IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3941  
Стар 2nd July 2009, 19:18
springflower springflower не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 36
По подразбиране *

Благодаря , но той доц. Джамбазов ме снима и се надявам той да прецени кой ще е най-добрия вариант, а ми е неудобно да те занимавам.

Като гледам нослета на момичетата, правени от него, всички ми харесват и си мисля дано и при мен всичко се оправи,и как на всеки преценя какво е най-добро за него и това ми харесва.

Лек път!
Дано имаме късмет!
  #3942  
Стар 2nd July 2009, 19:22
lara31 lara31 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 105
По подразбиране Re: *

Цитирай:
Първоначално написано от springflower
Благодаря , но той доц. Джамбазов ме снима и се надявам той да прецени кой ще е най-добрия вариант, а ми е неудобно да те занимавам.

Като гледам нослета на момичетата, правени от него, всички ми харесват и си мисля дано и при мен всичко се оправи,и как на всеки преценя какво е най-добро за него и това ми харесва.

Лек път!
Дано имаме късмет!
Благодаря
Надявам се да имаме късмет
  #3943  
Стар 2nd July 2009, 19:26
Аватара на tainichka
tainichka tainichka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от baadingoo
Горе-долу като мен. Ще разказваш после как е минала операцията. Между другото цял ден се пробвам да се свържа с доцента по GSM-a, но без успех. Дали не е отпуска?
По тел. Джамбазов ми каза, че ще оперира през целия месец юли и началото (най-вероятно) първата седмица на август.
  #3944  
Стар 2nd July 2009, 20:07
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Цитирай:
Първоначално написано от baadingoo
А силна ли беше болката след като излезе от упойка?
След като излязох от упойката единствената ми мисъл беше как да се нальокам с вода - ужасна жажда мъчи, но няколко часа не може да пиете.
Стисках палци да не ме боли, дори си бях взел и болкоуспокояващи, но така и не ме заболя изобщо.
При първата операция ми беше толкова зле 4е изобщо не съм се сетила за пия или да ям При втората ...един 4ас след операцията се разхождах из отделението и нагъвах бургер кинг
И защо ти ще си носиш обезболяващи???Това би трябвало да ти го осигурят в болницата или там където те оперират!
  #3945  
Стар 2nd July 2009, 20:15
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Щото, аз си ги скатах.Въпреки опита ми от първата ринопластика и въпреки това, което съм чел и ми се обясняваше, пак си взех.Страх лозе пази, нали се сещаш.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
  #3946  
Стар 2nd July 2009, 21:49
danito_j_b danito_j_b не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 37
По подразбиране

моми4ета вие 6те взимате ли някои с вас? Аз маи няма да има кои да взема и 6те съм сама малко е кофти но така се слу4и.
  #3947  
Стар 2nd July 2009, 22:04
Аватара на tainichka
tainichka tainichka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от danito_j_b
моми4ета вие 6те взимате ли някои с вас? Аз маи няма да има кои да взема и 6те съм сама малко е кофти но така се слу4и.
Браво на Дани за хубавия въпрос! И мен ме вълнува този проблем. Не е ли по-добре от психологическа гледна точка да няма придружител. В смисъл, че когато човек е сам, се стяга и няма да циври и капризничи.

ПП. Гледам си от моята камбанария, голямо шубе съм. Без придружител според мен е по-добре.
  #3948  
Стар 2nd July 2009, 22:15
danito_j_b danito_j_b не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 37
По подразбиране

и аз ли4но предпо4итам да съм сама но нали трябва там някои да ти дава лед такива работи.
  #3949  
Стар 2nd July 2009, 22:30
lara31 lara31 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 105
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от danito_j_b
и аз ли4но предпо4итам да съм сама но нали трябва там някои да ти дава лед такива работи.
Би трябвало да има сестра която да те наглежда, дава вода, помага при повръщане , мери температура и така .......
  #3950  
Стар 2nd July 2009, 22:53
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Споко и сами ще се справите.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:30.