IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 17th November 2006, 17:11
mikse mikse не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 106
По подразбиране

В тази връзща да попитам, как успяват някои жени винаги да са с безупречни прически? Аз за да си направя косата правя първо сушоар и после с пресата.След сън, косата ми трябва отново да се прави ....и така всяка сутрин с пресата, а това я унищожава....След фризьор пак същото.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 17th November 2006, 21:36
Аватара на estrella
estrella estrella не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: София
Мнения: 649
По подразбиране

Mikse,

Вариант 1: правят си прически, които не изискват поддържане като това, което описваш ти.

Вариант 2: ти ги виждаш само и единствено в моментите, в които те тъкмо се връщат от фризьор
__________________
Не съм сама. Много сме. И всички ние сме прекрасни като звезди.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 17th November 2006, 22:08
Аватара на Lady1357
Lady1357 Lady1357 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 2 729
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady1357
По подразбиране

Препоръчайте ми флуид или балсам без измиване които предпазва косъма от сушоара след това.Да не омазнява косата.Имам един на Керастас ама е много мазен.
__________________
За да почувствате цената на това,което притежавате,представете си,че сте го изгубили.
Плутарх
Отговори с цитат
  #14  
Стар 18th November 2006, 01:39
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mikse
В тази връзща да попитам, как успяват някои жени винаги да са с безупречни прически?
1 колежка ходи на фризьор през 3 дни - на всяко миене на коса. твърди, 4е у тях няма шампоан и въобще никакви продукти за коса. лятото беше в 4ужбина за 2 месеца и там си намери фризьор. винаги изглежда все едно току-що е излязла от салона, което в общи линии е така. а ина4е естествента й коса - която само на стари снимки съм виждала - е силно 4уплива, с при4еската й е яко права коса и мн филирана
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #15  
Стар 18th November 2006, 09:31
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Моята коса е къдрава, но когато я изправя (на фризьор) мога да карам сигурно и една седмица с перфектна прическа- все едно току-що съм излязла от салона... А приятелката ми , която има сходна на моята коса - дори по-малко къдрава, 5 мин след фризьора прическата и започва да се начупва и стърчи... А, да кажа, че ходим при един фризьор...
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #16  
Стар 18th November 2006, 10:20
jedira jedira не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: sofia
Мнения: 410
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lady1357
Препоръчайте ми флуид или балсам без измиване които предпазва косъма от сушоара след това.Да не омазнява косата.Имам един на Керастас ама е много мазен.
Стилизантите на Londa са много добри,поне така казват всички фризьори
Отговори с цитат
  #17  
Стар 18th November 2006, 12:57
Yansi Yansi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 1 397
Изпратете съобщение чрез ICQ до Yansi
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jedira
Цитирай:
Първоначално написано от Lady1357
Препоръчайте ми флуид или балсам без измиване които предпазва косъма от сушоара след това.Да не омазнява косата.Имам един на Керастас ама е много мазен.
Стилизантите на Londa са много добри,поне така казват всички фризьори
Верно е тамън и аз щях да ги препоръчам
аз преди сешуара ползвам Easy smooth и мляко за коса на Лонда и съм много доволна а и Лейдито ми е виждала косата
__________________
за някои болката е спирка, за други е път без край...
Отговори с цитат
  #18  
Стар 18th November 2006, 20:11
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от verita
Цитирай:
Първоначално написано от ГЕРГАНА НАЙДЕНОВА
Лично аз не мога да боравя със сешоар.ПОМОЩ!!!Вее косата ми в различни посоки и не мога с нищо да я оформа ,а само изсъхва.
Кичура на косата трябва да е добре захванат за зъбите на четката, а струята на сешоара да е силна и дифузера да е допрян до самия кичур коса.
това е много вредно за косата. аз по едно време ходех на фризиорски курс обаче реших че съм в стията си в други дейности. но на курса ме у4еха че струята на въздуха от сешоара трябва да е по дължината на кичура който оформяш. и то горе - долу в средата на дължината на кичура. иначе изсушаваш краищата. зс обем добро решение е да сушиш наобратно.тоест ако косата ти стои наляво ти обръщаш кичура на дясно и сушиш в корена. като си я върнеш на ляво тя вече си има обем в корена !
Отговори с цитат
  #19  
Стар 18th November 2006, 21:28
Аватара на estrella
estrella estrella не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: София
Мнения: 649
По подразбиране

Ако питате мен, най-лошото, което си причиняваме на косите, е именно сешоара, в комбинация с пресата и т.н.

Знам, че без тях трудно се оформя прическа, без сешоара най-вече, но честата му употреба ще направи така, че в един щастлив ден изобщо да нямате нужда от прическа.

Мисля си също, че има голяма разлика между сешоарите, които ползваме вкъщи и тези, които ползват фризьорите. А и като чета за правилните начини за сушене на косата, с които не ти се изсушават краищата и структурата на косъма не се поврежда, не се виждам сама как ще го направя.
__________________
Не съм сама. Много сме. И всички ние сме прекрасни като звезди.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 19th November 2006, 19:16
Nimfea Nimfea не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofia
Мнения: 179
По подразбиране

Постигнах някъв обем с крема на Сънсилк за обем, малко пяна, сушоар и кръгла четка, но ми се стори че падна бързо. Може би защото нямах малко лак да сложа

Иначе гледах едно девойче дето преди така ми се струваше, че прическата му е перфектна. Топира си косата около половин час и пръска нон стоп с някъв хидратиращ жълт лак на Малиция. В тоя ред на мисли косата И сигурно е в ужасно състояние. Да топираш за един случай ОК ама през ден бляхс
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Оформяненакосадомашниусловия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:07.