IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 9th November 2011, 21:06
Аватара на Alexithymia
Alexithymia Alexithymia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 1
По подразбиране Възстановяване на косата

Аз съм на 17, не съм си боядисвала косата и не съм я изправяла кой знае колко, но това лято може би я изтощих със сешоара... Т.е. само отгоре ми е поизтъняла и изгуби обема си, а като цяло си ми е добре. Ползвах маска за коса от българска роза, но като че ли не ми помогна. Ще съм благодарна ако ми дадете някакви идеи как да си върна обема
Отговори с цитат
  #2  
Стар 10th November 2011, 00:19
Аватара на Siberia
Siberia Siberia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 80
По подразбиране

Направи си прическа с повече обем и попитай фризьорката си за някаква възстановяваща терапия. Така само да пробваш маска след маска може да се окаже напразно пилеене на пари. Фризьора ще те насочи какво да ползваш .
Отговори с цитат
  #3  
Стар 28th November 2011, 00:12
Аватара на eva green
eva green eva green не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 11
По подразбиране

Много хора преувеличават и всички мислят,че имат изтощена коса. Много експоатирана стана темата от компаниите за продукти за коса. Почини си малко от термичната обработка, поспри цигарите и ще се оправиш.Млада си да взимаш кой знае колко драстични мерки
Отговори с цитат
  #4  
Стар 30th November 2011, 11:58
katerina22 katerina22 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Град: sofia
Мнения: 18
По подразбиране

Брилиант Лук- масло от ракитник.Много добър продукт за заздравяване на косата.Маслото е с високо съдържание на омега 7 и комплекс от витамини.Благодарение на тези съставки укрепва косъма и го прави изключително здрав.

Има го в софийските аптеки.Аз си го купувам редовно и от две години нямам проблеми с косата.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 2nd December 2011, 03:15
Аватара на alexitaa
alexitaa alexitaa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: варна
Мнения: 115
По подразбиране

По принцип лятото косата се изтощава много повече отколкото зимата , не само от това че се ползва преса или сешоар , а и от самото слънце.Особено ако е смесено и с вода т.е море.... става се по-зле.Суха и като слама.Много бързо цъфва.Според мен е най-добре да отидеш на фризьор и да си освежиш малко косата.Като си сушиш косата със сешоар не си допирай сешоара до косата гледай да избягваш този контакт.Слагай и винаги термозащитен спрей или кристали.Използвай маски за изтощена коса , щом твоята е загубила блясъка си.Така тя ще се подхрани.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Възстановяваненакосата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:21.