IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 3rd September 2007, 12:33
ивелина ивелина не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: варна
Мнения: 43
По подразбиране Вълчи глад

Моля ви давайте съвет как да утоля глада си!Не спирам да ям-даже вечер се събуждам и нападам хладилника което е много лошо! Не се храня просто а се тъпча докато ме заболи корем! Ще полудея вече!Килограмите хвърчат нагоре с скоростта на светлината!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 3rd September 2007, 14:11
sillver sillver не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 111
По подразбиране

И аз имах подобен проблем наскоро, но като чели успях да се узаптя...
Пробвай да хапваш по на честичко и по по-малко и пий мноооооооооооооооого вода. Ако просто не можеш да устоиш да не се натъпчеш, тогава яж нискокалорични храни - разни зеленчуци, извара или каквото диетично обичаш - така ефекта от преяждането поне няма да е толкова драстичен.
И все пак, постарай се постепенно да намалиш количеството. А и не е изключено тоя вълчи глад да е само временен и скоро да ти мине . Аз поне съм така - от време на време имам гладни периоди, но ги преодолявам
__________________
Изгори, за да светиш!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 3rd September 2007, 14:24
ивелина ивелина не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: варна
Мнения: 43
По подразбиране

вече месец съм така-абсолютна опустошителка съм!почвам се мразя за това че не мога да го преодлея този глад !
Отговори с цитат
  #4  
Стар 3rd September 2007, 14:49
Аватара на cocolino
cocolino cocolino не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 468
Изпратете съобщение чрез ICQ до cocolino
По подразбиране

сигурна ли си, че наистина това е глад?
__________________
I'm lost, I've gone to look for myself, so if I get back before I return, please ask me to wait...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 3rd September 2007, 14:56
sillver sillver не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 111
По подразбиране

може би си привикнала на повече храна и затова си толкова гладна като се опитваш да намалиш количеството....трудно ще ти е отначало да се откъснеш от навика, но няма как, трябва все някога да влезеш във форма ....
__________________
Изгори, за да светиш!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 3rd September 2007, 15:20
Аватара на cocolino
cocolino cocolino не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 468
Изпратете съобщение чрез ICQ до cocolino
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sillver
може би си привикнала на повече храна и затова си толкова гладна като се опитваш да намалиш количеството...

и аз затова си мислех, но все пак не е нерешим проблема. Просто е нужно да си наложиш в началото малко повече воля и ще влезеш в ритъм.Сигурна съм
__________________
I'm lost, I've gone to look for myself, so if I get back before I return, please ask me to wait...
Отговори с цитат
  #7  
Стар 3rd September 2007, 15:27
mibuu mibuu не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 59
По подразбиране

Малее и аз преди време изпитвах неистово желание да се тъпча и то само със сладки работи и няма да казвам какъв беше ефекта след 2 седмици само и от тогава си наложих яде ли ми се сладко тъпча с плодове, а по време на обяда и вечерята се стараех да хапвам по-малко на принципа в малка чиния за да ми изглежда храната повече.
Дано ти помогне, че е ужасно, а нали не се дължи на някакв тип депресия?
Отговори с цитат
  #8  
Стар 3rd September 2007, 20:34
Аватара на valhalla
valhalla valhalla не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 400
По подразбиране

да, и аз мисля че проблемът е психологически... по-добре помисли за това, преди да решиш да започнеш някоя тъпа диета и съвсем да ти се разнебити здравето...
__________________
'The most efficient approach to fat loss is to decrease your calories a little and increase your activity a lot.' Tom Venuto
Отговори с цитат
  #9  
Стар 3rd September 2007, 23:25
kapris kapris не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 316
По подразбиране

Провери си щитовидната жлеза, при намалена функция или липса на такава настъпва вълчи глад.
__________________
-Влизам вчера в тоалетната на ресторанта, гледам на земята сто лева.Навеждам се да ги взема и усещам как започвам да ги заработвам!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 4th September 2007, 10:31
sillver sillver не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 111
По подразбиране

Преди имала ли си такива периоди на вълчи глад?Ако си имала, значи скоро трябва да ти мине, но дали ще спреш да се тъпчеш зависи само от теб самата, защото след като вече си свикнала да ядеш повече може и да продължиш по този начин, нищо, че не си толкова гладна вече
Навикът си е навик и няма да се отажеш от него без воля, но затова пък после ще си много доволна от себе си
__________________
Изгори, за да светиш!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Вълчиглад
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:34.