IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 10th June 2006, 17:49
korpusito korpusito не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 13
По подразбиране Манекен

Здравейте,имам един важен въпрос...на 17 години съм,66 кг и имам намерение да се захващам сериозно с фитнес,та въпроса ми е следния: искам да имам тяло като на манекен-релефно и не много мускулесто,а не като на боксьор-яко мускули ама никакъв релеф...какви упражнения трябва да правя,диета и т.н,за да стане работата....
Отговори с цитат
  #2  
Стар 11th June 2006, 00:06
Reminder Reminder не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 270
По подразбиране

Купи си розова риза и се запиши на йога
Покажи една снимка, дето може да ти е цел.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 11th June 2006, 11:34
Аватара на _root
_root _root не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2005
Град: София
Мнения: 477
По подразбиране Re: Манекен

Цитирай:
Първоначално написано от korpusito
Здравейте,имам един важен въпрос...на 17 години съм,66 кг и имам намерение да се захващам сериозно с фитнес,та въпроса ми е следния: искам да имам тяло като на манекен-релефно и не много мускулесто,а не като на боксьор-яко мускули ама никакъв релеф...какви упражнения трябва да правя,диета и т.н,за да стане работата....
яко мускули без никакъв релеф при боксьорите ? Ти бокс гледал ли си някога бе? А ти релеф знаеш ли какво значи ? А ти манекени виждал ли си ? Щото тия с хубавите тела с релеф са 1 на 1000! Боксьорите точно имат страшен релеф и знаеш ли защо ? защото редуват аеробна със анаеробна тренировка. Когато качват маса във фитнеса и излишни мазнини, то когато отидат на тренировка по бокс ги стопяват и остават само мускулите.
Наеми си фитнес инструктор,да ти налее малко акъл в главата .
Отговори с цитат
  #4  
Стар 11th June 2006, 20:04
Аватара на 4ere6ka
4ere6ka 4ere6ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2005
Мнения: 303
По подразбиране Re: Манекен

Цитирай:
Първоначално написано от _root
яко мускули без никакъв релеф при боксьорите ? Ти бокс гледал ли си някога бе? А ти релеф знаеш ли какво значи ? А ти манекени виждал ли си ? Щото тия с хубавите тела с релеф са 1 на 1000! Боксьорите точно имат страшен релеф и знаеш ли защо ? защото редуват аеробна със анаеробна тренировка. Когато качват маса във фитнеса и излишни мазнини, то когато отидат на тренировка по бокс ги стопяват и остават само мускулите.
Наеми си фитнес инструктор,да ти налее малко акъл в главата .
Абсолютно вярно!
__________________
Im a LADY in da street but a FREAK in the bed...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 12th June 2006, 13:30
BoXko BoXko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 989
По подразбиране

Дори и да е вярно трябва ли да се каже по този начин.Не разбирам този форум на каде отива.Маи само аз виждам как някои които още не е наясно апък има желание - е отхавлян и тъпкан заради "глупавите" си въпроси.Едно време и аз питах за щяло и нещяло (дори още питам).Но позамеслете се малко какъв форум е това като всички нападаме "новобранците" !? Все пак тук се коментира всичко което засяга човека и т.н. иначе даваите да го тъпчем щото човека си е питал наи очтиво как да си направи готино тяло.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 23rd June 2006, 11:42
mairo mairo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2005
Град: Australia
Мнения: 1 025
Изпратете съобщение чрез MSN до mairo Изпратете съобщение чрез Yahoo до mairo
По подразбиране

И аз подкрепям BoXko тук! наистина от доста време когато някои новак пусне нещо получава само убиди, и всякакви дрги неща но не и отговор на въпросът си не искам да нападам хората тук в тази тема, защото и аз съм ги правил такива!/

По някога наистина ни идва да ****** когато видим тема като например "Как да пия Kреатин" или "Как да направя маса", наистина че има доста изписано в форумът, но мисля че всеки един иска да му се обърне малко внимание, мислиси че неговият случаи е по особен и тн...
Отговори с цитат
  #7  
Стар 23rd June 2006, 14:15
Аватара на _root
_root _root не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2005
Град: София
Мнения: 477
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BoXko
Дори и да е вярно трябва ли да се каже по този начин.Не разбирам този форум на каде отива.Маи само аз виждам как някои които още не е наясно апък има желание - е отхавлян и тъпкан заради "глупавите" си въпроси.Едно време и аз питах за щяло и нещяло (дори още питам).Но позамеслете се малко какъв форум е това като всички нападаме "новобранците" !? Все пак тук се коментира всичко което засяга човека и т.н. иначе даваите да го тъпчем щото човека си е питал наи очтиво как да си направи готино тяло.
и на края трябваше да напишеш. "Правете любов а не война! PEACE"
Отговори с цитат
  #8  
Стар 23rd June 2006, 22:44
BoXko BoXko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 989
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от _root
Цитирай:
Първоначално написано от BoXko
Дори и да е вярно трябва ли да се каже по този начин.Не разбирам този форум на каде отива.Маи само аз виждам как някои които още не е наясно апък има желание - е отхавлян и тъпкан заради "глупавите" си въпроси.Едно време и аз питах за щяло и нещяло (дори още питам).Но позамеслете се малко какъв форум е това като всички нападаме "новобранците" !? Все пак тук се коментира всичко което засяга човека и т.н. иначе даваите да го тъпчем щото човека си е питал наи очтиво как да си направи готино тяло.
и на края трябваше да напишеш. "Правете любов а не война! PEACE"

Мисля че трябва да подходиш към по горе написаното малко по сериозно
Отговори с цитат
  #9  
Стар 24th June 2006, 08:22
Аватара на _root
_root _root не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2005
Град: София
Мнения: 477
По подразбиране

Нали знаеш от много мислене какво я сполетяло патката ?
Ти ако искаш отговаряй на глупави въпроси и заблуждавай момчето, аз поне му казах че е в много голяма заблуда и да проучи малко и тогава да зададе въпроса си, но правилно ае PEACE
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Манекен
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:54.