IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4011  
Стар 7th July 2009, 08:27
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране консултация

Здравейте всички
и аз се записах за консултация при доцента! Обмислям го от половин година вече! Всеки път само като се замисля за нослето си и започвам да плача! Плаках и след като си записах час! А бе с няколко думи- голяма ревла съм! А и се вълнувам толкова много! И страхотно много ме е страх, че доцнта може да ми каже, че нещата при мен няма да могат да се оправят! Хванала съм се за него като удавник за сламка- това вече е последния ми шанс! ... Стискайте ми палци! Дано поне този път да се получи както трябва!
  #4012  
Стар 7th July 2009, 09:24
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Валя, кога ти е консултацията?
  #4013  
Стар 7th July 2009, 09:53
baadingoo baadingoo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 24
По подразбиране

А някой може ли да ме каже как да стигна до Синумед идвайки от София. Видях го на картата къде се намира, ама нещо не мога да се ориентирам.
Благодаря.
  #4014  
Стар 7th July 2009, 09:55
baadingoo baadingoo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 24
По подразбиране

Също така ме интересува около Синумед има ли платен паркинг.
  #4015  
Стар 7th July 2009, 10:04
Аватара на Gerka_k
Gerka_k Gerka_k не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 92
По подразбиране

Здравейте, искам да попитам някой опериран ли е от Джамбазов по затворен метод?На мен ми каза, че така ще ми е операцията, това значи ли, че резултатите няма да са толкова добри (колкото при отворения)
  #4016  
Стар 7th July 2009, 10:14
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Зависи от къде ще влезнеш в Пловдив.Поне според мен ще е добре да влезнеш от магистралата през Карловско шосе.Като влезнеш в Пловдив на вторите светофари (първите са преди моста, вторите след него, т.е кръстовището с бул. Дунав) свиваш на дясно.На следващите светофари (кръсточището на Дунав и бул. Руски) свиваш на ляво и хващаш по Руски все направо.Минаваш един светофар, след това се качваш на моста на р.Марица, след това следват два светофара (втория е кръстовището на бул. Руски и бул. 6-ти септември).Продължаваш направо.Следващият светофар е на Търговската гимназия, на който продължаваш направо и веднага на следващата пряка свиваш на дясно - там е хотел Лайпциг.Търсиш някъде там място за паркиране.Малко по-надолу по същата улица е клиниката Симумед.Пада се първата пряка в ляво след х-л Лайпциг.Платен паркинг там трудно ще намериш, освен този пред хотела, само че не съм убеден дали не е само за гостите.Друг ориентир ще ти е новия Молл, който се строи точно срещу хотела - една голяяяма дупка.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
  #4017  
Стар 7th July 2009, 10:16
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Gerka_k, много хора тук сме оперирани по затворения метод и не се оплакваме от резултатите, но въпреки това бих ти препоръчал отворения.По-прицизен е и ще си по спокойна за резултата.А белега, който се получава е нищожен и едва забележим.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
  #4018  
Стар 7th July 2009, 10:17
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране консултация

Консултацията ми е на 22.07. Аз исках тогава, защото ще съм свободна. Инече има свободни дати и по-рано! И аз не знам как да стигна до клиниката! Разглеждах картата на Пловдив, ама като нищо не ми е познато няма как да се ориентирам! Малко е кофти така, но все ще намеря някакъв начин! И ако някой знае ще съм много благодарна ако каже дали има места за паркиране наоколо!
  #4019  
Стар 7th July 2009, 10:17
Аватара на boby_pl
boby_pl boby_pl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 183
По подразбиране

Gerka_k, аз съм оперирана по затворения метод. В темата Снимки можеш да видиш резултата при мен. И аз се притеснявах, че може резултата да не е толкова добър, но засега нямам забележки. Мисля, че при по-големите носове се налага отворения метод.
__________________
Rest in peace, Michael! -----<--@
  #4020  
Стар 7th July 2009, 10:31
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране паркиране

чак сега видях, че Reason е написал, че няма много места за паркиране наблизо! Но ще се справим някакси! Момичета и момчета- пожелавам страхотно много късмет на всички на които им предстои операция! Дано от сега нататък да няма несполучливи ринопластики
!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:18.