IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 25th June 2006, 11:31
jonda jonda не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: София
Мнения: 64
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Bai BoRKo
Ей това е отвратително бе !!!! неслагайте такива работи във форума мамка му !!!! тия ебати колко са страшни
Аз въобще не бях разгледала всички снимки, имах предвид там където е показан самия зародиш. След това ги разгледах една по една и да разбрах какво си имал предвид....ужасно е, прав си.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 26th June 2006, 10:54
invisible invisible не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 2 684
Изпратете съобщение чрез ICQ до invisible
По подразбиране

По тъжно е отвратително нещо не съм виждала

Аборта е убийство независимо дали детето е на 2 седмици, месец преди раждането или на 1-2 месеца след него. Да наистина грешки стават, но всеки си носи кръста незнам аз как бих постъпила ако съм на 15-16 или на 18 и ми се случи, но все си мисля, че ако се пазиш и си отговорен няма да допуснеш това. Мисля, че повече млади момичета също и момчета които практикуват безразборен секс е добре да видят тези снимки колкото и да са ужасни, за да си помислят добре преди следващия полов акт без предпазно средство!
__________________
My Webpage

Най-същественото е невидимо за очите!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 26th June 2006, 11:42
lori lori не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Пловдив
Мнения: 1 089
По подразбиране

Абсолютно! За да няма такива спорове, трябва да се държим отговорно що се отнася до секса. Да забременее една жена случайно в днешно време, си е чиста проба глупост. Винаги има изключения, но човек трябва да се пази щом не иска да става родител. Не съдя жените, направили аборт по желание, защото всеки живее по различен начин и има различни виждания. Смятам, че е по-добре отколкото да роди и да изостави детето в дом.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 26th June 2006, 12:32
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

100 процента предпазване още не е измислено, тъй че чукайте на дърво да не ви се случи
Отговори с цитат
  #15  
Стар 26th June 2006, 13:58
soni4ka soni4ka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2006
Град: Sofia
Мнения: 40
Изпратете съобщение чрез ICQ до soni4ka
По подразбиране ...

наистина гаф винаги може да се случи
на 18 съм и слава богу досега не ми се е случвал гаф,но си мисля че и да се случи, пак ще си го родя независимо какви са ми отношенията с бащата ,как ще ме гледат съседите и какво говорят хората.
invisible е права, че абортът е убийство ..аз бих се тормозила цял живот после. колкото и да е трудно отглеждането, все пак говорим за човешки живот
разбира се ,подчертавам ,че говоря за момичета над определена възраст .едва ли ако бях на 13 ,щях да го родя ,пък и не знам защо някои толкова бързат със секса
__________________
kogato ne6to svur6i,ne pla4i!usmihni se-vse pak ne6to ti se e slu4ilo!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 27th June 2006, 12:01
MISSY MISSY не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 74
По подразбиране

Никой не е застрахован , че няма да му се случи.Колкото и да се пазиш има 1-2% риск и е много гадно ако попаднеш в тези %-ти.Съгласна съм с мнението :
Цитирай:
100 процента предпазване още не е измислено, тъй че чукайте на дърво да не ви се случи
Отговори с цитат
  #17  
Стар 28th June 2006, 08:53
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Абе като ти дойде до главата може и да не мислиш, че е убийство, а да си дадеш сметка, независимо от възрастта, семейното положение, отношения с бащата и т.н., а просто дали можеш да му дадеш поне това, което твоите родители са дали на теб. И в един момент не става въпрос за даден или отнет живот, а за възможността за нормален такъв. А какво става в един друг случай- когато износиш детето и поради невъзможността на медицината да открие по-рано през бременността съществващи проблеми в плода и се роди - с увреждания, или почине... Тогава??? Трябва да гледаш дете с проблеми, което, ще се съгласите, си е тежест цял живот. Или ще трябва да се примириш с факта, че си го чакал толкова време, а него го няма....
Мъката на човек не се измерва с никаква величина. И независимо от причините, поради които се е наложило такава интервенция, преценката за бъдещето е най-важна - ще може или няма да може това човече да живее сносен живот. Всичко друго са просто догадки..
Отговори с цитат
  #18  
Стар 28th June 2006, 09:05
invisible invisible не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 2 684
Изпратете съобщение чрез ICQ до invisible
По подразбиране

С това съм напълно съгласна, но в интерес на истината в днешно време се правят аборти повече от това, че много хора не мислят за бъдещето и не си дават сметка какво може да стане след бурна вечер с непознат например....както и за голяма част от тинейджърите който правят секс безразборно и не се предпазват.Ако човек действа безрасъдно, прави грешки а всяка грешка се плаща.
Едно дете ти обръща живота на 360 градуса, а дали ще се роди нормално или не е съвсем друга тема, то ще си бъде твоето дете и няма да го обичаш по-малко защото има проблем, но наистина е трагедия/да чукаме на дърво да не се случва на никой/!
__________________
My Webpage

Най-същественото е невидимо за очите!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 28th June 2006, 09:23
lori lori не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Пловдив
Мнения: 1 089
По подразбиране

Прави сте. Наистина в днешно време се правят много аборти ей така от безхаберие. Моя приятелка направи аборт, когато бяхме на 19, въпреки че беше с гаджето си от няколко години, много го обичаше и беше готова да създаде семейство с него. Но той отказа категорично да предприемат каквото и да е в тази посока. Все още и тежи и и е мъчно, но все пак смята че е взела правилно решение пред това да го отглежда с баща, който не иска да чуе за семейство и деца, и с когото вероятно щеше вече да се е разделила. Доста драматично звучи мнението, че абортът е убийство. По света всеки ден загиват хиляди хора по различни причини, които не зависят от тях. Ето това са убийства. Това е истинска трагедия, а не неродения живот.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 28th June 2006, 09:39
invisible invisible не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 2 684
Изпратете съобщение чрез ICQ до invisible
По подразбиране

По тази тема може много да се говори, но всъщност всеки си има мнение и виждане по въпроса, пърноценното отглеждане на едно дете зависи от адски много неща и ако човек е поставен в ситуация непозволяваща му да подсигури собствения си живот какво остава за дете, аборта е решение вероятно, но пак казвам за мен е убийство и без значение, че плода е нероден той е жив! Вярно е, че всеки ден по-света умират трагично стотици, хиляди хора и ми е мъчно за тях...... но това не зависи нито от тях нито от нас. Аборта зависи от този който е решил да го направи! Дано никога не попадаме в такава дилема, пожелавам го най-чистосърдечно!
__________________
My Webpage

Най-същественото е невидимо за очите!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НЕнаабортите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:47.