IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 11th February 2011, 11:19
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

права си - има и жени, които и преди да родят са с увиснали гърди ( при загуба на тегло например)
Отговори с цитат
  #52  
Стар 11th February 2011, 12:38
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Това, е постоянното желание на някои - провокативно настроени потрбителки, да наложат мироглед и светоусещане на целия форум - за красота.

Цитирай:
Това се получава, щото се обаждат хора, които нямат работа тук според мен. Не дават никаква информация, която да е полезна за интересуващите се - оперирани и такива на които им предстои операция.

Това не е философски раздел - мен слабо ме интересува кой обичал увиснали и кой хлътнали цици .....има си раздел "секс" за тая работа !
Надявам се не беше към мен това насочено.
И на мен ми предстои тази интервенция, дата още нямам, но това не значи, че не ми е притеснено и не се интересувам, дори от нелепи неща свързани с нея.
Освен това гърдите СА свързани със секса, поне при мен.
С тази снимка не съм се опитала на никой да налагам стандарти, просто излагам лично мнение - това искам да постигна.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #53  
Стар 11th February 2011, 12:48
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Не разбира се, че не го казах за теб !

И аз все още не съм се оперирала.

Ставаше дума за тези които нито искат да си слагат импланти, нито са компетентни в тази област и освен да трупат мнения нищо друго не правят
И чак пък, се и обиждат, че не им се чувало мнението А ночно те завихрят безмислените спорове.

Естествено , че гърдите са свързани със секса, те и с кърменето са свързани, ма няма да прайм БГмама тук сега !
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #54  
Стар 11th February 2011, 12:51
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 077

Това не е философски раздел - мен слабо ме интересува кой обичал увиснали и кой хлътнали цици .....има си раздел "секс" за тая работа !
Мен пък слабо ме интересува, точно теб какво те интересува. Говорим си по темата и единствения, неуместен и извън нея кометар - е твоя.
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #55  
Стар 11th February 2011, 12:59
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от жоро66
Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 077

Това не е философски раздел - мен слабо ме интересува кой обичал увиснали и кой хлътнали цици .....има си раздел "секс" за тая работа !
Мен пък слабо ме интересува, точно теб какво те интересува. Говорим си по темата и единствения, неуместен и извън нея кометар - е твоя.
Гоше, малко куриозно ми прозвуча точно твоят полунацупен коментар, че вече не ти се влизало в тоя раздел Освен да копираш материали от Гугъл, не виждам с кво може да си полезен тук. А да, и да изказваш всеобщото мъжко мнение

Темата е за зърната след операция, твоят вкус за увиснала плът как се вписва, моля ?

Хаххаха, много си тънкообиден, щото не съм ти от фен клуба ли ?
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #56  
Стар 11th February 2011, 13:31
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Първо се извинявам на админите, заради работата която им се отваря - по повод неутолимата жажда на Миленка, да се челастри словесно с някой - който и да е той.

Милена, тук всеки има право на мнението си, форума не е само на теб и твоя фен клуб. Никъде не съм споменавал с какво си допринесла Ти специално за форума, за да мериш моя принос.

За последен път ти отговарям лично тук, щото май малко - не му е точно тук мястото. А най добре, прави като мен и просто взаимно да не се забелязваме, а!
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #57  
Стар 11th February 2011, 13:36
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от жоро66
не му е точно тук мястото. А най добре, прави като мен и просто взаимно да не се забелязваме, а!
Благодаря ти , Гоше !

Ако не спамиш в темата за зърната след операция, която много ме засяга и интересува, бъди сигурен, че няма да те отразявам !
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Зазърнатаследоперацията
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:51.