IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 13th June 2006, 09:54
Magie Noire
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Evi4ka
Ясно че Сидеров е една ГОЛЯМА ИЗМАМА...
От какво е явно? И как може да е хем измама, хем да говори истината?
Отговори с цитат
  #12  
Стар 13th June 2006, 09:58
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Защото е алчен смешник-психопат
Отговори с цитат
  #13  
Стар 13th June 2006, 10:00
Magie Noire
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от verita
Защото е алчен смешник-психопат
Не съм му адвокат, но когато човек прави такива квалификации за някого е хубаво да изложи и някакви аргументи. Говоря принципно.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 13th June 2006, 10:04
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Мързи ме..
Отговори с цитат
  #15  
Стар 13th June 2006, 10:09
Magie Noire
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от verita
Мързи ме..
Е, разбирам. Така е най-лесно.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 13th June 2006, 10:14
Аватара на Atlantida
Atlantida Atlantida не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2005
Мнения: 879
По подразбиране

В Търговище..Разград има работа само за турците
Отговори с цитат
  #17  
Стар 13th June 2006, 10:17
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Ами мисля, че всеки си е направил изводите за него, то не беше атентати срещу нещо, не беше магистрали, шофьори, педофили... Няма какво да повтарям неща, които всички ги знаят... Не може политик от парламента да разиграва такъв цирк.
Не ме разбирай погрешно, не смятам, че другите са по-малко алчни. Съгласна съм, че проблема с циганските малцинства е много наболял, а никой не прави нищо за решаването му. Но той изопъчава идеята и фактите, и сам стана за посмешище. Самата му коалиция се изпоразпадна... Не защитатавам циганите и не омаловажавам проблема, просто той като личност за мен е еин плазмодий. Дали ще дочакаме да дойде политик, който ще предприеме нещо за решаването на този проблем...
Отговори с цитат
  #18  
Стар 13th June 2006, 10:34
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

напълно те подкрепям, verita. тоя тъпак знае къде е болното място на българите и го използва да трупа мангизи. освен да дрънка друго няма да направи и се чудя на хората как може да му се връзват
с тия "атентати" пък, и с последвалите лъжи от негова страна си показа истинското лице
Отговори с цитат
  #19  
Стар 13th June 2006, 10:37
Magie Noire
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Пак ще започна с това, че не съм адвокат нито на Сидеров, нито на Атака. Но по едно случайно стечение на обстоятелствата познавам политическите процеси отвътре още от времето, когато СДС беше политически фактор. Тогава същата люта битка се водеше срещу така наречените "кинжали". Те бяха неудобни на политическото статукво, което се формираше тогава, развиваше се през годините и сега вече е утвърдено. Сега битката срещу Атака е още по-жестока и средства не се подбират. Съгласна съм, че за парламента не бяха подбрани много читави хора, но мърша винаги има. Мисля, че времето ще покаже какво точно може да се очаква от тях. Всички други са го ударили на политическа проституция (извинявам се за израза) в името на собствените си интереси.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 13th June 2006, 10:44
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Magie Noire
Всички други са го ударили на политическа проституция (извинявам се за израза) в името на собствените си интереси.
Няма какво да се извиняваш, това си е самата истина, а ние не си струва да спорим заради тях, те биха ли го направили за нас В крайна сметка си карат яките коли, имат по няколко завода и къщи с басейни... Няма какво да ги мислим..
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ГледателиquotСКАТquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:21.