IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 3rd October 2010, 09:44
didiyordanova1 didiyordanova1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 187
По подразбиране ...

И аз мисля като тебе Piny!!
Отговори с цитат
  #42  
Стар 3rd October 2010, 09:46
didiyordanova1 didiyordanova1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 187
По подразбиране ..

Охх, да ти кажа и да го съдиш незнам колко ще обърнат внимание..Тя съдебната системата ни е толкоз скапаната , че просто няма накъде..На мен за един вероятно погрешно изваден зъб никой не ми обърна внимание дано на теб ти обърнат...
Отговори с цитат
  #43  
Стар 3rd October 2010, 15:07
wanja wanja не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 99
По подразбиране

konfu,

ако е трябвало да отидете при Д-р Станимиров, който преподава и в Стоматологичния факултет в София, разбирам притеснението ви. Той е малко серт, но е и човек, доста добър специалист и не мисля, че ще ви остави в "калта" или изгони.
При всички положения съветът ми е просто да си потърсите друг специалист. Може ли да напишете името или клиниката на този, който ви е докарал до това лошо състояние, за да знаем и ние да не се натикаме някой ден, ако ни се наложи спешно да посетим стоматолог, а нашият не е на разположение?

Благодаря предварително и се надявам всичко да мине по-бързо. Просто потърсете друг специалист. С този се е видяло, че тъпчете на едно място и си плащате не само финансово, но което е по-лошо с цената на здравето.
Отговори с цитат
  #44  
Стар 3rd October 2010, 16:48
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
Яворе, не ти вярвам, че ако дойде твоя пациентка, с болки, ще я върнеш от вратата.
нямах това предвид
Но след като отстраня болките ще я/го помоля да продължи друг
Отговори с цитат
  #45  
Стар 3rd October 2010, 17:55
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

знаех си аз Яворе, че не би върнал пациент с болки.
Освен това Конфу, няма причина да се чувства виновна - тя не е направила нищо, освен че е отишла при грешния зъболекар.
Отговори с цитат
  #46  
Стар 3rd October 2010, 18:17
konfu konfu не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 28
Изпратете съобщение чрез AIM до konfu Изпратете съобщение чрез MSN до konfu
По подразбиране

МИ КАКВО ДАВИ КАЖА , ТОЙ КАТО ЧОВЕК Е СУПЕР ВИНАГИ УСМИХНАТ И ГОТОВ ДА ТЕ ИСЛУША.НО С МЕН НЕ МУ ВЪРВИ.МОЖЕ БИ ИСКА БЪРЗО ДА ПРИКЛЮЧИ И ДА ТРУПА ПО БЪРЗО ПАРИ.ИМА ОЩЕ ЕДИН ПОМОЩНИК 3 СЕСТРИ .РАБОТИ В КЮСТАНДИЛ И В СОФИЯ.С ГЕРМАНСКИ МАТЕРИАЛИ И НЕПРЕКЪСНОТО ТЕХНИЦИТЕ СА НА САМИНАР ТАМ,.НО ЛОШОТО МУ Е ЧЕ НЕ СЕ ВСЛУШВА ОТНАЧАЛО В ДУМИТЕ НА ПАЦИЕНТИТЕ В ТЕХНИТЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ И ОПЛАКВАНИЯ.КАТО ОТИДЕШ ПРИ НЯКОЙ ЗЪБОЛЕКАР И МУ КАЖЕШ АЗ СЪМ МАЛКО ПАТАЛОГИЧЕН СЛУЧЕЙ ,ПОЧТИ ВИНАГИ ТИ КАЗВАТ ОСТАВИ АЗ ДА ПРЕЦЕНЯ.И ПОСЛЕ КАТО СЕ СЛУЧИ НЕИЗБЕЖНОТО СЕ ЧУДИ КАКВО ДА ПРЕДПРИЕМЕ.ТОВА СЕ СЛУЧИ И С МЕН СЕГА.ДР ЛЮБЕНОВ. А ДР СТАНИМИРОВ Е СЪЩИЯ ЗА КОЙТО ПИШЕТЕ.ПРИ НЕГО ВИНАГИ ОТИВАМ КОГАТО Е ПО СЛОЖНО И ДОСЕГА НЕ МЕ Е ВЪРНАЛ.НО ПРОСТО СИ ИСКАМ И ДОЛНИЯ МОСТ И ЗАТОВА ВСЕ ОЩЕ ТЪРПИЯ,ТЪЙ КАТО ЗЛОТО ВЕЧЕ Е НАПРАВЕНО.И В МОМЕНТА БОЛЯ НО ПОНОСИМО ЕДНА ПАРЕЩА .ДРАЗНЕЩА БОЛКА ПОД ГОРНИЯ МОСТ.
БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА МНЕНИЯТА ВИ И СЪВЕТИТЕ.
__________________
elpida
Отговори с цитат
  #47  
Стар 3rd October 2010, 21:01
konfu konfu не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 28
Изпратете съобщение чрез AIM до konfu Изпратете съобщение чрез MSN до konfu
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от konfu
МИ КАКВО ДАВИ КАЖА , ТОЙ КАТО ЧОВЕК Е СУПЕР ВИНАГИ УСМИХНАТ И ГОТОВ ДА ТЕ ИСЛУША.НО С МЕН НЕ МУ ВЪРВИ.МОЖЕ БИ ИСКА БЪРЗО ДА ПРИКЛЮЧИ И ДА ТРУПА ПО БЪРЗО ПАРИ.ИМА ОЩЕ ЕДИН ПОМОЩНИК 3 СЕСТРИ .РАБОТИ В КЮСТАНДИЛ И В СОФИЯ.С ГЕРМАНСКИ МАТЕРИАЛИ И НЕПРЕКЪСНОТО ТЕХНИЦИТЕ СА НА САМИНАР ТАМ,.НО ЛОШОТО МУ Е ЧЕ НЕ СЕ ВСЛУШВА ОТНАЧАЛО В ДУМИТЕ НА ПАЦИЕНТИТЕ В ТЕХНИТЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ И ОПЛАКВАНИЯ.КАТО ОТИДЕШ ПРИ НЯКОЙ ЗЪБОЛЕКАР И МУ КАЖЕШ АЗ СЪМ МАЛКО ПАТАЛОГИЧЕН СЛУЧЕЙ ,ПОЧТИ ВИНАГИ ТИ КАЗВАТ ОСТАВИ АЗ ДА ПРЕЦЕНЯ.И ПОСЛЕ КАТО СЕ СЛУЧИ НЕИЗБЕЖНОТО СЕ ЧУДИ КАКВО ДА ПРЕДПРИЕМЕ.ТОВА СЕ СЛУЧИ И С МЕН СЕГА. А ДР СТАНИМИРОВ Е СЪЩИЯ ЗА КОЙТО ПИШЕТЕ.ПРИ НЕГО ВИНАГИ ОТИВАМ КОГАТО Е ПО СЛОЖНО И ДОСЕГА НЕ МЕ Е ВЪРНАЛ.НО ПРОСТО СИ ИСКАМ И ДОЛНИЯ МОСТ И ЗАТОВА ВСЕ ОЩЕ ТЪРПИЯ,ТЪЙ КАТО ЗЛОТО ВЕЧЕ Е НАПРАВЕНО.И В МОМЕНТА БОЛЯ НО ПОНОСИМО ЕДНА ПАРЕЩА .ДРАЗНЕЩА БОЛКА ПОД ГОРНИЯ МОСТ.
БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА МНЕНИЯТА ВИ И СЪВЕТИТЕ.
Отговори с цитат
  #48  
Стар 3rd October 2010, 21:10
konfu konfu не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 28
Изпратете съобщение чрез AIM до konfu Изпратете съобщение чрез MSN до konfu
По подразбиране

[quote="konfu"][quote]МИ КАКВО ДАВИ КАЖА , ТОЙ КАТО ЧОВЕК Е СУПЕР ВИНАГИ УСМИХНАТ И ГОТОВ ДА ТЕ ИСЛУША.НО С МЕН НЕ МУ ВЪРВИ.МОЖЕ БИ ИСКА БЪРЗО ДА ПРИКЛЮЧИ И ДА ТРУПА ПО БЪРЗО ПАРИ.ИМА ОЩЕ ЕДИН ПОМОЩНИК 3 СЕСТРИ .РАБОТИ В КЮСТАНДИЛ И В СОФИЯ.С ГЕРМАНСКИ МАТЕРИАЛИ И НЕПРЕКЪСНОТО ТЕХНИЦИТЕ СА НА СЕМИНАР ТАМ,.НО ЛОШОТО МУ Е ЧЕ НЕ СЕ ВСЛУШВА ОТНАЧАЛО В ДУМИТЕ НА ПАЦИЕНТИТЕ В ТЕХНИТЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ И ОПЛАКВАНИЯ.КАТО ОТИДЕШ ПРИ НЯКОЙ ЗЪБОЛЕКАР И МУ КАЖЕШ АЗ СЪМ МАЛКО ПАТАЛОГИЧЕН СЛУЧЕЙ ,ПОЧТИ ВИНАГИ ТИ КАЗВАТ ОСТАВИ АЗ ДА ПРЕЦЕНЯ.И ПОСЛЕ КАТО СЕ СЛУЧИ НЕИЗБЕЖНОТО СЕ ЧУДИ КАКВО ДА ПРЕДПРИЕМЕ.ТОВА СЕ СЛУЧИ И С МЕН СЕГА. А ДР СТАНИМИРОВ Е СЪЩИЯ ЗА КОЙТО ПИШЕТЕ.ПРИ НЕГО ВИНАГИ ОТИВАМ КОГАТО Е ПО СЛОЖНО И ДОСЕГА НЕ МЕ Е ВЪРНАЛ.НО ПРОСТО СИ ИСКАМ И ДОЛНИЯ МОСТ И ЗАТОВА ВСЕ ОЩЕ ТЪРПИЯ,ТЪЙ КАТО ЗЛОТО ВЕЧЕ Е НАПРАВЕНО.И В МОМЕНТА БОЛЯ НО ПОНОСИМО ЕДНА ПАРЕЩА .ДРАЗНЕЩА БОЛКА ПОД ГОРНИЯ МОСТ.
БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА МНЕНИЯТА ВИ И СЪВЕТИТЕ.
Отговори с цитат
  #49  
Стар 5th October 2010, 07:35
dentalargirova dentalargirova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 8
По подразбиране Re: Мост на предни зъби

Цитирай:
Първоначално написано от Emily_Dimitrova
здравейте!Има ли съфорумци с мост на предни зъби? Имам пародонтоза и стопяване на костта, в следствие на което предните ми долни зъби са доста разклатени.Според стоматолога ми изхода е вадене на зъбите и мост,а аз съм изпаднала в тих ужас... Не ми е ясно доколко комфортно бих се чувствала и как изглежда един такъв мост на предни зъби...
Има и други начини по принцип, но най-добре би било да се отиде на преглед.Така във форума не е желателно да се отговаря.
Отговори с цитат
  #50  
Стар 5th October 2010, 12:59
konfu konfu не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 28
Изпратете съобщение чрез AIM до konfu Изпратете съобщение чрез MSN до konfu
По подразбиране

В МОМЕНТА АЗ ИЖИВЯВАМ ТОЗИ УЖАС.ВСИЧКО ЗАВИСИ ОТ ОРГАНИЗМА НА ДАДЕНИЯ ЧОВЕК.ИМА ХОРА КОИТО ГО ПОНАСЯТ ДОБРЕ,ДРУГИ ЗЛЕ.АЗ СЕ БОРЯ ВЕЧЕ 40 ДНИ.ВИЕ ИМАТЕ ЗАБОЛЯВАНЕ И ТРЯБВА ДОБРЕ ДА СЕ КОЛСУТИРАТЕ С ДОБРИ СПЕЦИАЛИСТИ ДА НЕ НАПРАВИТЕ СЪЩАТА ГРЕШКА КАТО МЕН.АЗ ИМАМ ЕДНА ПОЗНАТА КАТО ВАС ,И ДОКОЛКТО ЗНАМ ПЪРВО И НАПРАВИХА МАЛКА ОПЕРАЦИЯ УКРЕПИХА ЗЪБИТЕ ,ПРИСАДИХА И ПЛАСТИНА И СЛЕД ТОВА И СЛОЖИХА МОСТА.СЕГА НЯМА ОПЛАКВАНЕ.НО КАКТО СПОМЕНАХ ЗАВИСИ ОТ ЧОВЕКА И ЗЪБОЛЕКАРА.И ДОБРЕ ВИЖТЕ ДАЛИ ВИ ПОНАСЯ МЕТАЛОКЕРАМИКАТА,ЗАШТОТО В МОМЕНТА СЪМ СЪС СВАЛЕН МОСТ И БОЛКИ.И ЧАКАМ ЦИРКОНОВ МОСТ ТОЙ Е БЕЗ МЕТАЛ.МНОГО Е ВАЖНО ДА ПОПАДНЕТЕ НА СПЕЦИАЛИСТ!ИНЕЧЕ ИСКАШ НЕ ИСКАШ СВИКВАШ С МОСТА.ЩЕ СТАНЕШ КАТО ФОЛК ПЕВИЦА!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Мостнапреднизъби
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:59.