IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 17th May 2007, 09:45
milqna milqna не е на линия
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 320
По подразбиране как да сваля на Д...то ?

Здравейте, не можах да преценя къде точно да я пусна тази тема дали в Тренировки,дали във Фитнес, та реших че май е най-добре тук. Извинявайте ако съм сгрешила.Значи проблемът ми е следният напоследък се мъча да свалям кила, но един проблем си остава - дупето, много е изхвръкнало назад, направо ужас, имам чувството че ходи на 1 метър след мен колкото и да се мъча от него не мога и не мога да сваля?Какво да правя?Дали да си купя от онези клинове дето ги продават по Топ шоп вече не знам, отчаяла съм се много ;(
Отговори с цитат
  #2  
Стар 17th May 2007, 11:17
evelinche evelinche не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: София
Мнения: 144
По подразбиране

Ти си луда хората си слагат силикон в дупето за да им е такова само важното е да е стегнато.Освен това сега са модерни вече жените тип Бионсе,Дженифър Лопез, Скарлет Йохансон. Така че не се притеснявай ако нямаш корем и паласки такова дупе седи супер. и ти препоръчвам да си го вириш на воля.
__________________
Винаги прави това което чувстваш
Отговори с цитат
  #3  
Стар 17th May 2007, 11:55
Някаква_Такава Някаква_Такава не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: София
Мнения: 410
По подразбиране

И мойто е такова ....и аз искам да го сваля
__________________
Има толкова секс за правене ,а ние се занимаваме с глупости !
Отговори с цитат
  #4  
Стар 17th May 2007, 12:07
evelinche evelinche не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: София
Мнения: 144
По подразбиране

и мойто е такова но аз искам да сваля само корема и паласките.
__________________
Винаги прави това което чувстваш
Отговори с цитат
  #5  
Стар 17th May 2007, 15:06
milqna milqna не е на линия
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 320
По подразбиране

Отговори с цитат
  #6  
Стар 17th May 2007, 21:01
Аватара на lqlqlqlq
lqlqlqlq lqlqlqlq не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 967
По подразбиране Re: как да сваля на Д...то ?

Цитирай:
Първоначално написано от milqna
Здравейте, не можах да преценя къде точно да я пусна тази тема дали в Тренировки,дали във Фитнес, та реших че май е най-добре тук. Извинявайте ако съм сгрешила.Значи проблемът ми е следният напоследък се мъча да свалям кила, но един проблем си остава - дупето, много е изхвръкнало назад, направо ужас, имам чувството че ходи на 1 метър след мен колкото и да се мъча от него не мога и не мога да сваля?Какво да правя?Дали да си купя от онези клинове дето ги продават по Топ шоп вече не знам, отчаяла съм се много ;(
Когато се сваля, се сваля навсякъде(няма диета или упражнение при което да се сваля само от една част на тялото),а най-трудно е в дупарата и бедрата при жените. Балансирана диета и фитнес мисля, че ще ти помогнат. А колкото до клиновете по Топ шоп според мен няма никакъв ефект....само пари на вятъра.
__________________
FolloW ThE BeautY Of YouR DreamS...
Отговори с цитат
  #7  
Стар 18th May 2007, 17:30
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране Re: как да сваля на Д...то ?

Цитирай:
Първоначално написано от lqlqlqlq
Цитирай:
Първоначално написано от milqna
Здравейте, не можах да преценя къде точно да я пусна тази тема дали в Тренировки,дали във Фитнес, та реших че май е най-добре тук. Извинявайте ако съм сгрешила.Значи проблемът ми е следният напоследък се мъча да свалям кила, но един проблем си остава - дупето, много е изхвръкнало назад, направо ужас, имам чувството че ходи на 1 метър след мен колкото и да се мъча от него не мога и не мога да сваля?Какво да правя?Дали да си купя от онези клинове дето ги продават по Топ шоп вече не знам, отчаяла съм се много ;(
Когато се сваля, се сваля навсякъде(няма диета или упражнение при което да се сваля само от една част на тялото),а най-трудно е в дупарата и бедрата при жените. Балансирана диета и фитнес мисля, че ще ти помогнат. А колкото до клиновете по Топ шоп според мен няма никакъв ефект....само пари на вятъра.
дааа а най-лесно лесно се свалят от гръдната обиколка нали.... но пък как се сваля само на едно място? като прайш коремни преси сваляш корема, като прайш упражнения за краката съответно там има и ефект. само при диетите се отслабва винаги не където трябва.
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
  #8  
Стар 18th May 2007, 21:42
Аватара на lqlqlqlq
lqlqlqlq lqlqlqlq не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 967
По подразбиране Re: как да сваля на Д...то ?

Цитирай:
Първоначално написано от Beautiful_
дааа а най-лесно лесно се свалят от гръдната обиколка нали.... но пък как се сваля само на едно място? като прайш коремни преси сваляш корема, като прайш упражнения за краката съответно там има и ефект. само при диетите се отслабва винаги не където трябва.
Тези упражнения са за стягане и трудно ще свали само с тях. По-голям принос за премахване на сланинки има кардиото (естествено съчетано с диета)
__________________
FolloW ThE BeautY Of YouR DreamS...
Отговори с цитат
  #9  
Стар 18th May 2007, 22:13
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

Тичай, карай колело, играй аеробика, тае бо...подходящ хранителен режим, домашни упражнения (много!!!) за дупе, пий много вода, масажи и си perfect
Отговори с цитат
  #10  
Стар 18th May 2007, 22:45
milqna milqna не е на линия
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 320
По подразбиране

дано стане...аз обичам да тичам, та ще видя дали ще има полза
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: какдасвалянато
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:00.