IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3931  
Стар 2nd July 2009, 14:18
lara31 lara31 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 105
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от baadingoo
Цитирай:
Първоначално написано от lara31
Цитирай:
Първоначално написано от ViRt
Звънни в клиниката след 17 часа там се записват часовете ,а аз не мисля че е отпуска защото някой хора тези дни доколкото знам имат операции при него ,аз също имах проблеми със свързването ,но с постоянство и търпение става
И аз звъня в клиниката вече 2 дни, но без успех. На мобилните също никой не вдига, ще пробвам довечера пак, защото аз не знам къде ще ме оперират. Искам да знам в коя клиника ще бъде, за да се ориентирам към хотел, ама нещо не мога да ги хвана на телефона тези хора
Е, те не оперират ли само в една клиника- Каспела май беше?
Ами не, на още едно място ама не знам кое е.
  #3932  
Стар 2nd July 2009, 14:23
baadingoo baadingoo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 24
По подразбиране

Абе и аз ще звъня, докато не се свържа. Тепърва на консултация трябва да ходя, кой знае операцията ми кога ще бъде. Вече съм твърдо решена, че ще се оперирам.
  #3933  
Стар 2nd July 2009, 14:40
Аватара на vipche
vipche vipche не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: София
Мнения: 51
По подразбиране

Утре съм на консултация при доцента,записах си час още преди 4 месеца ,за да ми е нчколко дни преди операцията ,че съм си малко параноя
Иначе SPRINGFLOWER,DANI,LARA..... само позитивни мисли ,а като стигнем до болницата ще се подрепяме взаимно.Ще взема карти за четворка белот
  #3934  
Стар 2nd July 2009, 14:44
baadingoo baadingoo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vipche
Утре съм на консултация при доцента,записах си час още преди 4 месеца ,за да ми е нчколко дни преди операцията ,че съм си малко параноя
Иначе SPRINGFLOWER,DANI,LARA..... само позитивни мисли ,а като стигнем до болницата ще се подрепяме взаимно.Ще взема карти за четворка белот
А преди това била ли си на консултация? МОже ли директно да си запишеш час за операция, без да си бил на консултация?
  #3935  
Стар 2nd July 2009, 14:58
lara31 lara31 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 105
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от baadingoo
Цитирай:
Първоначално написано от vipche
Утре съм на консултация при доцента,записах си час още преди 4 месеца ,за да ми е нчколко дни преди операцията ,че съм си малко параноя
Иначе SPRINGFLOWER,DANI,LARA..... само позитивни мисли ,а като стигнем до болницата ще се подрепяме взаимно.Ще взема карти за четворка белот
А преди това била ли си на консултация? МОже ли директно да си запишеш час за операция, без да си бил на консултация?
Да, аз така направих. Имам консулт на 08 и на 09 юли ми е операцията веднага.
  #3936  
Стар 2nd July 2009, 15:01
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от baadingoo
А силна ли беше болката след като излезе от упойка?
След като излязох от упойката единствената ми мисъл беше как да се нальокам с вода - ужасна жажда мъчи, но няколко часа не може да пиете.
Стисках палци да не ме боли, дори си бях взел и болкоуспокояващи, но така и не ме заболя изобщо.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
  #3937  
Стар 2nd July 2009, 15:04
baadingoo baadingoo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Цитирай:
Първоначално написано от baadingoo
А силна ли беше болката след като излезе от упойка?
След като излязох от упойката единствената ми мисъл беше как да се нальокам с вода - ужасна жажда мъчи, но няколко часа не може да пиете.
Стисках палци да не ме боли, дори си бях взел и болкоуспокояващи, но така и не ме заболя изобщо.
Е, това е супер, да не се притеснявам. А тампоните на кой ден ти ги махнаха. Според мен това е най-неприятната част- да стоиш с тампони и да дишаш само през устата.
  #3938  
Стар 2nd July 2009, 15:05
baadingoo baadingoo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lara31
Цитирай:
Първоначално написано от baadingoo
Цитирай:
Първоначално написано от vipche
Утре съм на консултация при доцента,записах си час още преди 4 месеца ,за да ми е нчколко дни преди операцията ,че съм си малко параноя
Иначе SPRINGFLOWER,DANI,LARA..... само позитивни мисли ,а като стигнем до болницата ще се подрепяме взаимно.Ще взема карти за четворка белот
А преди това била ли си на консултация? МОже ли директно да си запишеш час за операция, без да си бил на консултация?
Да, аз така направих. Имам консулт на 08 и на 09 юли ми е операцията веднага.
А какви изследвания трябват?
  #3939  
Стар 2nd July 2009, 18:23
springflower springflower не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 36
По подразбиране *

Спирката след училището "Елин Пелин" ли се намира Каспела или 2 спирки след него?Да не се бъркам нещо? Края на кой булевард?

Аз се чудя още кое носле е по-хубаво - с лека извивка или прав ,като върха ми е по-дълъг /на английски в един учебник това се водеше - "projection " of nose тип Пинокио /лично за мен това са най-неприятните нослета.

Успех lara,vipche,milla и всички останалии
И благодаря за подкрепата на хората от форума. Наистина аз вярвам в Бог и дано ни помогне.
  #3940  
Стар 2nd July 2009, 18:47
lara31 lara31 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 105
По подразбиране Re: *

Цитирай:
Първоначално написано от springflower
Спирката след училището "Елин Пелин" ли се намира Каспела или 2 спирки след него?Да не се бъркам нещо? Края на кой булевард?

Аз се чудя още кое носле е по-хубаво - с лека извивка или прав ,като върха ми е по-дълъг /на английски в един учебник това се водеше - "projection " of nose тип Пинокио /лично за мен това са най-неприятните нослета.

Успех lara,vipche,milla и всички останалии
И благодаря за подкрепата на хората от форума. Наистина аз вярвам в Бог и дано ни помогне.
Благодаря springflower. Аз най- накрая се свързах днес със сестрата на Джамбазов. Беше любезна, а телефона и мобилния там се спраскаха да звънят. И аз ще съм в Каспела за операция, така че ще ви вида там мацки

springflower зависи какво носле ще ти отговаря на лицета. Различно е, направи един фотошоп в профил. Ако не можеш ми прати снимка и ще ти направя. Ама до довечера, защото утре си тръгвам за България
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:30.