IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 6th June 2007, 19:23
milqna milqna не е на линия
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 320
По подразбиране МЦ ''Асцендент"

Не знам дали има някой с такъв проблем...От няколко години изпитвам сериозни болки при менструация, направо непоносими, стигам почти до припадък. Обикновено винаги ми закъснява с по няколко дни, понякога със седмица... Проблемът е че когато ми дойде ме втриса, обливат ме топли и студени вълни и е непоносимо, повръща ми се и нямам сили дори да стана от леглото. Онзи ден даже двама колеги едва ли не ме носиха до леглото щото щях да падна по пътя... ходила съм на гинеколог, които ми каза че имам чувствителност на матката и ми предписа хормонални таблетки, които пих 3 месеца, но не ми понасят.Гърдите ми се подуват жестоко и ме болят (стават тройно по-големи) пила съм Дияне 35 и Ясмин за по 3 месеца, но от нито едни не се чувствам добре ... Сега всеки месец се тъпча с Аулин, но ме е страх да не би да спре да ми действа, защото само той ми облекчава положението...Не зна какво да правя вече... Искам и да ви попитам чули ли сте за МЦ "Акцедент" Център за здравето на жената в София мисля, че на Бачо Киро се намира...Ако някой е ходил и има впечатления нека ми пише
Отговори с цитат
  #2  
Стар 6th June 2007, 19:35
Devil_wears_Prada Devil_wears_Prada не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 3 736
По подразбиране

Пробвала ли си с индометацин или профенид супозитории(свещички)? Аз съм най - доволна от тях! Иначе съм труп!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 6th June 2007, 20:54
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Брей, не знам какво да кажа, но искрено ти съчувствам Иди при друг лекар и пробвай други хормонални, не може да се лекуваш с аналгетици! А когато пиеше предишните, поне помагаха ли, като оставим настрани страничните ефекти?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 6th June 2007, 21:08
Martha Martha не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: София
Мнения: 66
По подразбиране Re: Болки по време на цикъл

Цитирай:
Първоначално написано от milqna
Искам и да ви попитам чули ли сте за МЦ "Акцедент" Център за здравето на жената в София мисля, че на Бачо Киро се намира...Ако някой е ходил и има впечатления нека ми пише
Аз ходя на гинеколог там, а и преди да отворят центъра посещавах същия д-р. На фона на предишните ми съм много доволна

Аз имах същия проблем с болките, топлите и студени вълни и т.н. и само течен аналгин и аулин ми помагаха (по мноооого)Оправих се като че ли, но за съжаление след манипулация
Отговори с цитат
  #5  
Стар 7th June 2007, 08:02
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

На мен ми действа само Аулин и понякога сменям с Нурофен, за да не се пристрастя Една приятелка се наливаше по цял ден с чай от равнец и твърдеше, че я облекчавало, но трябва наистина всеки ден, месеци наред
Отговори с цитат
  #6  
Стар 7th June 2007, 08:23
non_blonde non_blonde не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 58
По подразбиране

Аз пък първият ден от цикъла съм със страшно главоболие, ама наистина страшно! Просто не мога нито да говоря от болка, нито да стана от леглото. Дори повръщам от болка
Корем много рядко ме боли, но това главоболие ме съсипва.
Някой има ли подобен проблем?
Отговори с цитат
  #7  
Стар 7th June 2007, 08:29
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

На мен също ми се гади първите 2 дена и понякога повръщам
Отговори с цитат
  #8  
Стар 7th June 2007, 09:27
Astela Astela не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 359
По подразбиране

О,аз бях трагичен случай преди да започна редовен полов живот.Не знам,дали от това се оправих,но бях супер зле.Температура,припадъци, овръщане,ужасни болки.Лекарка ми каза,че вероятно трудно ми се пука жълтото тяло и затова ми препоръча преди да ми дойде да правя кълбо напред и кълбо назад по няколко пъти,няколко дни преди да ми дойде до последния ден,в който трябва да ми дойде.Почнах ги аз тия кълбета и учудващо като започна да ми идва ме болеше мн.леко,не ми ставаше лошо.Вече не ги правя тези упражнения,но се чувствам по-добре.
__________________
Ти си бурята в сърцето ми,
която преобърна целият ми
свят,когато ме прегърна ти!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 12th June 2007, 13:05
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

Аз съм абсолютно същата като теб само дето вдигам почти 38 температура и повръщам, на мен също закъснява но болките започват към седмица преди да ми доиде. И аз се тъпча с аулин но вече почти не деиства и го пия през 4-5 часа, майка ми е била същата и се е оправила след първота раждане за нещо което да ти помогне не знам аз си стоя вкъщи на легло. (това май вече съм го писала някъде в подобна тема)
Отговори с цитат
  #10  
Стар 12th June 2007, 14:47
Mia_rBd Mia_rBd не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 399
По подразбиране

Първите два дена имам ужасни болки ниско в корема и най - вече в кръста, но след това се оправям, а това коети ти става на тебе е ужасно, явно ве4е си свикнала добре, 4е аз не сам така, защото не трая на болка.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МЦ''Асцендентquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:13.