IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 23rd November 2007, 22:00
MeHe_He MeHe_He не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 17
По подразбиране Искам да споделя

Здравейте на всички. Не пиша за пръв път в този форум, но да си призная не съм и редовна. Обаче се старая редките пъти, когато влизам да следя новите публикации. И днес при мен се случи нещо, което ужасно много ме натъжи и накара да се замисля. Имам проблем с килограмите, но кажи речи изглеждам добре, излишни са ми около 8-9 и то в ханша и дупето. Никъде другаде. Имам безумно красиво лице, на което се възхищават всички, които се запознаят с мен и хиляди пъти съм се питала защо тялото ми трябва да е такова.. Смущава ме и ми създава комплекси и липса на самочувствие. И независимо от хилядите комплименти, една обида може да съсипе не само целия ми ден, но и много други неща. И точно така се случи днес на работа. Единият ми колега ме нарече "пълничка, дебела свиня".. и то точно пред човекът, когото харесвам страшно много, а реакцията му беше смях.. Почувствах се като пълна глупачка. Защо хората са толкова жестоки? Замислят ли се понякога какво причиняват? Аз си взех поуки от този ден- или трябва да се справя с проблема с теглото си или да го приема, не мога да продължавам да се засягам от всичко. Ще докажа на всички, че този проблем с теглото е поправим, но този с човешката глупост е вечен...
Отговори с цитат
  #2  
Стар 23rd November 2007, 22:35
Аватара на cristiano7
cristiano7 cristiano7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 350
По подразбиране

мене ако ме унижат по тоя начин скачам веднага на бой

в твоя случай естествено, това няма как да стане...този твой т.нар. "колега" е абсолютен олигофрен, а онзи дето си харесвала и той....айде захилил се е инстинктивно, ама поне не те ли защити??? Извод: и двамата са олигофрени!!! А ти се вземи в ръце, защото хубаво тяло се постига с малко повече воля и себеотрицание понякога....но хубаво лице, да изкъртиш земята от труд няма как да постигнеш ако не ти е дадено по рождение....
захващай се не от другата седмица, месец или година, а от днес ...успех!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 24th November 2007, 03:13
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

а ти него нарече ли го глупак и дървеняк!?? щото той очевидно е такъв, че и злобен и завистлив, та е намерил начин да уязви, да си излее злобата, та да не се отрови той самият .. тъпо, от негова страна. и говори лошо за качествата му като мъж.
прочети това и се пази от йо-йо ефекта на диетите!!!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 24th November 2007, 07:43
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

абе на безумно красивите обикновено не им забелязват излишните килограми, ако са само 8-9...виж ако са 20-30, това безумно красиво лице се е пообезформило...
та учудвам се, че ти правят подобни забележки
ама вземи почни едно НВД, би трябвало да има ефект. после им го на**кай на тъпаците
Отговори с цитат
  #5  
Стар 24th November 2007, 10:09
djidjito_ djidjito_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 225
По подразбиране

този който е казал това е голям идиот.и това ми били мъже,може ли един маj такаже такоа нещо.сподели повече колко си висока,колко кг си
Отговори с цитат
  #6  
Стар 26th November 2007, 11:26
MeHe_He MeHe_He не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 17
По подразбиране Отговор и от мен

Много ви благодаря за подкрепата! Колкото до този "човек", аз смятам скоро да се оттърва от излишните си килограми, но от ограничеността и простотията си той цял живот няма да избяга. Днес вече съм 3-ти ден на НВД и се чувствам прекрасно, само сутрин си позволявам половин грейпфрут. Не пия кафе. Бягах 2 дни и взех л-карнитин, но малко имам предраздъдъци по отношение на него. Иначе вчера на работа нарочно така се бях докарала, че нямаше поглед, който да не се спре на мен. Идваха ръка да ми целуват, дори полицаите,които идват на проверка. На смяна бяха същите двама колеги- този,който ме обиди и този,когото харесвах... едва ли им е станало много приятно отношението ми целия ден,.. съдейки по погледите им!!! Отмъщението е сладко Като се замисля.. такива като тях в дръги условия, дори не биха имали късмета да разговарят с такава като мен. Благодаря Ви ще ви държа в течение как въври борбата ми. Висока съм 1.62 и тежа 56 кг.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 26th November 2007, 11:51
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Кафето не е вредно, не разбирам защо си го спряла. Кафето макар и малко, но помага за свалянето на килограмите.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 27th November 2007, 11:16
Аватара на kukli4ka
kukli4ka kukli4ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 430
По подразбиране

Миличка,с тези размери и с безумно красивото си лице няма как да те наричат "дебела свиня".Аз съм 164см,58кг и уверявам те не изглеждам "дебела свиня",напротив - изглеждам доста добре и не мога да се отърва от ухажори.Нещо в писанията ти не е както трябва!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 27th November 2007, 12:04
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Цитирай:
Нещо в писанията ти не е както трябва!
Определено
Отговори с цитат
  #10  
Стар 27th November 2007, 12:15
Bambalina Bambalina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 55
Изпратете съобщение чрез ICQ до Bambalina
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Цитирай:
Нещо в писанията ти не е както трябва!
Определено
Ами може да има паласки или коремче и заради това въпросния "мъж" да я е нарекъл така (знам ли....) .... Все пак има различни структури (като тяло и пр.)
Според мен самочувствието на един човек до някаква степен определя и това доколко той ще бъде харесван... все пак не можеш да очакваш, че някой ще те хареса изобщо, ако ти сам не се харесваш... Така че горе главата.... усмихвай се... (пък може въпросния колега просто да го е яд, че не му обръщаш достатъчно внимание) ... Не позволявай на такива хора да ти сриват настроението...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Искамдасподеля
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:34.