IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 28th June 2007, 08:26
bina_r bina_r не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 7
Изпратете съобщение чрез ICQ до bina_r
По подразбиране температура

Вдигам температура около 14,00ч. до към 20,00.Стойностите са от 37,2 да 37,4.Някой имал ли е подобен проблем?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 28th June 2007, 08:30
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Всеки ден ли
Отговори с цитат
  #3  
Стар 28th June 2007, 08:36
bina_r bina_r не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 7
Изпратете съобщение чрез ICQ до bina_r
По подразбиране От месец

От месец насам-всеки ден.Може и от по-рано да е.Аз не я усещам.Просто един ден майка ми ме пипна и каза,че съм топла.От тогава до днес е така.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 28th June 2007, 08:41
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Мисля, че този вид постоянно поддържана температуре се нарича фибрилна и съвсем не е безобидна - обикновено говори за възпалителен процес в организма. Най-добре ще е да се консултираш с лекар, мисля, че ще ти назначи изследване на утайка. Аз когато поддържах такава температура имах възпаление на яйчника. Може да се дължи на всичко, включително на стрес, лошо настроение или обезводняване след тренировки.

Виж какво намерих по въпроса.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 28th June 2007, 13:12
Някаква_Такава Някаква_Такава не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: София
Мнения: 410
По подразбиране

Дам и аз така месец наред поддържах 37.2,37.3 -правиха ми изследвания и нищо ! Насочвах ги ,че често боледувам от възпаление на яйчниците -правят изследване и нищо ,накрая откриха пневмония
Опасна е температурата -взимай мерки
__________________
Има толкова секс за правене ,а ние се занимаваме с глупости !
Отговори с цитат
  #6  
Стар 28th June 2007, 13:18
bina_r bina_r не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 7
Изпратете съобщение чрез ICQ до bina_r
По подразбиране

Преди малко се върнах от личната.Утре ще давам стерилна урина-резултатите ще са готови след три дни.Каза,че не може от кистата да вдигам температура,на гинеколог било рано да ходя,защото можело да е фоликулна киста и да се пукне.Това е.Нищо друго.Дори не си поразрови мозъка малко да предположи какво друго може да е.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 28th June 2007, 16:55
Неспокойната моторетка Неспокойната моторетка не е на линия
Banned
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: France, Lyon
Мнения: 1 032
По подразбиране

Може от 1ООО неща да е, но не означава непременно опастност. Как ти е кръвната картина ?
Отговори с цитат
  #8  
Стар 28th June 2007, 19:33
bina_r bina_r не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 7
Изпратете съобщение чрез ICQ до bina_r
По подразбиране

Ами уж е добре.Лекарката ми нищо нередно не видя в нея.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 17th September 2008, 09:23
Styfi Styfi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 4
По подразбиране

аз също поддържам такава температура - 37,2 /37,4 вече пета година.Отначало като се появи много се шашнах,правих всякакви изследвания и всички бяха хубави,не ми откриха нищо,дори съм се изследвала за спин и за туберкулоза,но всичко си бише наред.Една рекарка ми каза,че това състояние се дължи на нервна почва-имало един център в главата- хипоталамус,който при силни нерви се разстройвал и затова се получавало така, а на мен като ми стана така наистина имах страшни проблеми.Но след година две нещата се успокоиха,сега пак поддържам такава температура,но вече свикнах с нея и въобще не и обръщам внимание,така че не се притеснявайте,не е нищо страшно.Просто не мислете за нея...
Отговори с цитат
  #10  
Стар 17th September 2008, 22:09
llullu llullu не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 204
По подразбиране

и аз мисля че не е страшна,и не почва за никва болест,просто нерви много хора напоследък чувам да се оплакват от такава темп,спокоино направи изседвания да се успокоиш все пак,аз имах киста но не съм имала темп.или не съм се усетила да имам.успех
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: температура
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:36.