IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 9th March 2011, 19:49
damiani damiani не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Град: VARNA
Мнения: 3
По подразбиране Добър пластичен хирург във Варна (Ринопластика)

Здравейте на всички във форума, днес се присъидинявам и аз!!! Преди броени часове се върнах от консултация за ринопластика при д-р Даниел Янков (мед.център Дивна) и останах с добри впечетления:любезен отдели достатъчно време и внимание да ми разесни всичко.... Някой да си е правил някакви интервенции при него и да сподели мнение,по спецялно носленце....Благодаря предварително
Отговори с цитат
  #2  
Стар 18th March 2011, 18:07
Аватара на Rubia90
Rubia90 Rubia90 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 9
По подразбиране hi

Здравей, за съжаление не мога да отговоря на въпроса ти, но и аз смятам да ходя на консултация при същия лекар. Не живея в България и ми е по-удобно ако се оперирам във Варна, тъй като там имам роднини. Все още не съм много сигурна дали ще дам тази крачка и ще се оперирам, защото като ги знам в Бг какви са.. но пък е по-евтино. Каза ли ти колко ще ти излезе операцията? Аз разбрах, че цените се въртят около 2000 лв. така ли е?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 21st January 2013, 20:24
Elly Stefanov Elly Stefanov не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 204
По подразбиране

Здравейте, от Варна съм и искам да си оперирам изкривените носни прегради + леко оправяне на върха. Няма ли тука достатъчно добър или трябва да пътувам до Пловдив / София? И аз мислех за Янков или Недев?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 23rd January 2013, 14:29
darito_bulgaria darito_bulgaria не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 9
По подразбиране

Здравейте,

Лятото ходих на консултация при Янков за премахване на гърбица, но се оказа, че имам и изкривена носна преграда и полипи в синусите...Той предложи да ме оперира в екип с Недев, за да премахнат всичките проблеми наведнъж.Но предпочетох да отида в София заради по-новия метод на премахване на полипи.Изправиха ми и преградата там, сега остава гърбицата - решила съм да ме оперира Янков, изключително съм доволна от консултацията, освен тома чух много добри отзиви за него като специалист.Надявам се да съм помогнала по някакъв начин, ще се радвам все пак да чуя повече мнения на оперирани при него.

Поздрави!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДобърпластиченхирургвъвВарнаРинопластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:50.