IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 23rd June 2006, 22:05
Аватара на seadd
seadd seadd не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 404
По подразбиране НЕ на абортите!

Отговори с цитат
  #2  
Стар 24th June 2006, 07:27
Natasha Natasha не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2005
Мнения: 191
По подразбиране

Kаквито и мерки да се взимат,това понякога се случва.Да отгледаш дете е безкрайно сложен процес,който не свършва с раждането,а тогава започва.Смятам,че контрацепцията вече не е проблем-има всичко и всякаква информация.Това,което може да се направи е и това,за което се подписвахме всички под исканията на майките за по-достойни детски надбавки-стандартът на живота тук.Тогава голяма част от "грешките" ще гукат весело в количките и българката ще може да си позволи голямо семейство.Решението за аборт е достатъчно тежко и чувството за вина може да ти съсипе живота,особено при по-интелигентните и чувствителни натури.Защо да хвърляме камък по тези нещастни жени и защо да ги разстройваме с такива постове?(Намам предвид тези,които не правят разлика между раждане,аборт и ходене до тоалетна.А и те едва ли ще го прочетат.За тях-друг тип мерки)Те достатъчно са си изстрадали греха.Скоро влязох в църква с приятелка,на която това се случи и там един голям надпис подобен на този пост.Беше жестоко-какво да прави тя сега-да се самоубие ли?Стига сме се самоизмъчвали със страшни думи и снимки,нека бъдем по-човечни и разбиращи.Лесно е да съдиш,трудно е да подкрепиш.Единствената полза ще е за младите момичета да рзберат,че това не е шега работа.Дано го направят!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 24th June 2006, 16:45
Cleopatra Cleopatra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 334
По подразбиране

По принцип абортите по желание се правят до 3-тия месец, когато зародиша не прилича на човек все още.
Някои от снимките са на бебета на по 6 месеца и не виждам защо са публикувани да разстойват хората, като в тези месеци аборт се прави единствено ако се налага, а не защото някоя бъдеща майка така е решила.
Връщайки се отново на абортите по желание според мен е по-добре аборт обаче пред това да родиш дете и да го дадеш в дом за сираци например.....
Отговори с цитат
  #4  
Стар 24th June 2006, 19:59
Аватара на estrella
estrella estrella не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: София
Мнения: 649
По подразбиране

Да забременееш "случайно" в днешно време е белег за ниска култура.

Приемам аборта само като мярка за спасяване на живота на майката или когато плодът е с тежки увреждания.

Съжалявам за приятелката ти, знам, че такива неща се случват. Дано това, което се е случило с нея, да ви е накарало да се замислите...

Правете любов!
__________________
Не съм сама. Много сме. И всички ние сме прекрасни като звезди.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 24th June 2006, 21:15
Bai BoRKo Bai BoRKo не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 691
По подразбиране

Ей това е отвратително бе !!!! неслагайте такива работи във форума мамка му !!!! тия ебати колко са страшни
Отговори с цитат
  #6  
Стар 24th June 2006, 21:32
jonda jonda не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: София
Мнения: 64
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Bai BoRKo
Ей това е отвратително бе !!!! неслагайте такива работи във форума мамка му !!!! тия ебати колко са страшни
Защо да са страшни, това са си напълно естествени неща - снимки на бебчета, малки човечета, няма нищо страшно в това според мен. Иначе за абортите съм съгласна с мнението на Наташа. Мисля, че в живота няма рецепти и всичко е строго индивидуално, всеки човек попада в различни ситуации, има си своите проблеми. Много са факторите, които могат да те накарат да направиш аборт или да не го направиш, особено в нашата съвременна българска действителност, така че не искам да съдя никого за избора му.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 24th June 2006, 21:46
Bai BoRKo Bai BoRKo не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 691
По подразбиране

А да ти прата снимки на изкормен човек каде му се вижда как му е прекъснат гръбначния стълб откъснати ръце и то цялото в кръв искаш ли ????
Отговори с цитат
  #8  
Стар 25th June 2006, 07:24
Аватара на lqlqlqlq
lqlqlqlq lqlqlqlq не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 967
По подразбиране

Как да не е страшно.....трагично е.... Снимките в по-късна бременност са толкова гадни... Каквито и да са причините това според мен не оправдава тея жени....освен ако няма опасност на живота и за двете страни.... а за другите мога да кажа, че са НЕчовеци...нямам думи просто...
__________________
FolloW ThE BeautY Of YouR DreamS...
Отговори с цитат
  #9  
Стар 25th June 2006, 09:55
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

наистина,да за бременееш случайно в днешно време е белег на ниска култура.но какво ако все пак стане?какво мислите за случаите,когато деца,раждат деца???бих ли направила аборт,ако съм на 14-15-да,бих.бих ли направила аборт,ако съм на 18 и тепърва за мен живота почва,предстои ми учене и доказване,търсене на работа и реализация в нея-да,бих.бих направила,за да мога сега,когато съм на 26 да съм подготвена и психически,и материално за евентуална бременност.знам,че много от вас ще ме нападнат за мнението ми,но това е моето мнение,за да дам живот на някой друг,най-напред трябва аз самата да имам що годе нормален живот.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 25th June 2006, 10:09
Аватара на lqlqlqlq
lqlqlqlq lqlqlqlq не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 967
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
наистина,да за бременееш случайно в днешно време е белег на ниска култура.но какво ако все пак стане?какво мислите за случаите,когато деца,раждат деца???бих ли направила аборт,ако съм на 14-15-да,бих.бих ли направила аборт,ако съм на 18 и тепърва за мен живота почва,предстои ми учене и доказване,търсене на работа и реализация в нея-да,бих.бих направила,за да мога сега,когато съм на 26 да съм подготвена и психически,и материално за евентуална бременност.знам,че много от вас ще ме нападнат за мнението ми,но това е моето мнение,за да дам живот на някой друг,най-напред трябва аз самата да имам що годе нормален живот.
И ти си права. Всеки има различни цели и би постъпил различно в такава ситуация. Едни го одобряват, други не. Такъв е животът.
__________________
FolloW ThE BeautY Of YouR DreamS...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НЕнаабортите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:46.