да открия някой, който го е преживял и може да сподели опита си с мен.

Благодаря на всички за вниманието!
Здравейте!Вече разполагаме с депигмент, с който се прави заличаване на стар перманентен грим на принципа на татуаж. Поставя се по същия начин както перманентния грим по щрихите на татуто ,но вместо пигмент се вкарва този специален депигмент.Той изтегля на повърността стария пигмент от кожата,като най-важно е ,че не оставя белези и следи. Нарича се ,,Retatoo’’. Броя на процедурите зависят от дълбочината на поставения пигмент .
Правят се поне три-през месец и половина или два на здрава кожа.
ВАЖНО! Да не се излага ретатуираното място на директна слънчева светлина или солариум докато трае цикъла на процедурите.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 17th October 2011, 18:25
Аватара на Siberia
Siberia Siberia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 80
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от want Виж мнението
хахахах тази тема трябва да се сложи в темата за перманентния грим
Адски съм съгласна !
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПомогнетеКакдапремахнаперманентниясигрим
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:16.