IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 21st June 2006, 21:44
Lilly27 Lilly27 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 3
По подразбиране съвет за тънки (красиви) глезени

Здравейте, търсих из интернет но не намерих нищо по темата, не си харесвам глезените - смятам ги за дебели , бих била благодарна ако някой публикува упражнения, мазила, хранителни режими или някакви съвети за неподпухнали крака.
Благодаря Ви
Отговори с цитат
  #2  
Стар 22nd June 2006, 08:11
lori lori не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Пловдив
Мнения: 1 089
По подразбиране

Дали изобщо има решение на този проблем? Освен отслабване друго не се сещам. И аз имам дебели глезени и винаги са били такива, но като тийнейджърка бях много слаба и не ми правеха такова впечатление. При мен е въпрос на структура на тялото. Все пак някой ако се сети за нещо, да казва.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 22nd June 2006, 08:52
Lilly27 Lilly27 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 3
По подразбиране

там е въпроса че нямам излишни килограми, и ми е странно когато видя пълна дама с тънки глезени...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 22nd June 2006, 09:33
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Глезените са си такива, каквито ти е заложено. Изтъняват се само с липосукция.Уви
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #5  
Стар 22nd June 2006, 10:02
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

глезените нямат нищо общо с килограмите. аз съм едра с тънки глезени, приятелката ми е слаба с дебели глезени. иначе и аз мисля, че само с липосукция се оправя
Отговори с цитат
  #6  
Стар 22nd June 2006, 11:24
lori lori не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Пловдив
Мнения: 1 089
По подразбиране

Да де и аз това казах. Така си е заложено явно Lilly27, не се кахъри прекалено за неща, които не можеш да промениш. Освен ако не заложиш на липосукцията, както казаха вече.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 22nd June 2006, 11:39
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

о, ужас! не искам да го повярвам! Аз имах толкова хубави глезене...сега като понапълнях, вече се чудя как да зи "изсмуча" поне глезените и да са пак като преди...не може да няма начин,все пак костите ми не са дебели и груби и структурата на краката ми е хубава..мисля, че съм виждала упражнения за глезени..но не помня..а някой знае ли дали глезените отслабват, ако при тренировка се сложат тежести на тях..или тези тежести имат друг смисъл?
Отговори с цитат
  #8  
Стар 22nd June 2006, 12:51
tsvety tsvety не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 181
Изпратете съобщение чрез MSN до tsvety
По подразбиране

Чувала съм съвет за красиви глезени или прасци ходене на пръсти по много време наведнъж, ама при мене не подейства.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 22nd June 2006, 12:53
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tsvety
Чувала съм съвет за красиви глезени или прасци ходене на пръсти по много време наведнъж, ама при мене не подейства.
ще направиш голям прасец от ходене на пръсти, глезените не вярвам да се повлияят въобще
Отговори с цитат
  #10  
Стар 22nd June 2006, 13:05
Astela Astela не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 359
По подразбиране

Аз знам за тънки глезени една рецепта..само,4е не съм я пробвала и не мога да кажа дали действа.Преди тренировка увиваш си глезените с найлон или от онова прозрачното фолио,слагаш някакви дебели чорапи,които да покриват найлона и отгоре гети и започваш да тренираш.Същото може да се прави и при тичане.Сауна ефектът топи мазнинките и оформя хубав глезен..Нищо не губите,ако пробвате може и да помогне!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: съветзатънкикрасивиглезени
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:06.