IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 1st August 2005, 01:11
LolaBunny LolaBunny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Nqkude tam
Мнения: 78
По подразбиране Ноктопластика???

Някои пробвал ли е?Може ли да ми кажете нещо повече за ноктопластиката??Знам само,че струва 30 лева,а поправката е 10...Как се прави?Много ли е вредно?Как се маха след това,ако ми писне?
__________________
Never let a fool kiss you and a kiss fool you...
Отговори с цитат
  #2  
Стар 3rd August 2005, 12:33
summer summer не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2005
Мнения: 1
По подразбиране

здравей,
аз си направих ноктопластика миналата година, защото много исках квадратен френски маникюр. И го получих за около 2 седмици, от постоянното писане на компютър, миенето на чинии и т.н. ноктите започнаха да се чупят и то на много грозни, неестествени парчета, след смяна на почти всички нокти ми писна и ги изразях с нокторезачка, докато отида на маникюр, за да ми ги махнат с перапарат. Технологията, по която ми ги слагаха беше с фибростъкло. Ако решиш да си сложиш трябва много да ги пазиш, да пишеш по клавиатурата с молив, да ползваш ръкавици при чистене и така може би ще издържат повече от месец, но после трябва да ходиш пак да ги оправят, защото твойте нокти отдолу също растат.
Изводът е един - ако имаш време и желание да се занимаваш си сложи, все пак стоят хубаво като не са много дълги
Отговори с цитат
  #3  
Стар 3rd August 2005, 21:02
puhito puhito не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2004
Град: Svoge
Мнения: 89
Изпратете съобщение чрез ICQ до puhito
По подразбиране

Наскоро четох, че ноктопластиката не е подходяща за лятото, защото предразполагала към появата на гъбички
Отговори с цитат
  #4  
Стар 5th August 2005, 14:38
bubblegumi bubblegumi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 47
По подразбиране

имам ноктопластика от 2 месеца и съм много доволна, но наистина трябва да се пази, бързо се свиква с ноктите и няма да ти се иска да ги махаш ако ноктите са ти слаби..ще си останат слаби, за вредно-вредно е, но няма да ти паднат. Ако искаш да ги махнеш трябва да отидеш да ти ги махнат в студиото, поне е желателно...има ентусиястки, които си ги махат сами..
__________________
Keep smiling...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 7th October 2005, 10:57
Ger4 Ger4 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 16
По подразбиране

Бях около година с ноктопластика и бях супер доволна, но ходих на 10-14 дни да ми ги оправят (refill) иначе наистина падат. а твоя нокът - просто е ужасен след това и аз затова толкова жремем не се усмилих да ги махна докато най-накрая сабрах сили да ходя 2-3 месеца с грозен нокът докато израсте новия. Иначе не бих казала че самата ноктопластика иска грижи - напротив. Не лакирваш, не пилиш и изобщо не се занимаваш. Ако обаче редовно спонрираш козмети4ните салони за опраянето им. Но аз лично несам имала проблеми с миенето на 4инии и писането на клавиатура - (цял ден сам пред компютъра. Просто иска редовно ходене на не пове4е от 14 дни. Но ако нямаш възможност да ходиш често не те съветвам да ги слагаш за да имаш красив нокът 1 месец и после 2-3 месеца да се чуди6 къде да си скрие6 ръцете.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 7th October 2005, 23:36
LolaBunny LolaBunny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Nqkude tam
Мнения: 78
По подразбиране

А се чудех като си направиш ноктопластика значи ти залепват нещо като изкуствени нокти???и те са си лакирани по 1 начин и ти не можеш да го промениш или???Кажете на един напълно невеж в тази област човек
__________________
Never let a fool kiss you and a kiss fool you...
Отговори с цитат
  #7  
Стар 8th October 2005, 10:26
*PRINCES* *PRINCES* не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia City
Мнения: 25
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LolaBunny
А се чудех като си направиш ноктопластика значи ти залепват нещо като изкуствени нокти???и те са си лакирани по 1 начин и ти не можеш да го промениш или???Кажете на един напълно невеж в тази област човек
Ima takiva. A ima i drugi koito mojesh da lakirash kakto iskash. A ako dyrjish da gi lakirash sama laka trqbva da mahash s lakochistitel bez aceton shtoto se razqjda nokyta.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 8th October 2005, 16:57
Ger4 Ger4 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 16
По подразбиране

По принцип това което аз сам слагала беше пластмаса - бяла , която удължава нокътя ти след което допълват надолу с един прах(който може да бъде розов или безцветен) който прах го нанасят с 4етка потопена в нещо като лепило. Оформя се идеялния френски маникьор.Дължината е по твой избор. Когато нокътя ти израства дефакто се получава отдоли "дупка ", която като отидеш да ти refill- нат ноктите те отново нанасят този прах, но вече не слагат отново пластмасата. Това refill - ване ти заздравява все повече самия изкуствен нокът тий като се нанася плас върху пласт и ако случайно някъде е започнало отлепване те го заздравяват по този начин. Така с редовно ходена на маникюр твоята ноктопластика може да издържи доста дълго. И израстването на нокътя ти може да пожелаеш да ти го намалят отгоре. А относно лакирването - избора е изцяло твой стига да се съобразиш наистина с това че не трябва да ползваш ацетонови лакове.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 2nd October 2006, 13:33
Аватара на Magikka
Magikka Magikka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 965
Изпратете съобщение чрез ICQ до Magikka
По подразбиране

http://news.yahoo.com/s/nm/20060928/..._uk_guinness_1
това не е ноктопластика но се чудех къде да го пусна.... Мисля си...тази жена освен да си гледа ноктите какво друго може да прави изобщо с тези....нокти???????
Отговори с цитат
  #10  
Стар 2nd October 2006, 13:42
alexis_amore alexis_amore не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Пловдив
Мнения: 368
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Magikka
http://news.yahoo.com/s/nm/20060928/od_uk_nm/oukoe_uk_guinness_1
това не е ноктопластика но се чудех къде да го пусна.... Мисля си...тази жена освен да си гледа ноктите какво друго може да прави изобщо с тези....нокти???????
извинявам се за офтопика ама...как ли се обслужва в 00
__________________
In the game of seduction, there is only one rule - never fall in love
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ноктопластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:35.