IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 1st September 2006, 11:05
sillygirl sillygirl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Cyprus
Мнения: 181
Изпратете съобщение чрез ICQ до sillygirl
По подразбиране

Аз пиех само вода и кафе
Отговори с цитат
  #12  
Стар 1st September 2006, 11:16
denissse denissse не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 598
Изпратете съобщение чрез ICQ до denissse
По подразбиране

сигурно ще е добре и чайчета с мед и лимон,полезно е и пълни корема, а и лимона убива апетита, не че моя апетит може нещо да го убие ама все пак а дали може вместо супа, да пия зеленчуков бульон, че на работа супа няма как ?
__________________
Обичай не този, който ти казва "Обичам те", а този, който те пита "Обичаш ли ме?"
Отговори с цитат
  #13  
Стар 1st September 2006, 11:21
sillygirl sillygirl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Cyprus
Мнения: 181
Изпратете съобщение чрез ICQ до sillygirl
По подразбиране

Мисля,че ако не е точно супа,няма да е фатално,аз също не я спазвах стриктно
Отговори с цитат
  #14  
Стар 1st September 2006, 11:29
denissse denissse не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 598
Изпратете съобщение чрез ICQ до denissse
По подразбиране

дано има ефект, аз преди доста време съм чувала за нея ама не бях сигурна точно какво се ядеше всеки ден, точно на време я пусна, аз лятото надебелях, хората лятото слабеят, а аз едвам си обух панталона онзи ден, милия сам се разкопча от зор, ама сега ще се потормозя, че няма как
__________________
Обичай не този, който ти казва "Обичам те", а този, който те пита "Обичаш ли ме?"
Отговори с цитат
  #15  
Стар 1st September 2006, 11:33
sillygirl sillygirl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Cyprus
Мнения: 181
Изпратете съобщение чрез ICQ до sillygirl
По подразбиране

Успех ,надявам се да има резултат
Отговори с цитат
  #16  
Стар 1st September 2006, 11:38
denissse denissse не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 598
Изпратете съобщение чрез ICQ до denissse
По подразбиране

ДАЙ БОЖЕ
__________________
Обичай не този, който ти казва "Обичам те", а този, който те пита "Обичаш ли ме?"
Отговори с цитат
  #17  
Стар 14th September 2006, 13:44
veni1007 veni1007 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 9
По подразбиране

Исках да питам понеже аз без зеленчуци не мога и през целия ден дори когато ям варените картофи или на другия ден 500гр риба може ли да си хапвам салатките от любимите ми домати ,печени червени чушки,варен спанак?
Отговори с цитат
  #18  
Стар 14th September 2006, 16:13
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от veni1007
Исках да питам понеже аз без зеленчуци не мога и през целия ден дори когато ям варените картофи или на другия ден 500гр риба може ли да си хапвам салатките от любимите ми домати ,печени червени чушки,варен спанак?
Зеленчуци особено зелените тъпчи до изнемогване. С картофите внимавай защото те съдържат много нишесте. Все пак зависи какво се опитваш да постигнеш. Дай някаква идея. Като години, цели, тренировки.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 14th September 2006, 17:07
anastacia anastacia не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: софия
Мнения: 265
По подразбиране

Егати диета пълен глад 14 дни.Не мерси.По добре да го караш на гладна диета.
__________________
Живота е само миг,живей за мига!

http://lita_ford_fen_sait.phpbbportal.eu/index.php Мойто форумче.:P
Отговори с цитат
  #20  
Стар 14th September 2006, 18:07
veni1007 veni1007 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 9
По подразбиране

"Все пак зависи какво се опитваш да постигнеш. Дай някаква идея. Като години, цели, тренировки."

Ами опитвам се да сваля поне 3-4 кг на 23г съм висока съм 168-169см и тежа 56кг .След като преживях почти анорексия -зимата бях 50кг и много се харесвах ,но моите кости като цяло са тежки-имам по скоро бащината си структура и плашех хората -всички ми казваха ,че съм скелет .След това започнах да се храня ,но напълнях доста ,а не се храних съвсем безразборно .Но като цяло имам и здравословни проблеми-скоро ми правиха изследвания и Желязото ми е доста ниско-при долна граница за жени 6 моето е 3,6.Хемоглобинът ми също е нисичък но влиза в нормите .Не бях яла близо 2г картофи и месо .Но сега при тези неща просто няма как .И менструацията ми спря -вече 1г нямам другият месец сигурно ще започна терапия с хапчета,които толкова много не искам да пия ,но няма как.Всички ще започнете да ме питате защо чака 1г ,но не искам никой да ме укорява ,защото ми писна от укори ,така и така не мога да върна времето назад .Сега искам да ми помогнете и вие дори ако можете .Изпаднала съм в страхотна депресия ,защото това не е моето тяло .Вчера се съм изяла 4картофа варени до 14ч се стремя да ги ям и общо около 6-7 печени червени чушки и два домата и няколко моркова .Днес съм изяла около 400гр варени пилешки дробчета само във вода и сол и един домат и около 300-400гр варен спанак.Тренирам на велоергометър всеки ден по 20-25мин сутрин на гладно ,а вчера и днес и вечер по 20мин .Това е -наистина искам много да ми помогнете ,защото имам огромна нужда от помощ.Не съм излизала навън от 5 дни и не знам как ще се справя
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЕФИКАСНАДИЕТА
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:41.