IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 6th May 2006, 22:08
iasmin` iasmin` не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4
По подразбиране косопад :(

Здравейте! Ами какво да ви кажа,хора-след прекомерното ми боядисване косата ми запо4на да капе и съм супер притиснена за това... Ако някой знае някакви ефикасни продукти,много бих се радвала да ги сподели тук,защотото ми писна да събирам падналите косми от килима....
Отговори с цитат
  #2  
Стар 7th May 2006, 07:46
Brown`Sugar Brown`Sugar не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: някъде из нета
Мнения: 84
По подразбиране

ами и моята коса пада ама леко.дали хининовата вода ще помогне?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 7th May 2006, 07:55
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

пролет и есен е нормално да пада повече от обикновено.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 8th May 2006, 13:13
Seagirl Seagirl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 155
По подразбиране

На мен лично единственото, което ми е помогнало срещу косопад и стимулиране на разтежа на косъма е една маска на Хоум институт с чесън. Това е единствената маска с чесън и въобще не мирише лошо. Има я в аптеките, в зависимост от количеството - от 4 до 11 лв. То помага и да втриеш натурален чесън, но около теб не бива да има никой 10 дена
Отговори с цитат
  #5  
Стар 8th May 2006, 14:09
luchia luchia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: Varna
Мнения: 26
По подразбиране

Здравейте! И аз имах проблеми с косопада, но от няколко месеца ползвам хининова вода, действително много ми помогна, и косата започва да расте доста барзо. Но трябва да се използва постоянно, след всяко миене, на влажна коса и хубавото е, че не се омазнява, както с повечето препарати за коса и...струва 1 лв.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 8th May 2006, 14:18
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Не знам, момичета, но преди около половин година бях в много силен стрес, който ме смаза отвсякъде. В резултат и косата ми взе страшно много да капе, а не е третирана, с изключение на пресата. Щях да ходя на лекар даже, но фризьорът ми каза да пия по 2 ефервесцентни таблетки комбинирани витамини дневно, и нещата се поуспокоиха. Сега пак си влезе в нормалния ритъм, но помислете и вие дали не сте подложени на прекалено голямо напрежение. Това не е за подценяване, но е опасно, и възтановяването е изключително бавно
Отговори с цитат
  #7  
Стар 8th May 2006, 14:19
dili dili не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Град: G.Orqhovitza
Мнения: 2
По подразбиране kocco

има начин да се пребориш с косопада
__________________
ok
Отговори с цитат
  #8  
Стар 8th May 2006, 14:20
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Иначе помагат и маските и козметиката с бадемово масло, както и отварите от чимшир.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 8th May 2006, 14:24
dili dili не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Град: G.Orqhovitza
Мнения: 2
По подразбиране Re: kocco

Цитирай:
Първоначално написано от dili
има начин да се пребориш с косопада .Има един препарат АПЛИКОР F.Използва се два пъти на ден до появата на коса и после един път на седмица.Изпитано е,но все пак се посъветвай с кожен специалист
който търси намира
__________________
ok
Отговори с цитат
  #10  
Стар 8th May 2006, 15:28
tina tina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 561
По подразбиране

Здравей!Преди година аз също страдах от същия проблем и много се притеснявах.Минах през какви ли не маски,хапчета Мерц,витамини и пр.,но резултат-никакъв.Тогава една лекарка ми каза,че била купила на мъжа си Pregaine(това е шампоан) и към него имало някакви ампули,които май се втривали в главата или нещо такова.Доверих се на жената и си купих само шампоана,а ампулите така и не ги ползвах,защото нямаше смисъл,понеже положението се оправи веднага и на ден има няма по два-три косъма да са ми падали.Всичко се оправи в границите на нормалното.Ако искаш опитай,продава се в аптеките,но ще те излъжа за цената,защото скоро не съм го използвала,защото исках да поразнообразя козметиката,която използвах.Успех!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: косопад
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:46.