IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 11th November 2006, 09:31
jedira jedira не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: sofia
Мнения: 410
По подразбиране

Моя степер също започва да скърца от време на време,бая зор вижда ,обаче последния път го смазах с машинно масло(не с антицелулитно )и освен че спря да скърца съпротивлението на педалите намаля ужасно и следващите няколко тренировки (явно докато се разнесе)направо ме беше яд,та сега пак е започнал да скърца,ама аз не му обръщам внимание точно заради тая работа ,ама детенце много му се нерви,за съседите не знам,не са споделили,та ще трябва и аз да взема мерки
Отговори с цитат
  #12  
Стар 13th February 2007, 10:01
drmengelle drmengelle не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Sf
Мнения: 6
Изпратете съобщение чрез ICQ до drmengelle
По подразбиране

Re: Кростренажорът ми скърца!
Става дума за кростренажор,вероятно орбитрек.
Евтина сглобка, но като го наглеждаш и помазваш,ще слуша.
За да се оправиш с проблемите не е нужно да четеш "Зен, или изкуството да ремонтираш мотоциклет", но все пак познания по механиката на велосипедите поне са нужни,барабар с инструментариума.
От моя орбитрек не се чува звук, но се следи състоянието на сглобките постоянно, не от жена ми и дъщеря ми , а от мен и сина и заскърца ли нещо се оправя веднага. Иначе,да не те плаша,Nimfea,резервни части не се продават, само ти го подменят в гаранция с 300 зора,после духаш...
Съвети на ICQ
Отговори с цитат
  #13  
Стар 13th February 2007, 13:12
jedira jedira не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: sofia
Мнения: 410
По подразбиране

Много стара тема,съмнявам се,че проблема все още съжествува,а ако все пак въпросния кростренажор все още скърца,мисля,че от октомври досега дори съседите са свикнали
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Кростренажорътмискърца
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:14.