IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 5th October 2007, 12:01
gery* gery* не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4
По подразбиране някои пил ли е revalid

здравейте, имам нужда от стимулант за заздравяване на ноктите и косата и ми препоръчаха revalid,но една позната каза, че от този тип стимуланти се напълнявало.Вярно ли е това някои пил ли го имали въобще някакъв ефект?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 5th October 2007, 12:09
Аватара на Stefiela
Stefiela Stefiela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 677
По подразбиране

Аз съм пила , но не видях някакъв по различен резултат от други витамини които съм пила. Нито съм напълнявала от тях нито съм чувала от витамини да се пълнее - освен ако не можеш да си контролираш апетита.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 5th October 2007, 13:07
jj jj не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: sofia
Мнения: 813
По подразбиране

Аз също пих преди време,но за съжаление без резултат ,а за напълняването-пак заради косата и ноктите пих бирена мая ....и повярвайте последствията бяха ужасни за 3 месеца качих 4 кила ,явно е било именно от въпросната хранителна добавка,защото като я спрях доста бързо ги свалих.Някои са много доволни от МЕРЦ...
__________________
Пустинята е хубава ,..... защото крие някъде кладенец....
Отговори с цитат
  #4  
Стар 5th October 2007, 13:39
ketamina ketamina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 74
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Stefiela
Аз съм пила , но не видях някакъв по различен резултат от други витамини които съм пила. Нито съм напълнявала от тях нито съм чувала от витамини да се пълнее - освен ако не можеш да си контролираш апетита.
Ами наистина Ревалида помага много за заздравяване на косата, но при всеки влияе индивидуално върху теглото като страничен ефект. Например моята приятелка го пиеше, но при нея се получаваше силно гадене, от което не беше в състояние да яде почти нищо, така че тя смъкна килограми. Аз лично пия Фитовал, което е със състав, подобен на Ревалида, но е значително по-евтино. Моят хранителен режим е вегетариански от много години, така че, не съм забелязала фрапиращи промени в теглото или ако има нещо такова, то е по-скоро в обратна насока - в смисъл, че смъкнах 2-3 килограма, но не вярвам да е от витамините. Индивидуално е. Ако имате съмнения, че от добавките може да се напълнее, е добре в периода, в който ги приемате да имате строг контрол върху храните /да не казвам диета/ и проблеми няма да има.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 5th October 2007, 14:42
chick chick не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 565
По подразбиране

Аз съм пила Ревалид преди 3-4 години и не напълнях дори и с 1 грам, за сметка на това косопадът ми спря и косата ми стана по-плътна и здрава. Сега пак пия (от един месец) и отново няма промени в теглото ми. Но наистина при всеки човек влияе по различен начин, така че ако искаш пробвай и ако имаш проблеми, просто го спри.
__________________
Je suis comme je suis
Отговори с цитат
  #6  
Стар 5th October 2007, 18:07
desi_baby desi_baby не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Cambridge/England
Мнения: 144
По подразбиране

Не съм го чувала мила
Отговори с цитат
  #7  
Стар 8th October 2007, 10:50
hydrowoman hydrowoman не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 52
По подразбиране

Пила съм Revalid, и имаше ефект, но не съм напълнявала. Хубаво е да се прави курс 2 пъти годишно.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 10th October 2007, 09:33
Dorothy Dorothy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: Sofia
Мнения: 76
По подразбиране

А какво ще кажете за хранителната добавка на Phyto?Нали и тя заздравява косата и ноктите?Моя приятелка е адски доволна от нея .
Отговори с цитат
  #9  
Стар 10th October 2007, 13:21
лилия лилия не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 93
По подразбиране

Фито са много добри, защото са на базата на естествени съставки. Аз съм пила Фитофанере /нещо такова беше/ няколко месеца подред и имаше ефект върху новата коса.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 10th October 2007, 22:33
Аватара на mallvina
mallvina mallvina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 2 583
По подразбиране

в момента взимам Ревалид и Пантогар,Ревалид е по новия вариант-по ефтин,Пантогара е с повече съставки,като че ли от пантогара съм по доволна,и лекарите така мислят,но за да има ефект трябва поне 5 месеца да се взимат,особенно ако ти пада косата.От мерц също са доволни,въпрос на избор
не съм напълняла вече 2 месеца
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: някоипиллиrevalid
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:16.