IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 4th November 2009, 15:38
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Аз не виждам почти никаква разлика м/у твоите и тези на мацката която си показала :P
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #112  
Стар 4th November 2009, 15:45
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от canela
Това са моите устни:
http://i34.tinypic.com/15nvkf9.jpg
Твоите устни се доближават в пъти повече до представата ми за съвършените устни, отколкото тези, които си показала на Лима....
Отговори с цитат
  #113  
Стар 4th November 2009, 15:50
Аватара на canela
canela canela не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 63
По подразбиране

Благодаря за комплиментите.


Моята представа за хубави устни са такива като на Анджелина,Адриана Лима,Скарлет.....абе по-месести , но не като на фолк певицата Мария.
Отговори с цитат
  #114  
Стар 20th December 2009, 14:06
ENIRA ENIRA не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 58
По подразбиране

здравейте момичета, изчетох всичко във форума обстойно, защото смятам да си сложа някакъв филър в устните. Ориентирала съм се към др Кокева от маджик лайн/май така се казваше центъра/ Незнам с какви филъри работи тя и какво ще ми предложи. Имам час за 11.01 и ако евентуално приема това което ми предложи ще ми направи манипулацията. нямаля по - рано свободно време. Нямам търпетие да ми ги направи и това чакане ме изнервя. Хич не съм търпелива. Ще си снимам устните и ще ги кача за да ми кажете какво мислите и да ме посъветвате. На вас вярвам повече, а не на лекарите. Преди си мислих са липофилинг при Тепавичарова, ама се отказах. Харесвам устните на Анджелинаа Джоли и Моника Белучи http://www.slava.bg/images/content/6...lucci_2003.jpg.
Отговори с цитат
  #115  
Стар 20th December 2009, 23:55
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

ох,аз пък харесвам устните на Риана,последната й фотосесия... изглеждат толкова хубави. :P

Magic line-там ходя лицето да ми подържат-почистване,хифратиране и тн.Много са добри откъм козметика,друго незнам.Имат доста добри клиенти,виждала съм някои известни там.За устни дано си доволна,късмет и да покажеш снимки.

Чух че прави страхотен контур докторката
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #116  
Стар 21st December 2009, 09:28
ENIRA ENIRA не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 58
По подразбиране

радвам се да видя хубаво мнение за тях. Сега като ми мине херпеса на устната ще си я снимам
Отговори с цитат
  #117  
Стар 21st December 2009, 21:26
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Enira, сигурна ли си, че часа ти при д-р Кокева е на 11.01.? Доколкото зная докторката се връща на 12.01. от Дерматологичен конгрес в Париж.
Мои познати също са доволни от устните, които са си правили при нея.
Отговори с цитат
  #118  
Стар 11th January 2010, 16:06
ENIRA ENIRA не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 58
По подразбиране

на 18.01 е малко съм разсеяна
сега в голямо мислене пада, какъв филър да си поискам, тя ли ще ми предложи, любопитно ми е да знам, аз ли ще си избера от тези които ще ми предложи????
моля ако някой е ходил при нея и има информация как протичат нещата да сподели, моля
искам да съм предварително информирана все пак за ХК и съм благодарна на всички момичета които са писали тук по темата, защото изчетох всичко тук във форума.
кажете ми как да си сложа снимката за да видите разликите после
Отговори с цитат
  #119  
Стар 11th January 2010, 16:20
ENIRA ENIRA не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 58
По подразбиране

купих си един гланц за устни на planter`s с ХК и уж трябва да се увеличават устните, да набъбват, все пак е с 3D ефект. Да, ама не. Нищо такова не се случи. Прилича на бяло кремче, не е прозрачен нанася се бързо попива, прави устните мекички и нежни, но не увеличава. Нщо де 40лв къде ли не са отишли. Другия гланц с ХК за които четох тук във форума в нашия град го няма.
Отговори с цитат
  #120  
Стар 19th January 2010, 09:40
ENIRA ENIRA не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 58
По подразбиране

Мили мой здравейте, днес вече мога да разкажа как мина при докторката. Тя работи от 10год с Restylane. Изключително красива и запазена жена. Тя самата е най - добрата реклама на работата си. Има безупречна кожа. Работи много внимателно, постави ми стоматологична упойка, защото аз така си исках. Нищо не се усеща при манипулацията. После обаче се получи оток и се надявам да ми мине до 2 дни, защото така съм отекла, че все едно един боксъор ми е ударил едно круше. Една ампула ми постави и каза след един месец още една. При нужда след още 3-6 месеца пак една. Сега като се гледам мисля, че нямам нужда от нито една ампула повече. Синът ми каза , че съм станала като мара отварачката. Искам по бързо да спаднат и да се видя как е.
Ако ви интересува една ампула е 520лв. има и по - евтини. Заплаща се само това. В тази цена влиза всичко.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: устнитенавашитемечти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:39.