IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 14th September 2006, 10:55
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Аз бях до тук. Напускам форума

Трябва да ви съобщя, неприятната за мен (но може би приятна за много от вас) новина, че се отказвам да администрирам/модерирам този форум.

Причина за това е, че съм разочарован от това какви хора има тук. От ценностните им системи, от моралните им качества. Не мога повече да се съжителствам (макар и виртуално) и не искам да съм в контакт с подобни хора.

Простете ми, ако се изказвам крайно или пък обидно. Не искам да обиждам никого, просто различните хора имат различни ценностни системи. Моята е различна и несъвместима с тази на болшинството тук.

В резултат на това, екипът на тялото.бг ще назначи нов модератор. Подозирам, че ефектът от това ще е драстично намаляване на изтритите теми и мнения, което вероятно ще е по-добре за вас.

П.С. Отегглянето ми не е вдъхновено от това на Зидан и Шумахер, макар 2,5 годишната ми "кариера" в този форум да бе също толкова противоречива и конфликтна.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 14th September 2006, 11:00
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране


liophy, наистина ли мислиш, че човек трябва да предприема най-крайни мерки, когато има проблем, когато възникне конфликт...в сравнение с теб нищо не съм видяла в този форум, може би от началото до сега събрал достатъчно поводи да се откажеш, но...наистина ли това е еинственият начин?
знам, че за повечето съфорумници ти си един труден характер..но едва ли същите тези хора биха гласували с мнозинство да напуснеш форума...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 14th September 2006, 11:02
Velikiq MAO Velikiq MAO не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: На Лангерхансовите острови
Мнения: 946
По подразбиране

А не е ли по-добре някой от форума да стане модератор?
__________________
Nothing's right, if you ain't here
I'll give all that I have, just to keep you near

<3Aj lover <3


http://www.last.fm/user/velikiqmao/
Отговори с цитат
  #4  
Стар 14th September 2006, 11:05
invisible invisible не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 2 684
Изпратете съобщение чрез ICQ до invisible
По подразбиране

И аз мисля че е прекалено крайно решение, но избора си е твой. Действително в много случай не съм била на твоето мнение но и в много случай съм....както и да е ти си знаеш най-добре.
От мен всичко най-добро.
__________________
My Webpage

Най-същественото е невидимо за очите!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 14th September 2006, 11:10
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

И аз мисля, че не можем всички да сме винаги на едно мнение, затова и всички сме различни.. Нали в крайна сметка форум означава място, където хора с различни гледни точки изказват мнение и защитават позиция..Освен това има значение как се изказва точно позиция... Много пъти сме бъркали, но и ти със съгурност. Затова сме хора. Май наистина е доста крайно решението ти, но ти сам си знаеш най-добре. В интерес на истината форума (откакто аз го знам) е винаги спретнат, така че явно добре си се грижил за него..
п.с. Ако наистина все пак твърдо си решил да ни изостяваш(дано не си) не мисля, че е добра идея някой от форума да става модератор.
Всичко добро и от мен
Отговори с цитат
  #6  
Стар 14th September 2006, 11:12
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Хм...много жалко.
Приемам личния ти избор все пак.
Въпреки, че е жалко - дори и когато спориш и не си съгласен с някого е много по-приятно да го правиш с човек, който умее да изразява мнение и да обосновава отговора си, както ти.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 14th September 2006, 11:17
chick chick не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 565
По подразбиране

liophy, недей сега да правиш такива неща
Предполагам че това,което те провокира да вземеш това решение е темата за Цеца Величкович...Както забеляза, там аз споделям твоето мнение, но мнозинството от хората са на друго мнение...Обаче не можем да очакваме от тях да мислят като нас...Всички хора са различни и имат различни ценностни системи...Аз споделям с тях моето мнение,което естествено е повлияно и от моята ценностна система, но не се опитвам да я наложа на останалите...Всеки човек има право сам да определи кое е морално и кое не, кое е стойностно и кое не, кое е красиво и кое не.... Да, на мен може да ми е неприятно, че те се възхищават на жената на един убиец, ама това си е тяхна работа...Но пък иначе в толкова много други отношения с тях сме на едно мнение, и повечето от съфорумците са ми адски симпатични, така че не си струва заради нещо такова да се откажа да влизам в този форум...
Моля те, не се връзвай толкова....Форумът има нужда от човек като теб...
Отговори с цитат
  #8  
Стар 14th September 2006, 11:34
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране Re: Аз бях до тук. Напускам форума

Цитирай:
Първоначално написано от liophy
...Причина за това е, че съм разочарован от това какви хора има тук. От ценностните им системи, от моралните им качества....
аз съм разочарована какви хора има навсякъде - знам, че истински ценните ми хора, възхитителните хора в моя живот се броят на пръстите на едната ми ръка,че няма смисъл да очаквам от другите да имат същата ценностна система, да вярват в същия морал...и затова се налага да реша с кое мога да правя компромиси и с кое не...нищо не ме учудва вече...отдавна нищо не ме очудва, а съм доста млада...но няма какво да ме изненада, убедих се, че хората са способни на абсолютно ВСИЧКО..че ВСЕКИ може да те изненада, да те разочарова..но не бива противодействието на тези разочарования да бъде драстично..ако все пак не се опитваме да говорим общ език, да се държим човешки, да приемаме (поне да приемаме, когато отказваме да разбираме) мнението на другия..тогава трябва изобщо да се откажем от контактите си с хора..твърде бегло познавам хората тук, но ми стана много приятно да бъда част от този форум, нещо повече - доста ми липсваше, когато отсъствах...а ти, liophy, си основна, градивна неотменна част от този форум..не ти казвам "не го прави", ти решаваш. но форумът на тялото е liophy с неговите разумни забележки, форумът са хората, които прекарват ежедневието си тук, истински заинтригувани от обсъждащите се въпроси, форумът е една динамична цялост, която успява да запази облика си. ако си отидеш, ще има нов форум на тялото. това е...тялото ще си има форум, той ще си има нов облик..може би малко,а може ми много по-различен...както и да е...мисля си..почти на глас - "на клавиатура"
Отговори с цитат
  #9  
Стар 14th September 2006, 11:47
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

за какво е всичко това, заради пускането на снимките ти ли? или има и още нещо, което съм пропуснала
надявам се не си го решил твърдо. верно че не си лесен характер, но на мен лично ми допадаха постовете ти, и най-вече хапливия ти хумор...може би щото и моя често е такъв
и наистина това е един от най-подредените форуми, в които пиша.
дано си промениш решението
Отговори с цитат
  #10  
Стар 14th September 2006, 11:50
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Леле, Льофи, прекалено дълго си в интернет пространството, за да се връзваш на караници.

Още повече - искаш всички да са на един акъл и мнение - няма как да стане. Форумът за това е пъстър.

Все пак - късмет ти желая в новите ти начинания!
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: АзбяхдотукНапускамфорума
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:37.