IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 29th June 2006, 10:55
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

jito7, с две ръце те подкрепям...и аз като бях млада бях категорична по много въпроси, но живота на няколко пъти ме поставя в ситуации, при които си променям мнението, затова и аз съм вече на принципа "Никога не казвай никога". Наистина докато не му се случи нещо на човек, няма как да знае как ще реагира...затова и по-горе казах, че на теория всички сме много силни, ама като ни дойде до главите се оказва че не е "баш" така, както сме го мислили...
Отговори с цитат
  #52  
Стар 29th June 2006, 11:07
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
jito7, с две ръце те подкрепям...и аз като бях млада бях категорична по много въпроси, но живота на няколко пъти ме поставя в ситуации, при които си променям мнението, затова и аз съм вече на принципа "Никога не казвай никога". Наистина докато не му се случи нещо на човек, няма как да знае как ще реагира...затова и по-горе казах, че на теория всички сме много силни, ама като ни дойде до главите се оказва че не е "баш" така, както сме го мислили...
съвсем вярно..не е било аз да кажа нещо от рода на :"да бе да,това е невъзможно,аз така НИКОГА НЯМА да направя,аз не съм ТАКАВА!"...и хоп...разбираш, че...никого не бива да съдиш, защото не се знае кога в каква ситуация ще попаднеш...и какво ще направиш, когато - както ти каза - ти опре яйцето на г***...
Отговори с цитат
  #53  
Стар 29th June 2006, 13:00
tina tina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 561
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от seadd
явно всичките сте ЗА абортите
Аборт ако трябва ще направя (недай си боже) ако така преценя,че ще е най-добре за детето и за мен,защото и двете сме пряко зависими.Зависи от много неща,но бих го направила.Но това ще го направя с ясното съзнание,че искам да дам на детето си най-доброто, на което съм способна,а не да го измъчвам с недоимък или липса на внимание и време.И това,че е твърде възможно(отново недай си боже) да направя аборт не ме прави по-малко добра и загрижена бъдеща майка.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НЕнаабортите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:56.