IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 23rd July 2011, 11:33
Аватара на hard candy
hard candy hard candy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Варна
Мнения: 30
По подразбиране Не знам вече какво да правя с пъпките!Моля помогнете!

Здравейте, осъзнавам, че има доста теми за проблема с пъпките, но повечето от тях съм ги изчела, затова в крайна сметка реших и да пиша. Мазала съм се с какво ли не, ходила съм при какви ли не козметички и кожни лекари и вече няколко години не мога да се отърва от пъпките погърба На 20 години съм, така че не вярвам проблема все оше да е свързан с пубертета...Търся някакво наистина радикално решение,защото вече просто нямам идея какво да правя..А толкова ми се носят разни ефирни роклички, толкова ми е писнало да не мога да отода спокойно на плаж, защото постоянно се чудя как да прикрия пъпките...Моля, поомогнете с каквото можете, страшно ще съм благодарна!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 23rd July 2011, 15:10
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Според мен проблема е хормонален. Хормонални смущения получават и жени и в по-напреднала възраст, не само през пубертета. Направи си хормонално изследване при ендокринолог.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 9th August 2011, 09:54
Аватара на Siberia
Siberia Siberia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 80
По подразбиране

Темата е малко старичка , но ще изкажа мнение. Изследванията са на първо място , но сигурно и начина ти на живот или по специално храната подтикват този проблем. Консумирането на повече мазни и тежки храни увеличава риска от поява на пъпки при хората склонни към такива. Както и на всякакви други храни богати на консерванти и всякакви боклуци , тялото ти така се отървава от тези токсини.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 9th August 2011, 12:00
Аватара на presssslava
presssslava presssslava не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 8
По подразбиране

Купи си масло от жожоба на Икаров. Аз всяка вечер се мажа с него, и от дълго време нямам проблеми с кожата.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 9th August 2011, 12:55
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

На мен пък маслата въобще не ми понасят, подувам се от тях и се изривам
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НезнамвечекакводаправяпъпкитеМоляпомогнете
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:27.